By | August 14, 2018
Remove Zme8o3l1c4.com

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Zme8o3l1c4.com. המדריך להסרת Zme8o3l1c4.com עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

אם לעתים קרובות אתה רואה אתר האינטרנט Zme8o3l1c4.com בדפדפן שלך, להכין צרות. קיומה של דף זה הוא סימן ברור שפרסום מגעיל הזה אורב במחשב שלך. טפיל זה זדוני מתוכנת לך להתקלח עם פרסומות פולשניות שונות, במרדף שלו על הכנסות לשלם לכל קליק. היא אפילו לנטר את פעילות האינטרנט שלך, לגנוב נתונים יקרי ערך כמו היסטוריית גלישה, תוצאות חיפוש, טוב יותר להתאים אישית את התוכן בדרגה, כך סביר יותר ללחוץ על זה.

ברגע adware פולש הדפדפן שלך, בלאגן. בכל עמוד שבו אתה מבקר יהיה מופגז עם מודעות, חלונות קופצים, באנרים, בתוך טקסט או מהבהב הודעות התראה. הדבר הוא, אתה לעולם לא יודע היכן קישורים ממומנים כזה לנתב מחדש לך. פרסומות עשוי להוביל אותך לאתרי צד שלישי חשוד ומסוכן אפילו מבקשים לפגוע במחשב שלך להדביק את זה עם וירוסים.

פרסום ידוע תסתתר מאחורי הודעות דוא ל זבל, קבצים מצורפים דוא ל ו קבצי הפעלה, freeware, הודעות עדכון מזויף, מודעות נגוע, קישורים, ועוד. אתה צריך לדעת שכי פרסום מסתמך על נאיביות וחוסר התמדה. כאשר אתה מחובר לאינטרנט, עליך לשלם קרוב לב מה אתה לחיצה על. תמיד לקרוא את התנאים וההתניות ביסודיות, לפני שתלחץ על כפתור “אני מסכים”.

Remove Zme8o3l1c4.com

The Zme8o3l1c4.com Virus

לא בצורה עיוורת אמון מוקפץ אקראית או פרסום. מלסמוך על המזל יביא לך צרות נוספות. בעת הורדת התוכנה מהאינטרנט, עליך לוודא כי אין תוכניות נוספות או יישומים שמוסתרים ממך. כדי לעשות זאת, לבחור עבור התאמה אישית או התקנה מתקדמות. אם אתה רואה כל התקנות אופציונליות, אנו ממליצים מאוד שתבטלו את אותם. לעתים קרובות יותר מאשר לא, תוכנות זדוניות מחופש תוכנה שימושית לכאורה, ניתן לראות רק אם תלך סוג מתקדם של התקן.

לפני שאתם מתחילים להשתגע כי המחשב נדבק בווירוס על ידי “וירוס”, עליך לדעת כי זה לא בדיוק נכון. פרסום מגבילה רק את התקפתה על דפדפנים בלבד. זה לא יכול לפרוץ את דרכו לפלוש מערכת המחשב שלך. לכן רבים משתמשים אינם מחשיבים את זה להיות אמיתי “וירוס”. עם זאת, אל תמעיט בכוחו

פרסום הוא משהו אבל לא מזיק. אם תתני לו מסתובב חופשי במחשב האישי שלך, זה יוכלו לגרום נזק רציני. הדפדפן שלך יתחילו בקרוב לחוות קשיים כדי להציג את כל המודעות הנזרקות דרכו. בשל כך, שהוא יתרסק בתדירות גבוהה או להקפיא. בשלב מסוים, זה אפילו יפסיק לעבוד לחלוטין.

פרסום זיהומים להתפשר פרטיותך באינטרנט. באמצעות הדברה זה סייבר, האקרים יכולים לגנוב את המידע האישי והפיננסי. נתונים כגון אבל לא מוגבל סיסמאות, מזהה הכניסה, אישורי חשבון בנק, מספרי כרטיס אשראי, כתובות IP, וכו ‘ יכול בקלות ליפול לידיהם של פושעי סייבר, מי עשוי לחלוק מידע זה עם צדדים שלישיים אחרים למטרות רווח. על מנת להגן על המידע הפרטי שלך ולחזור חווית הגלישה ובטוחה ללא פרסומות, אתה צריך להסיר פרסום מעצבן זה מהמחשב שלך בהקדם האפשרי!

הסרת Zme8o3l1c4.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים עליך לבצע כדי להסיר את החוטף מתוך הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר Zme8o3l1c4.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *