By | October 10, 2018

חוקרים תוכנות זדוניות הן איתות זה Zoomnewsupdate.info דף פרסום הקשורות שאין לה מקום בדפדפן שלך. אתר האינטרנט הוא באדיבות לטפיל מבצבצים במכשיר שלך. טפיל מתוך הקטגוריה תוכנות פרסום. זה המשימה? כדי ליצור כמו מודעות רבות ככל האפשר, זה יכול להרוויח כל קליק שתבצע עליהם. המודעות שיש כיתוב כמו ‘מופעל על ידי Zoomnewsupdate’, ‘מודעות על-ידי Zoomnewsupdate’, ועוד. אם הינך מזהה את מודעות כאלה, אל תלחץ על אותם.

הדבר הוא, למשתמשים תהיה נמשכת אליו תוכן בחסות כזה, מאוד מאז הטפיל להשתמש בנתונים אינטרנט כמו היסטוריית גלישה, חיפוש שאילתות, להתאים אותם אישית ולהעלות את הסיכוי שלהם לקבל לחיצה. פרסום אינה אחראית על הפרסומות הרבות המוצגות על המסך בלבד. הטפיל להשחית את הדפדפן שלך, למנוע ממך את השימוש בו בדרך כלל.

המקומות השכיחים כי פרסום מסתתר? מאחורי לכלול, אך אינן מוגבלות להספים הודעות דוא ל, קבצים מצורפים, קישורים מוצל, התוכנה bundling, קבצי torrent, עדכונים מזויפים, וכו ‘. אבל, היא זקוקה לאישורך כדי להדביק את ההתקן שלך. אם לא לתת לו גישה, זה לא תוכל לפלוש. . זה פשוט… נוכלים להסתמך על רשלנות שלך ולהתקין בחיפזון, להונות אותך לתוך ביודעין תוכנות זדוניות כאלה. זה קורה לעיתים קרובות כאשר אתה לוחץ על לחצן ‘הבא’, ברישול לפני קריאת הטקסט המלא. משתמשים ידועים אדלג על החלק והתניות מדי.

טעות נוספת היא לבחור מצב מהיר באשף ההתקנה. בעשותם כך, תוכנות זדוניות מוסתרים מקבל מותקן באופן אוטומטי על המכשיר מבלי שידע על כך. מה שאתה צריך לעשות. במקום, הוא לבחור עבור התאמה אישית או התקנה מתקדמות להפוך תוכן כזה לגלויים בפניך. כל שעליך לעשות הוא פשוט בטל את תוכנות נוספות, אז זה לא לקבל גישה למחשב שלך.

פרסום לעתים קרובות מקבל המעיט המשתמשים. אנשים רבים חושבים כי התקפה לספירה הוא לא מזיק. במציאות, כמות כה גדולה של פרסומות עלולים לגרום לדפדפן האינטרנט לקרוס, הקפאה של השהיה על בסיס יומי. בשלב מסוים, תקבלו העומס גדול מדי, גורם app שתפסיקי? לעבוד לחלוטין. האפשרות היחידה שלך היא להיפטר פרסום מעצבן זה בהקדם האפשרי. אם תזהה את נוכחותה, לבזבז זמן והסר אותו מהמחשב שלך. לשמור את זה ללא התערבות יהיה לשים מידע אישי כמו סיסמאות, כרטיסי אשראי מספרים, מזהה הכניסה, כתובות IP, וכו לסיכון.

האקרים ינסה לקבל נתונים אלה לתועלתם האישית. אם ברצונך לחזור אל חווית גלישה רגילה ומאובטחת ללא פרסומות פולשניות, עליך להמשיך מיד עם הסרת פרסום מסוכן זה.

הסרת Zoomnewsupdate.info

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר Zoomnewsupdate.info מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *