By | July 13, 2018
Remove New Tab Mediasearch

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר החיפוש New Tab Mediasearch. המדריך להסרת החיפוש New Tab Mediasearch עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

האם הוחלפו ספק דף הבית, חיפוש? האם אתה כל הזמן לקבל rerouted אל אתר מוזר ולא מוכר בשם Search.newtab-mediasearch.com? זהו סימן כי הדפדפן שלך נדבק בווירוס על ידי החוטף. תוכנות זדוניות כגון זה הוא מסוגל לשנות את הגדרות הדפדפן שלך כדי לוודא שהוא יכול לגרום צרות בלי הפרעות. הוא מסוגל לגנוב את היסטוריית אינטרנט של הקורבן, גלישה הרגלי ושאילתות החיפוש, וכן להתקין שונים מזויף תוספות, הרחבות וסרגלי כלים ללא ידיעתו או הסכמתו של המשתמש.

הכוח הכי מעצבן של החוטף אף היא היכולת שלו להפוך את הדפדפן שלך לתוך כלי הצגת המודעה. חוטפי מסוגלים יותר לתקוף את המסך עם רבים בטקסט, כרזות, פרסומות מוקפצות, זה יהיה באופן ספציפי ממוקד בהתאם, כדי להיראות יותר אטרקטיבי ולעשות המשתמש ללחוץ עליהם. המטרה של פרסומות כזה היא ליצור הכנסה בשיטת תשלום לכל קליק.

חוטפי דפדפן לעיתים קרובות מתפשטים באמצעות דואר זבל הודעות דוא ל, קבצים מצורפים דוא ל ו קבצי הפעלה, תוכנות, עדכונים מזויפים, מודעות מזויף וקישורים מצורפות, פגום קבצי torrent, וכו ‘. כדי למנוע זיהום פוטנציאלי הזדונית, המשתמשים חייב להיות זהיר בעת ההורדה התוכנה מהאינטרנט. מומלץ לקבל את עדכוני תוכנה ממקורות רשמיים ואמינים בלבד.

Remove New Tab Mediasearch

The Search New Tab Mediasearch Virus

, בעת הורדת חבילות תוכנה חופשית, אתה צריך תמיד לבחור גם סוג מתקדם Custom/ של התקנה, כך שאתה יכול להיות מסוגל לראות את התוכן המלא של החבילה. תוכנות זדוניות לעתים קרובות אינו נחשף כראוי ויש המשתמשים אין דרך אחרת לדעת על קיומו מלבד זה. לאחר שכבר צפו בכל התוכניות המפורטות ויישום, יכול בקלות שתבטלו את כל תוכנה למצוא חשוד או שלא רצית אפילו להוריד מלכתחילה.

בעוד חוטפי אינם נחשבים להיות וירוסים אמיתיים כי הם הדביקו את הדפדפן שלך בלבד, לא מערכת המחשב כולו, זה עדיין לא אומר שהם צריכים לזלזל. חוטפי דפדפן אינם מזיקים. ייתכן לחיצה בווירוס פוטנציאלי כמו סוס טרויאני או אפילו ransomware! לא ליפול למלכודת של ההאקר!

כמו כן, ביצועי הדפדפן שלך יורידו בסופו של דבר, גורם תכופות קריסות, קופא. פעולה זו תגרום לכל עבודה במחשב שלך בלתי אפשרי. אל תתנו פושעי סייבר להתפשר אינטרנט האבטחה והפרטיות שלך! להסיר טפילים זדוניות לפני שיהיה מאוחר מדי! בצע את ההוראות שלנו הבאות וללמוד כיצד להיפטר של חוטפי דפדפן זה היום!

הסרת חיפוש New Tab Mediasearch

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה יודע כיצד לעשות זאת, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2. בבקשה, בצע את השלבים בדיוק כדי להסיר את החיפוש New Tab Mediasearch מתוך הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין לא ניתן להסיר את חיפוש New Tab Mediasearch מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *