By | November 2, 2018

“מופעל על ידי Qweuirtksd”, “הביא כדי לך על-ידי Qweuirtksd”, “מודעות על-ידי Qweuirtksd” – האם זה נשמע לך מוכר? אולי ראית את הטקסט הזה על הפרסומות המוצגות בכל פעם שאתה פותח את הדפדפן שלך. מבצעים שנוצרו על-ידי Qweuirtksd הם לא אמינים! הם מופיעים כתוצאה תוכנות זדוניות נוכח במחשב. גור (שעשויות להיות לא רצויות תוכנית), ליתר דיוק.

לא תבטח מכירות כזה, להימנע לחיצה עליהם. רוב הסיכויים הם, אתה עשוי לקבל הופנה לדפים לא אמין עלול להדביק את המכשיר שלך עם תוכנות זדוניות. אבל לא ללכת שהתעלמות מהבעיה לגמרי. הפעולות של הטפיל רק יגרום אגרסיבי יותר ויותר ככל שהזמן עובר, כך עליך להסיר אותו לפני שהוא מסוגל לעשות נזקים מעבר לשליטתך. זה אפשרי עבור הטפיל לגנוב נתונים אישיים ופיננסיים ממך. שלא להזכיר כמה נזק זה יהיה עבור דפדפן האינטרנט שלך, כדאי לך להאריך את השהייה של הכלבלב במחשב שלך.

בדרך כלל, גור יכול להגניב במחשב שלך ללא ידיעתך. אם גם אתה נאיבי רשלני, וזה יהיה קל עבור נוכלים להונות אותך ביודעין התקנתו במחשב האישי שלך. זה קורה לעיתים קרובות בעת פתיחת קבצים מצורפים דוא ל דואר זבל או קבצי הפעלה. זה יכול לקרות גם כאשר אתה לוחץ על קישורים מפוקפקים, או בעת התקנת התוכנה במחשב שלך תחת מצב ההתקנה מהירה.

בחודש האחרון, לא תוכל להציג התקנות אופציונליות מוסתרים, אלא אם בחרת באפשרות סוג מתקדם Custom/ אם ההתקנה. בדרך זו, כל תוכנה נוספת יהיה גלוי לך לבחור מתוך. עדכונים מזויף ידועים תופיע התראה מוקפצים על המסך. אל תהיי פזיזה פעולות מיותרות. והכי חשוב, לא עיוור סומך הודעות אקראיים כאלה. זה אפשרי מאוד כי הם עשויים להפנות אותך לאתרים נגועים. מומלץ להסתמך על מקורות רשמיים, מורשה, כדי לקבל את עדכוני תוכנה.

אל תתנו השם של טפיל זה להטעות אתכם. שום דבר על המצב שלך הוא פוטנציאל. אם תבחר להתעלם מאזהרה שלנו, לא רק דפדפן האינטרנט שלך תסבול את התוצאות, אלא אתה גם עלול לחשוף מידע רגיש כמו סיסמאות, IP כתובות, חשבונות בנק, מספרי כרטיסי אשראי ועוד, אל האקרים. הם לא ייתנו לך הזדמנות כזו עוברים אותם. האקרים למצוא נתונים כאלה חשוב מאוד שכן הם יוכלו לתדרך בספק-שלישיים אחרים למטרות רווח. אבל זה לא הכל.

בדיוק בגלל זה כלבלב, הדפדפן שלך אינו לאיטי. בקרוב כל המודעות מפוקפק שהוא עשוי להציג את הנפילה שלה. לא רק זה יתחיל לקרוס להקפיא באופן קבוע, אבל זה גם יכול להפסיק לעבוד לגמרי. אם ברצונך להחזיר את השליטה על דפדפן האינטרנט שלך ולהבטיח הנוכחות המקוונת שלך, אתה צריך להיות מהיר. לא לבזבז זמן נוסף, ולהסיר את הגור Qweuirtksd מהמחשב שלך.

Qweuirtksd (גור. המודעה. הסרת QWEUIRTKSD)

STEP-1הפעל את מנהל המשימות על ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-6

פתח MS Config על ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר Qweuirtksd (גור. המודעה. QWEUIRTKSD) מהמחשב שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Category: PUP

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *