By | June 19, 2018
Remove Glass Bottle

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר וירוס בקבוק זכוכית. המדריך להסרת וירוסים בקבוק זכוכית עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

בקבוק זכוכית היא רק עוד יישום adware אשר מגיע ממשפחת SuperWeb LLC ידועים. זהה את שאר חברי המשפחה הנ ל, לאחר בקבוק זכוכית מחלחל במחשב שלך, הוא מתחיל לייצר טונות של פרסומות מוקפצות חסר תועלת. אלה מופיעים בכל פעם שאתה רוצה להשתמש בדפדפן האינטרנט שלך, בדרך כלל מסומנים כמו “המודעות על ידי בקבוק זכוכית”, “הביא על ידי בקבוק זכוכית” או משהו כזה.

חוץ מזה, פרסומות פולשניות מסוגלים לגרום לקריסה של המערכת בתדירות גבוהה, האטה הפעלות הגלישה שלך או ניתוב מחדש עד כמה אתרי אינטרנט פגומה, אשר יכול ברצינות מאיים על הביטחון האישי שלך. מסיבה זו, הדבר הטוב ביותר שאתה יכול לעשות היא להסיר בקבוק זכוכית מן המערכת ברגע אתה מבחין את נוכחותה על זה.

העובדה כי בקבוק זכוכית ניתן להוריד מאתר האינטרנט הרשמי שלה – glassbottleapp.com, הוא סימן ברור כי התוכנית מופץ באופן חשדני. לרוב, היישום adware מתפרסת באמצעות מתקינים ארוזות, אשר מתקבלים בדרך כלל מאתרי אינטרנט לא אמינים. זה בדרך כלל קורה במהלך תהליך ההתקנה של תוכנה חדשה במערכת, בשל העובדה כי משתמשים לא לקרוא את התנאים וההתניות שסופקו על-ידי אשף ההתקנה של היישום. במקרה זה, הם פשוט מסכים לכל מה ממהר ותנו adware לתוך המערכת מבלי שיידע על כך.

Remove Glass Bottle

The Glass Bottle Virus

זכור להוריד תוכנה חדשה מאתרים רשמיים בלבד, כי זו הדרך היחידה לשמור על המחשב האישי חינם פרסום יישומים כמו בקבוק זכוכית. בנוסף, עליך לוודא כי המערכת שלך היא מוגנים היטב מפני תוכנות זדוניות.

כפי שכבר צויין לעיל, לאחר מותקן במערכת, בקבוק זכוכית מספק לך miltiple פרסומות מסחריות, מוקפצים פולשניות בזמן הגלישה באינטרנט. הבעיה העיקרית עם מודעות אלה היא העובדה כי הם מכילים קישורים אשר עשוי להפנות אותך לאתרים פגום ברצינות מאיים על הביטחון האישי שלך. חוץ מזה, כמה אתרי אינטרנט אלה לקדם את מתקיני חשוד כי הם מלאים עם תוכניות מסוימות לא ידוע, אשר יכול לגרום נזק מערכת ההפעלה שלך. בהתחשב עובדות אלה, יהיה עליך להסיר בקבוק זכוכית מן המחשב הווירטואלי שלך בהקדם האפשרי.

מלבד הצפות בצג עם פרסומות מסחריות רבות, בקבוק זכוכית הוא מסוגל ניטור פעילות וירטואלית שלך והקלטת את היסטוריית הגלישה שלך. לאחר adware אוספת מספיק מידע עליך, הוא מתחיל לספק לך פרסומות מותאמות אישית אשר קשורות האינטרסים וירטואלי ולהעדפות שלך כדי להפוך שתפתח אותם. אם אתה רוצה למנוע את זה מלקרות ולהגן על האבטחה שלך, אמור לסיים את מודעות מסחריות על ידי הסרת בקבוק זכוכית מן המחשב האישי שלך.

להיות מודע כי המטרה העיקרית של בקבוק זכוכית הוא לעשות רווח קל כדי להמשיך את קיומה. הדרך היחידה לעשות זאת היא לקדם מוצרים ושירותים של צדדים שלישיים שלה שותפים ויוצג על ידי הפרסומות שהם מספקים. בכל פעם שתלחץ על מודעה, המפתחים של בקבוק זכוכית עושה ממך כסף קל. לפיכך, הסרת בקבוק זכוכית ממערכת מומלץ מאוד.

הסרת וירוס בקבוק זכוכית

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים עליך לבצע כדי להסיר את החוטף מתוך הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר וירוס בקבוק זכוכית מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *