By | August 1, 2018

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר וירוס Brtsvc\Brt.exe. המדריך להסרת וירוסים Brtsvc\Brt.exe עובדת עבור כל הגירסאות של Windows.

אף אחד לא רוצה סוס טרויאני סייבר בווירוס. אבל אם פגשתן את היישום Brtsvc\Brt.exe, אז אתה בצרות. תוכנות זדוניות חוקרים לסווג אותה כמו וירוס טרויאני מסוכן. מאוד ערמומי, יבחינו בו במערכת שלך עד הוא מחליט לפתוח במתקפה. ברגע שהוא מפעיל, בלאגן. האקרים אוהבת להשתמש בסוג זה של תוכנות זדוניות כי סוסים טרויאניים הם מגוונים מאוד. הם יכולים לשמש לכל מיני פעילות זדונית.

Brt.exe יכול לשמש כאמצעי לרגל הקורבן – כמעט והן מבחינה פיזית. כל פעילות במחשב שלך יכול להיות במעקב על ידי האקרים. מה יותר גרוע, הם יכולים אפילו לרגל אחריך דרך מצלמת אינטרנט והמיקרופון שלך. יש סוס טרויאני על המחשב שלך מהווה הפרה מוחלטת של האבטחה והפרטיות שלך. באמצעות וירוס זה, זה יהיה קל מאוד פושעי סייבר כדי לשגר התקפות וירוסים אחרים כמו תוכנות פרסום, חוטפי, תולעים או אפילו ransomware! יש גבול מה הוירוס הזה יכול לעשות. בגלל זה אתה חייב לפעול מהר. ולהסיר אותו לפני שיהיה מאוחר מדי!

הדרכים הנפוצות ביותר עבור סוס טרויאני לחדור למחשב שלך היא באמצעות חבילות תוכנה חופשית, בקשות לעדכון מזויפים, דואר זבל מיילים וקבצים מצורפים, קבצי torrent מושחתים, קישורים מפוקפק, מודעות, וכו ‘. אם ברצונך לשמור על נוכחות אבטחה במחשב האישי שלך, אתה צריך להיות חרוץ ולשים לב מה את המוסכם. כל לחיצה שתהפוך להיות היטב-השבחים-out. משתמשים לעתים קרובות על הטעות של להיות מהיר מדי ללחוץ על לחצן ‘הבא’ בעת התקנת התוכנה במחשב שלהם.

לעתים קרובות פעולות כאלה להוביל ההתקנה של תוכנה נוספת היא למעשה תוכנה זדונית בתחפושת. כדי למנוע דבר כזה, עליך לבחור התאמה אישית או על מצב מתקדם באשף ההתקנה. זה ייתן לך שליטה מלאה על התוכן שהורד, תוכל לבחור אילו תוכניות שברצונך להתקין. אתה יכול בקלות בטלו את הבחירה בכל תוכנית או יישום שתמצא נראה חשוד או אפילו לא נועד להוריד מלכתחילה.

סוס טרויאני ווירוסים הם הסוג המסוכן ביותר של איום במרחב הקיברנטי. . למה? כי הם מסוגלים קשות להזיק למחשב שלך, לעתים קרובות ללא תיקון. לא רק זה, אבל הם טובים מאוד לגנוב את המידע הפרטי שלך. אנחנו לא רק מדברים על הקבצים האישיים שלך. האקרים יכולים להשיג נתונים כמו סיסמאות, אישורי חשבון בנק, כתובות IP, מספרי כרטיסי אשראי, וכו ‘. בהמשך ניתן לשתף מידע כזה עם אחרים שלישיים למטרות רווח. יתר על כן, פושעי סייבר אפשר אפילו לגנוב את זהותך באינטרנט ולבצע פעולות זדוניות על שמך.

סוסים טרויאניים מסוגלים גם שינוי הרישום של המערכת שלך, כמו גם תהליכים חיוניים פגומים וקבצים. אולי יתנו לך את מסך המוות הכחול, אם לא תוציא טפיל מסוכן זה מהמחשב שלך. סימנים של סוס טרויאני זיהום כזה יכול להיות השימוש ב- CPU ו GPU גבוהה של המחשב שלך. זה כי את משאבי המחשב ישמש עבור הפעילויות זדוני של וירוס זה. אל תתנו לזה לקחת שליטה על המחשב הווירטואלי שלך! להסיר זיהום זה סוס טרויאני מגעיל מהמחשב שלך! אנחנו יכולים לעזור לך להסיר בהצלחה הדברה זה זדוני. כל שעליך לעשות הוא לעקוב אחר ההוראות שלנו.

הסרת וירוס Brtsvc\Brt.exe

STEP-1הפעל את מנהל המשימות על ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-6

פתח MS Config על ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר וירוס Brtsvc\Brt.exe מהמחשב שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *