By | June 22, 2018

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר וירוס Systemarev. המדריך להסרת וירוסים Systemarev עובדת עבור כל הגירסאות של Windows.

תוכנות זדוניות מחקרים לסווג זה המזיק Systemarev פולשניות גור (שעשויות להיות לא רצויות תכנית). מטרתה העיקרית היא לייצר רווח דרך בתשלום או שיטת תשלום לכל קליק. זה אפשרי עבור התוכנית AV שלך לזהות תוכנות זדוניות זה תחת השם גור. המודעה. SYSTEMAREV. תוכנה זדונית זו שואפת להפוך את הדפדפן שלך לתוך כלי הצגת המודעה. היא גם לשנות את הגדרות הדפדפן, ולהפציץ אותך עם כל מיני מודעות כמו הודעות קופצות, דילים בלעדיים, מכירות, הצעות מיוחדות, קופונים, מהבהב הודעות, מזויפים, בקשות לעדכון וכדומה

Systemarev יכולים גם לקבל את היסטוריית הגלישה שלך, הרגלים, לשאילתות חיפוש, וכן לפקח על פעילות האינטרנט הנוכחי. . זאת עם המטרה הבלעדית של מוודא כי זה יוצר הסוג של מודעות כי הקורבן קרוב לוודאי ללחוץ על…

Systemarev לא יכול לקבל את המחשב ללא עזרה. את העזרה שלך. . כן, האמת היא, עזרת זה בחיפוש שלו כדי לקבל גישה למחשב וירטואלי, אם עשית את זה ביודעין או לא. הגור הזה יכול להביא מופץ באמצעות קישורים מפוקפק, מודעות, עדכונים מזויף או חבילות תוכנה חופשית. זה נפוץ מאוד למשתמשים לבחור עבור התקנה רגיל או מהיר בעת הורדת התוכנה מהאינטרנט. על ידי בחירת התקן זה מצב, שאינכם יכולים לראות מה תוכניות כלולים את הצרור כאמור לעיל, אין שליטה שבמהלכן תוכניות הולכים להיות מותקן במחשב שלך.

אנו ממליצים על בחירה מותאמת אישית או מצב מתקדם באשף ההתקנה כאשר ברצונך להתקין את התוכנה על המחשב שלך. בדרך זו ניתן יש שליטה מלאה על התוכן שהורד, יש רק אם לבטל את תוכנית לא רצויים או יישום שלא התכוונת להורדת מלכתחילה.

הגור הזה עשוי להיקרא “וירוס”, אבל זה לא. היא משפיעה רק על הדפדפן שלך, לא את מערכת המחשב שלך. שלא תטעו, יש עדיין פוטנציאל. לעשות נזק גדול דרך הפניות שלו. הפרסומות שאתה רואה על המסך עלול להוביל את מקורות נגוע שיכול לפתוח דלתות אחוריות אל האקרים. פעולה כזו יכולה לגרום בקלות בווירוס, רק שהפעם שזה יכול להיות משהו מסוגל לעשות נזקים חמורים למערכת שלך כמו סוסים טרויאניים, תולעים, אפילו ransomware.

אל תסתכן מקבל את הנתונים האישיים שלך בסכנה, משותפת עם צדדים שלישיים אחרים. להסיר את Systemarev ‘וירוס’ מהמחשב שלך ברגע אתה מבחין את נוכחותה. כדי להצליח הסרת שלו, אתה יכול לעקוב אחר שלנו הוראות מפורטות להלן.

הסרת וירוס Systemarev

STEP-1הפעל את מנהל המשימות על ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-6

פתח MS Config על ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר וירוס Systemarev מהמחשב שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Category: PUP

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *