By | October 8, 2018
Remove Cse.google.com

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Cse.google.com. המדריך להסרת Cse.google.com עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

Cse.google.com הוא מנוע חיפוש נוכלים. התחום מיועד להיראות אמין. התיאור של הפונקציונליות של האתר נשמע מבטיח. Cse.google.com מספק תכונות מורחבות עבור גוגל. פלטפורמת מכוונת מפרסמים מקוונים. החבילה המתנע כוללת שיפור תוצאות החיפוש, עיצוב גרפי התאמה אישית ואפשרות לנהל מסעות פרסום. השירותים בתשלום נותן יכולת כוונון רחב יותר ותכונות מיוחדות עבור עסקים. Cse.google.com לא הומצאה עבור משתמשי קצה, זה לא לוקח בחשבון את האינטרסים שלהם. המחקר גילה כי האתר מחובר החוטף אשר יכול לגרום לך בעיות אבטחה.

איך Cse.google.com מציב האבטחה שלך בסכנה?

חוטפי משתמש אתר האינטרנט Cse.google.com כדי לבצע שינויים בהגדרות של הדפדפן. זה מאתחל את דף הבית ואת ברירת המחדל של מנוע החיפוש. באמצעות ספק חיפוש נתון ייתן לך תוצאות לא אמין. חוטפי הוספת דפי תמיכה בין תוצאות החיפוש הרגיל. שהם לא רלוונטיות לשאילתות שלך. החשש המרכזי הוא כי הם עלול להיות נגוע תוכנות זדוניות. החוטף Cse.google.com אינו מבצע סריקות אבטחה. כל תוצאות החיפוש נתמך עלול להוביל תחומים זדוני.

Remove Cse.google.com

The Cse.google.com Virus

החוטף Cse.google.com יש דרך אחד או יותר להביא תוכן נתמך לתשומת לבך. התוכנית מוצלת מפיק פרסומות מוקפצות, מפגין מציאה קניות עסקאות. המסך יהיה מוצף עם סוגים שונים של פרסומות, כמו באנרים, קופון תיבות, קישורים ב- text, המעבר, צף, interstitial, הקשרי, מוטבעת, השוואה, פרסומות גדולות. בעקבות החלונות יעביר אותך לאתרים ממומן. הם עשוי או עלול להיות מסוכן לבקר. אין שום דרך לגלות אם הם. העצה שלנו היא להתרחק הפרסומות לחלוטין.

מלבד הקישורים לא רצויה Cse.google.com חוטפי מספק, יש עוד איום סביב התוכנית ערמומי אתה צריך להיות על המשמר. חוטפי יעקבו הפעלות הגלישה והנתונים הרשומה שלך עליך. זה כולל את היסטוריית האינטרנט שלך, עוגיות, כתובת ה-IP, דוא ל, ארץ המוצא, מיקוד, שמות משתמש, סיסמאות, קלט רגיש אחר. הבעלים של התוכנית נוכלים יכול למכור את הנתונים שלך על השווקים כהה מבלי לבקש את רשותך.

כיצד ליצור קשר עם החוטף Cse.google.com?

ביקור Cse.google.com לא ישיג לך נגוע החוטף המנצלת את זה על סדר היום זדוניות שלו. התוכנית חתרני משתמשת בשיטות עקיפה של הפצה, שכונה כמו דפוסי כהה. ברוב המקרים, חוטפי נוסע בחבילה אחת עם תוכניות אחרות. זה יכול לצרף עצמה freeware, shareware ויישומים פירטית. בעת הוספת תוכנית למחשב שלך, עליך לבדוק אם יש כלים נוספים מצורף. אם כן, אתה צריך לבטל את הבחירה בהם. הם יכולים להיות לא אמין.

וקטור הפצת אחר שהחוטף Cse.google.com משתמש הוא דואר זבל. הכלי מבודד יכול לארוב מאחורי מצורף מהודעה מזויף. השולח יבקש ממך לפתוח את הקובץ, לפיה שהוא מסמך חשוב. שולחי דואר זבל יכול לייצג באופן שגוי אמין חברות וגופים, כמו של פוסט לאומיות, חברות בלדרות, רשתות חברתיות, בנקים, מוסדות ממשלתיים, הרשויות הפדרליות. להאמין ההצהרות של דואר אלקטרוני נתון, לבדוק את הקשר של השולח.

הסרת Cse.google.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Cse.google.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *