By | December 8, 2017

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Appnord.xyz. המדריך להסרת Appnord.xyz עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

יש שחולקו לקטגוריות Appnord.xyz כמו סיומת לדפדפן אשר בדרך כלל מופץ עם הסיוע של צד שלישי מתקינים נכרכות בה תוכניות אחרות התואמות ל- Windows. בשל העובדה כי Appnord.xyz הוא תואם לדפדפני האינטרנט הגדולות שלוש – כלומר, מוזילה פיירפוקס, גוגל כרום, הסיומת יכול להיות מותקן על כל אחד מהם. אם במקרה זה עם המחשב שלך, מומלץ בחום כדי לאתר ולמחוק את היישום פרסום ברגע אתה מבחין במחשב שלך.

Appnord.xyz נכנס בדרך כלל המחשב שלך במהלך תהליך ההתקנה של תוכנה חדשה, כי אתה מדלג לקרוא את התנאים וההתניות שסופקו על-ידי אשף ההתקנה של היישום. במקרה זה, אתה פשוט מסכים לכל מה ולתת adware לתוך המערכת מבלי שיידע על כך.

Appnord.xyz משתמשת בשיטות אחרות של הפלישה גם כן. הכלי לעיתים קרובות מסתתר מאחורי קבצים מצורפים דוא ל זבל, קישורים פגומים או אתרי אינטרנט כדי להיכנס למחשב שלך, או זה רק מהווה מערכת מזויף או עדכון של התוכנית.

ברגע Appnord.xyz מדביק את המחשב שלך, התוכנית תחל מלא על בהפגזות של כל מיני פרסומות מוקפצות אחרי זה. מה כדאי לדעת על Appnord.xyz זאת, כי אתה צריך להסיר אותה מהמחשב שלך בהקדם האפשרי. אחרת, סביר מאוד לחוות הרבה בעיות הקשורות לאבטחה.

למרות העובדה Appnord.xyz אמורה לייעל את הפעלות הגלישה שלך, היישום adware מקשה על תהליך זה במקום זה. הסיומת מקיים תקשורת עם שרתים מרוחקים adware ומציג פרסומות מסחריות שונות, כגון חלונות קופצים ומבצעים באנר, בכל פעם שאת מנסה להשתמש בדפדפן האינטרנט שלך. למרבה הצער, אין שום ערובה אם המודעות האלה הם אמינים או לא, ובכך לפתוח כל אחד מהם מעמיד את המערכת שלך בסכנה. חוץ מזה, חלונות מוקפצים רבים הניתנים על ידי Appnord.xyz מסוגלים להאט את מהירות האינטרנט שלך, חווה קריסות מערכת תכופים, מפריעה פעילות הגלישה שלך. לפיכך, עליך למחוק את Appnord.xyz מהמחשב שלך באופן מיידי.

מלבד הצפות בצג עם פרסומות מסחריות רבות, Appnord.xyz הוא מסוגל ניטור פעילות וירטואלית שלך והקלטת את היסטוריית הגלישה שלך. לאחר adware אוספת מספיק מידע עליך, הוא מתחיל לספק לך פרסומות מותאמות אישית אשר קשורות האינטרסים וירטואלי ולהעדפות שלך כדי להפוך שתפתח אותם. כל לחיצה שתבצע מביאה רווח לצד שלישי מתחבא מאחורי התוכנית וממשיכה את קיומה. אם אתה רוצה למנוע את זה מלקרות ולהגן על אבטחת המערכת שלך, אמור לסיים את מודעות מסחריות על ידי הסרת Appnord.xyz מהמחשב שלך.

במקרה כי הפעלות הגלישה שלך נותבו לאתרי אינטרנט לא אמינה וחסרת ביטחון, כמה קבצים ומביא למכירתו וירוסי מחשב אולי הצליחו לחדור לתוך המחשב האישי שלך. כתוצאה מכך, זיהומים עלולים להיות מוסתרים עכשיו במערכת, והם עשויים לגרום זה אפשרי עבור פושעי סייבר לקבל גישה למחשב שלך, לגנוב את פרטיך האישיים. אם זה יקרה, הדרך היחידה להסיר וירוסים ואיומים כל לחלוטין, להגן על המידע שלך נגנב היא להשתמש בתוכנית antimalware הנ. באמצעות זה, ניתן בקלות לאתר ולמחוק כל האיומים מוסתר על המערכת שלך.

Appnord.xyz לצד הפרסומות מציג, ניתן למחוק מן המערכת באופן ידני או אוטומטי. עם זאת, גם אם בחרת את תהליך הסרה ידנית, עדיין עליך להפעיל סריקה מלאה של המחשב האישי שלך כדי לזהות את השאריות הרישום או קבצים זמניים. ניתן לעשות זאת על-ידי התקנת כלי למאבק מוניטין אשר יביא למחיקת כל האיומים הקיימים בעת ובעונה אחת, להגן על המערכת שלך מפני תוכנות זדוניות 24/ 7 ליום.

הסרת Appnord.xyz

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה יודע כיצד לעשות זאת, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2. בבקשה, בצע את השלבים בדיוק כדי להסיר Appnord.xyz של הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. סוג msconfigוהקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Appnord.xyz מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *