By | November 3, 2017
Remove Yonzont.com

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Yonzont.com. המדריך להסרת Yonzont.com עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

Yonzont.com הוא אתר מסוכן. רואה את זה כל האמצעים זמן אתה בצרות. הדף מצביע על הנוכחות של זיהום סייבר במערכת שלך. Adware, ליתר דיוק. יש לך על פרסום על הסיפון, וזה הסיבה למה שאתה רואה כל הזמן את האתר Yonzont.com. לחרדה. פרסום זיהומים הם יחסית קל להסיר. כמובן, אתה צריך לפעול מהר. אם כל שנחוץ דברים להחמיר.

כל טפיל מקבל בסופו של דבר. Adware שאתה תקוע עם כלולים. אל תתני לזה מספיק זמן לצאת מכלל שליטה. לחתוך שהותה קצר ככל האפשר ולחסוך המון בעיות. קח את המראה של Yonzont.com כמו האזהרה שהוא אכן, לשים לב לזה. להתחיל לחפש מקום המחבוא של adware, ברגע שתמצא אותו, למחוק אותו על המקום. מוקדם יותר הוא נעלם מן המחשב, כך ייטב. אל תמעיט בערך האיום שמהווה המזיק הזה. זה לא מזיק! היפוכו של דבר. . זה פשוט לא מסוכן כמו זיהומים אחרים. . אז, תחשיב את עצמך בר-מזל, להסיר אותו. לפני שהוא גורם שלך נזק. זהו המסלול הטוב ביותר של פעולה שבאפשרותך לנקוט במצב הזה. קח את זה. עיכובים להוביל חרטה.

Adware הופכת את חווית הגלישה שלכם לסיוט. מרגע שזה נכנס, אתה מתחיל להיות מופגזים טונות של פרסומות מפוקפק. אתה רואה כל מיני פרסומות מכסה המסך שלך, לא משנה מה תעשה, לא ניתן להסיר אותם. אתה יודע למה? התפקיד של adware הוא ליצור תעבורת אינטרנט לדפים מסוימים ולעזור נוכלים להרוויח הכנסה לשלם לכל קליק. זו הסיבה מדוע מודעות הן כל כך יקר. יותר מהם אתה רואה, גדול יותר הסיכוי ללחוץ על מקבל. אם תלחץ, האקרים מרוויח כסף זה נקרא מנגנון תשלום לכל קליק, האנשים האלה הם מנצל אותה. מה יותר גרוע, הם משתמשים בך הם עושים את מעסיקם. לא רק זה, אבל.

Remove Yonzont.com

The Yonzont.com Virus

מפעיל שלך באינטרנט באופן יעיל הרוסות. לא ניתן לגלוש באינטרנט בדרך כלל יותר. זה לא בטוח ולא כיף. לך מופרעת כל הזמן על ידי נאלצים לבקר באתרים מפוקפקים. הפרסומות מכסות המסך כולו 24/ 7. כל זה גורם למחשב שלך לקבל ביצועים טובים באותה מידה. אפילו בעת שימוש זה במצב לא מקוון. זה מאוד איטי, קורס לעתים קרובות. זה, בתורו, יכול לגרום לאובדן נתונים. שלא לדבר כמה זה מעצבן.

למרבה המזל, אתה יכול לפתור את הבעיה בקלות. להשתמש במדריך שלנו להסרת להלן ולמחוק את פרסום מגעיל. ברגע שאתה עושה, והכל יחזור לקדמותו. אם לא בכל אופן, זה לא יהיה ארוך לפני שורצים את המחשב עם תוכנות זדוניות נוספות. להפוך את הבחירה הנכונה.

העמוד Yonzont.com הופיע בגלל adware ו adware עצמה בשימוש חוסר הזהירות שלך כדי להזין את המחשב האישי שלך. כן, אם היית קצת יותר זהירים, שלא הדבקה. המזיק שעבדו עליך. שזה כנראה היה מחובר צרור freeware, בעת התקנת דק צרור, תיתן לו לחמוק לך. אל תעשה את הטעות הזאת בעתיד. תמיד לבחור ההגדרות המתקדמות באשף ההתקנה במקום הסוגים הבסיסיים. בדרך זו ניתן יהיה לראות רשימה של כל apps בנוסף מצורפת אשר עומדים להיות מותקן לצד התוכנית המקורית.

אתה יכול גם לבטל את הבחירה בהם. לעשות את זה כזה “בונוסים” הם בדרך כלל זדוני ויש להם אין מקום במחשב שלך. סימון כל התוספות, אם אתה רוצה, אתה יכול עדיין לסיים את ההתקנה. ? אתה רואה איך קצת תוספת זמן, דריכות יכול לחסוך לך המון צרות? ואזהרות עובר דרך ארוכה.

הסרת Yonzont.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Yonzont.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *