By | October 23, 2017
Remove Safe Finder

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר מאתר בטוח. המדריך להסרת Finder בטוח עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

מוצא בטוח הוא מנוע metasearch. האתר רשום על שם search.safefinder.com התחום. במבט ראשון, פלטפורמת נראה כמו מנוע חיפוש רגיל. יש לו ממשק משתמש סטנדרטי, ערכה בסיסית של פונקציות ואפשרויות. באתר יש כבר לאכלס כדי לענות על הדרישות של משתמשים בחלקים שונים של העולם. מוצא בטוח תומך 25 שפות: אנגלית, צרפתית, סינית (מסורתית), סינית (פשוטה), יפנית, קוריאנית, גרמנית, ספרדית, רוסית, איטלקית, פורטוגזית, הינדי, ערבית, פרסית, עברית, שוודי, נורווגית, פינית, דנית, רומנית, פולנית, הולנדית, טורקי, תאילנדית ווייטנאמית. המראה הרגיל של פלטפורמת אינו תואם את מאפייניו הטכנולוגיים. זה כבר גילו כי מוצא בטוח יכול להכיל חוטפי דפדפן, אשר יכול לגרום לך בעיות.

אילו בעיות Finder בטוח קשורה?

שימוש בטוח Finder כדי לנהל את החיפושים שלך אינו מומלץ. החוטף יכול להטעות אותך ולקחת אותך לאתרים מזיקים. התוכנית חמקנית הופכת שינויים על-ידי הוספת אתרי אינטרנט נתמך בעמודי תוצאות החיפוש. אתרי אינטרנט שנוספו הם לא נבחרו כדי להתאים את השאילתות. הכלי זדוניות מעביר אותם בדרך שלך כי זה שמשלמים לו על. הבעלים של החוטף מקבלים עמלות לתמוך תוכן של צד שלישי. האתרים שהם מקדמים מובטחים לא להיות אמין. כל תוצאה מזויף יכול לכלול זיהום. שימו לב כי אין אפשרות לאפס את הדפדפן שלך, להשתמש במנוע חיפוש מאובטחת ככל חוטפי קיים במערכת שלך. התוכנית ממשיכות לשנות את ההגדרות שלך בחזרה.

חוטפי איפוס דף הבית ואת ברירת המחדל של מנוע החיפוש search.safefinder.com, מונעת מהמשתמש לשנות הגדרות אלה. באתר יש קוד זדוני אשר מאפשרת התוכנית נוכלים להשיג מידה מסוימת של שליטה על הדפדפן. מלבד מניפולציה תוצאות החיפוש, תוכנית חשאית יוביל אותך אל אתרי אינטרנט זדוניים באמצעות פרסומות. חוטפי מציג מודעות הקניות בפורמטים שונים, כולל פריטים מוקפצים, פופ-unders, באנרים, קישורי טקסט ב-, קופון תיבות, freebies, צף, interstitial, הקשרי, המעבר, מוטבעת, השוואה פרסומות גדולות. אין שום ערובה לגבי אמינות ההצעות.

Remove Safe Finder

The Safe Finder Virus

הבעלים של מוצא בטוח הבטיחו לעצמם שהם לא לחפש אחראי על בעיות אבטחה של אנשים. אתרי אינטרנט כולל כתב ויתור, המפורטים בתנאי שימוש בסעיף. לפי ההסכם, הבעלים של פלטפורמת אינם מכסים חבות או אחריות. מוצא בטוח שייך ישות בשם Linkury. נקודות הציון ואת המעמד המשפטי של החברה אינו נחשף. הצורה היחידה של קשר, המסופקים באתר, היא צורה דיוור.

מדיניות הפרטיות של מוצא בטוח גם הומצאה לטובת המפתחים שלה. התנאים שנקבעו להקל על הבעלים של האתר מאחריות. המשתמשים לא זכאים לפיצוי בגין כל בעיה, לגבי הביטחון האישי שלהם. החוטף יכול להוביל הרבה בעיות על-ידי גניבת פרטיך האישיים. התוכנית המרושעת יכול לעקוב אחר הפעלות הגלישה שלך, מאחסן הקלט נכנסת לתוך החשבונות המקוונים שלך ואת פרטי פרטי הדפדפן שלך רשומה. זה מקיף את ההיסטוריה שלך, כתובת ה-IP, דוא ל, ארץ המוצא, שמות משתמש, סיסמאות ונתונים אחרים.

איך מופץ החוטף Finder בטוח?

ישנן שתי דרכים ליצור קשר עם החוטף Finder בטוח. נקודת הכניסה המועדף עבור התוכנית סמויה חבילות. חוטפי נוסע לעתים קרובות עם freeware, shareware גירסאות פירטית של תוכנות בתשלום. הכלי חמקנית רשומים כמו יישום בונוס, מוצעת בחינם עם התוכנית הראשית בין הצרור. את לא צריכה לקבל את כדי מותקנת במחשב שלך תוכנה נוספת. אם יש הצעה כזו, בטל את התוכנית נוספים. לא היית מפספס, אפילו אם זה כלי לגיטימי.

קבצים מצורפים דוא ל דואר זבל הן הווקטור הפצת אחר שהחוטף מאחורי Finder בטוח מנצל. מסע חשאי מבודד עם מארח אשר יכול להיות מסמך טקסט, תמונה, תיקיה מכווצת, ארכיון או סוג קובץ אחר. פתיחת המוביל לבקש את הורד והתקן עוקבות של החוטף. ודא שההודעות בקופסת אמינים לפני לבטוח בהם.

הסרת Finder בטוח

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים עליך לבצע כדי להסיר את החוטף מתוך הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר מאתר בטוח מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *