By | April 2, 2018

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Wup\Wup.exe. המדריך להסרת Wup\Wup.exe עובדת עבור כל הגירסאות של Windows.

Wup\Wup.exe הוא וירוס מאוד מסוכן. הוא שייך למשפחה של סוסים טרויאניים, כפי שאתה בטח יודע, סוסים טרויאניים נחשבים מוחלטת אפשרי התפכחות שאתה עשוי להיתקל. המוניטין שלהם היטב הגיע. סוסים טרויאניים הם אכזריים. Wup\Wup.exe כלול. זה חטטנים, מסוכנים, הרסני, מעצבן. אם המערכת שלך, יש לפעול מהר ככל שתוכל כדי להסיר אותו. יותר זמן זה נשאר, הבעיות עוד לפניכם.

נושאים אלה עשוי להתחיל כמו קטן וחסר חשיבות, אבל הם תתפתח מוקדם מהצפוי. בסופו של דבר, הם אפילו הופכים בלתי נסבלים. אל תבזבז אפילו עוד דקה. למצוא היכן מסתתר וירוס מגעיל ומחק אותו לפני זה יש את ההזדמנות כדי לגרום לך נזק לעצמם. . זה בהחלט מסוגלת לעשות זאת. לא לקחת את הסיכון הזה . זהו סוס טרויאני אנחנו מדברים על… היא משתמשת בכל שנייה במערכת שלך להשחית את זה. למצוא איפה ולהסיר אותו על המקום.

לאחר התקנה מוצלחת, הווירוס עושה בלגן לא קטן. אפשרות זו מאלצת שינויים שונים על שלך ללא הפסקה. היא לא זקוקה לאישורך כדי ליישם אותם. זה אפילו לא טרח ליידע אותך על יישום שלהם. זה פשוט עושה מה זה רוצה ומשאיר לך למצוא את התוצאות. לא תהיה מרוצה עם reshuffles. המחשב כולו הולך הפוך. דבר זהה יותר, שום דבר לא עובד כמו שפעם. חלק מהתוכניות שלך אפילו לא עובד בכלל. דפדפנים שלך נאבק להציג תוכן בצורה נכונה כי הם המום עם פרסומות.

אתה רואה פרסומות כל הצורות, טפסים, אתה מקבל מחדש בקביעות לאתרים חשודים. זה, כמובן, מוביל העניים ביצועי המחשב. המחשב underperforms, זה אפילו לא יכול לבצע את המשימות הפשוטות ביותר. הוא קופא, קורס כל הזמן. זה מאותחל מחדש ללא אזהרה. החיבור לאינטרנט הוא איטי יותר מתמיד. זה חוויה גיהנום. אבל יש משהו עוד יותר מדאיג.

סוסים טרויאניים הם מרגלים, Wup\Wup.exe לא מבדיל. זה מתחיל ניטור כל צעד המקוון שלך מרגע שזה נכנס. הוא יודע הכל עליך. אבל לא רק זה. זה גם מקטלג אותו. זה שומר על איסוף נתונים רגישים, כאשר ראה אותו יש מספיק, הוא שולח אותה לכל האקרים פרסמו את זה. תאר לעצמך מה יקרה אם המזיק מצליח לגנוב את האישורים שלך באופן אישי המאפשר זיהוי אישי ופיננסי.

. כן, זה אפשרות ממשית. נוכלים עשויים להשיג את פרטיך האישיים. אל תתנו לזה לקרות. לפעול מיידית נגד הזיהומים. אם ברצונך להסיר אותו באופן ידני, אנא עקוב אחר ההוראות שלנו מפורט בסוף מאמר זה. אם אתה מעדיף פתרונות אוטומטיים, להוריד את תוכנית האנטי-וירוס אמין כדי לעזור לך להתמודד עם הסוס הטרויאני. בכל שיטה תבחר, תעשה את זה מהר. עיכובים להוביל חרטה.

איך הגעת תקוע עם Wup\Wup.exe? לעיתים קרובות פותחים הודעת דואר אלקטרוני משולחים לא מוכרים? הסטטיסטיקה מראה כי רוב האנשים עושים. הם להתעלם מאזהרה של המומחים ולא לפתוח כל אימייל שנופלות בתוך תיבת הדואר שלהם. . זאת טעות ענקית סוסים טרויאניים עדיין לא שכחתי על הטקטיקה דוא ל זבל ההיפך הוא הנכון. הם מסתמכים על זה. האקרים לעיתים קרובות לצרף וירוס דואר אלקטרוני חוקיות לכאורה ולשלוח אותו למשתמשים. הם אפילו להסוות את זה להיראות לגיטימיים ומושך יותר. הם משתמשים את השמות ואת לוגואים של חברות המפורסם, סניפי דואר, המשטרה, בנקים, וכו ‘ כדי להטעות אותך.

להיות חכם! לשכוח פתיחת מיילים מאנשים לא מוכרים. תמיד ודא שהשולח קודם. . לפעמים, בלחיצה אחת היא כל מה שדרוש עבור וירוס להורדה. לא להקל את העבודה של הפושעים על ידי כך רשלנית.

הסרת Wup\Wup.exe

STEP-1הפעל את מנהל המשימות על ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz ] כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-6

פתח MS Config על ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Wup\Wup.exe מהמחשב שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *