By | August 24, 2018
Remove Urgent Chrome Update

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר עדכון כרום דחוף. המדריך להסרת עדכון כרום דחוף עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

עדכון כרום דחוף שייך למשפחת שנקרא “חוטפי דפדפן”, אשר בדרך כלל תוכנות פרסומת. להיות מותקן במחשב שלך, החוטף באופן אוטומטי מחליף את דף הבית המוגדר כברירת מחדל ואת מנוע חיפוש ומתחיל מציפים את דפדפן האינטרנט שלך עם אינספור פרסומות מוקפצות. מודעות מראים את כל הזמן אתה מנסה לגשת לאתר כמה הם באמת להפריע פעילות הגלישה שלך.

הפריטים המוקפצים המסופקים על ידי עדכון כרום דחוף ניתן להסיר מהמחשב שלך רק כאשר מחקת את החוטף אחראי על נוכחותם במערכת. במקרה שמרת דחוף כרום עדכון במחשב האישי שלך, יש סיכון גדול. בשביל הבטחון וירטואלי שלך.

בדרך כלל, עדכון כרום דחוף מחלחל במחשב שלך ללא ידיעתך או אישורך. למעשה, התוכנית מחייבת את אישור לפני ההתקנה שלה, אבל זה אומר כי תוכל לראות אותה מגיעה. חוטפי דפדפן עושה כמיטב יכולתה כדי לפתות אותך המתיר את ההתקנה שלה מבלי שידע על כך.

Remove Urgent Chrome Update

The Urgent Chrome Update Virus

לרוב, עדכון כרום דחוף מסתתר מאחורי כמה freeware, במסורת מבלי שיבחינו, ממש מול העיניים שלך. זה קורה כי משתמשי מחשב רבים אינם מאוד זהירה בזמן התקנת freeware חדש במערכות שלהם. במקום לקרוא את התניות והתנאים, הם הסכימו הכול במהירות, כתוצאה מכך, משתמשים בסופו עם חוטפי כגון עדכון כרום דחוף. כדי למנוע את זה מלקרות, עליו תמיד לקרוא את כל לתנאים ולהתניות שסופקו על-ידי אשף ההתקנה של התוכנה החדשה, להיות זהירים מאוד איזה סוג של מקורות להורדה אתה משתמש. בדרך זו תוכל להימנע לתת תוכניות זדוניות במחשב שלך.

על מנת להבחין בין דפי אינטרנט אמיתי מכל אלה שווא, אתה צריך לדעת כי אם זה היה דף רשמי של תוכנית אמין, הייתה אפשרות להוריד את התוכנית ישר מהאתר. במקרה כזה קישור חסר, אתה צריך להתרחק יישומים כאלה. מה כל תוכניות אלה מספקת לך עם גוונים של פרסומות מוקפצות תועלת ומאיימים ברצינות האבטחה המקוונת. כמו דחופה עדכון Chrome הוא אחד של יישומים אלה, אתה צריך להסיר אותה מהמחשב שלך בלי שום היסוס.

החדשות אודות עדכון כרום דחוף הוא כי הסרתה אינה תהליך קשה. באפשרותך למחוק את התוכנית יחד עם הפרסומות באופן ידני או אוטומטי. ניתנות הוראות להסרה ידנית שואג מאמר זה. למרות זאת, גם אם השלמת תהליך הסרה ידנית, עדיין עליך להפעיל סריקה מלאה של המחשב האישי שלך כדי לזהות את השאריות הרישום או קבצים זמניים. אתה יכול לעשות את זה על-ידי התקנת כלי למאבק מוניטין אשר יביא למחיקת כל האיומים הקיימים בעת ובעונה אחת, להגן על המערכת שלך מפני תוכנות זדוניות בכל עת.

הסרת העדכון כרום דחוף

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר עדכון כרום דחוף מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *