By | November 9, 2017

אני כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר JS:Miner-מדריך להסרת וירוסים E [Trj] Virus. This JS:Miner-E[Trj] עובד עבור כל הגירסאות של Windows.

JS:Miner-E [Trj] is not just a Trojan horse virus. It is a Trojan Miner. The crooks have created this virus to serve their malicious purposes. And those are mining digital currencies. Yes, JS:Miner-E[Trj] משמש “לחפור” סייבר מטבע. האם אתה מכיר עם תהליך הכרייה מטבע? . זה מסובך מאוד. זה גם דורש הרבה חשמל. זו הסיבה ההאקרים לא להשתמש בהתקנים שלהם לביצוע תהליך זה. הם משתמשים שלך ואתה משלם הכל. JS:Miner-E [Trj] זוגות או אפילו משולשים חשבון החשמל שלכם אל תתפלאו בפעם הבאה אתה משלם את החשבונות. ופושעי אינטרנט מתעשרים על חשבונך. תהליך הכרייה היא רק רווחי אם הם משתמשים המכונה של מישהו אחר. הם משתמשים שלך.

JS:Miner-E [Trj] צורכת המון הזדקקות PC. היא פועלת על ה-CPU ו GPU שלך מבלי להגביל את השימוש בו. ? אתה יודע מה זה מתבטא? המחשב הופך להיות בלגן. זה פתאום נהיה איטי מאוד, לא מגיב ואיטי. זה קורס ו אתחול מחדש כל הזמן. זה, בתורו, מוביל לאובדן נתונים, התסכול של רוגז. גם, אפליקציות לקחת לנצח כדי לטעון. חלק מהם לא אפילו פועלים כראוי כמו הסוס הטרויאני משחית את המבנה המקורי שלהם. המחשב, באופן כללי, הופך קשה להשתמש אפילו במצב לא מקוון. חוץ מזה, זה מתחמם יתר על המידה. כל הכוח הזה שהטרויאנים משתמש עבור תהליך הכרייה מטבע הופך חום. המעבד שלך פועלת ללא הרף בטמפרטורה גבוהה מאוד אשר מקצר את חייו באופן משמעותי. זה לא ייקח הרבה זמן לפני זה מתרסק לחלוטין, אתה מאבד את זה לתמיד.

JS:Miner-E [Trj] is a plague in your system. All it does is causing troubles and headaches. It is a giant hole in your security wall as well. Trojans often serve as a backdoor to other infections. Mostly, to ransomware. Imagine what will happen if JS:Miner-E[Trj] מסייע נודניק ransomware מקבל מותקן. אתה לא יכול לנצח בקרב נגד שני סוגי זיהומים המסוכן ביותר, להיות בטוחים בכך. מה אתה יכול ולא צריך לעשות הוא למנוע תרחיש זה התגלגלות. אחרת, אתה תאבד. סוס טרויאני הרסני ransomware חמדן בעת ובעונה אחת לא יכול להיות מובס.

בנוסף, הסוס הטרויאני שם את פרטיך האישיים סכנות. הוא מציץ? לך, אוספת את כל מה שביכולתה ולאחר מכן שולח אותו לכל האקרים פרסמו את זה מלכתחילה. הם יכולים להשתמש הפרטים על מה שהם רואים לנכון. הם יכולים גם מוכרים את הנתונים שלך לצדדים שלישיים. בכל מקרה, זה לא ייגמר טוב בשבילך. אתם עלולים ליפול קורבן הונאה פיננסיים או אפילו על גניבת זהות. אל תיתן לזה לקרות. מעשה מהר נגד JS:Miner-E [Trj]. ברגע שאתה מבין שזה על הסיפון, למצוא איפה זה, למחוק אותו. השתמש המדריך להסרת שלנו למטה כדי לעזור לך. אם אתה מעדיף פתרון אוטומטי, להוריד תוכנית טוב נגד תוכנות זדוניות כדי לעשות את העבודה בשבילך.

כיצד להגן על עצמך מפני התקפות עתידיות? JS:Miner-E [Trj] travels the web mostly with spam email messages. The hackers attach the virus to an email and the email itself they disguise to look like a legitimate one. They write on the behalf of well-known companies, use their logos, similar email addresses, etc. If you open the messages, JS:Miner-E[Trj] מקבל מותקן במחשב שלך. אל תתנו את עצמך שולל. לנהוג ביתר זהירות כאשר אתה מקבל דואר אלקטרוני מאדם. אתה לא יודע. לא למהר לפתוח אותו, הורדת את הקובץ המצורף. ודא תחילה את השולח. בדוק אם הדואר האלקטרוני של השולח תואם את כתובת הדואר האלקטרוני הרשמי של חברת שכתוב שזה בא. זה לא ייקח הרבה זמן אבל זה יגרום הבדל עצום. אפילו תוספת קטנה תשומת לב עובר דרך ארוכה, לבטוח בנו.

JS:Miner-הסרת וירוס E [Trj]

STEP-1הפעל את מנהל המשימות על ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-6

פתח MS Config על ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר JS:Miner-E [Trj] וירוסים מהמחשב שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *