By | March 20, 2018
Remove www.Xvidvideocodecs.com

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר www.Xvidvideocodecs.com. המדריך להסרת www.Xvidvideocodecs.com עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

אתר האינטרנט של www.Xvidvideocodecs.com מסוכן. . זה גם סימן… אם אתה רואה את זה כל הזמן כאשר אתה גולש באינטרנט, אתה בצרות. הדף מגעיל הופיעו רק בגלל זיהום הקיברנטי במערכת שלך. אתה מתעסק עם המזיק adware וכן התצוגה של האתר www.Xvidvideocodecs.com הוא את דרכו להכריז על נוכחותו. למרבה הצער, אתה צריך לדאוג. פרסום זיהומים אולי לא הסוג המסוכן ביותר של וירוסים, אבל הם, יגרום לך נזק.

אם תשחרר את המזיק להישאר, הבעיות העומד בדרכך לשמור על הסלמה. הם ילכו מן מעצבנים פשוט בלתי נסבל. אל תתנו את הזיהום להטריד אותך ככה. קח את המראה של האתר www.Xvidvideocodecs.com כמו האזהרה, לשים לב לזה. ייטב לך לנקוט בצעדים נגד הזיהום, יותר טוב גם לך וגם את המערכת שלך. אל תהססו. מחק הפורץ הוא כמובן הטוב ביותר של פעולה שבאפשרותך לנקוט.

Adware www.Xvidvideocodecs.com הוא טפיל שיוצר לספירה. משמעות הדבר היא כי על מנת לשרת המטרות של המפתחים שלה, הדברה bombards אותך עם פרסומות. ובכל זאת, לא רואים את כל סוג של פרסומת. זה צריך שלך לחץ כדי crooks יכול להרוויח הכנסה לשלם לכל קליק. לכן לפני תחילת ההפצצות לספירה, adware hoes את שיעורי הבית שלה. זה מחקרים ולומד מה שאתה אוהב. הוא יודע אילו עמודים האהוב עליך, מה שאילתות החיפוש שביצעת, וכו ‘. לאחר מכן, היא משתמשת בנתונים אלה כדי להציג רק את הפרסומות אשר ניצוץ ההתעניינות שלך. לדוגמה, אם אתה מחפש לעתים קרובות על מזון לכלבים באינטרנט, המזיק תציג מודעות עם תוכן דומה. אתם עשויים לחשוב כי זה באמת מועיל, אבל זה לא.

Remove www.Xvidvideocodecs.com

The www.Xvidvideocodecs.com Virus

דבר שמציג adware אינו אמין. שום דבר לא יכול להיות מהימן. Adware יש מנגנון verifying מה שאומר כי כל מי שמוכן לשלם יכול להשתמש בו כדי לקדם. האקרים כלול. ולא תאמינו לנו, הם לנצל. הם משתמשים הפלטפורמה להפיץ זדונית ומטעה תוכן באינטרנט. כמו כן, השימוש זה כדי לעשות כסף. אם תלחץ על אחד מודעות פגומים רבים. זה מה שאתה רואה, משלמים את ופושעי אינטרנט. זה מה שנקרא מנגנון תשלום לכל קליק.

במילים אחרות, אתה חסות לתחרות נוכלים. אבל לא רק זה, אבל. על ידי לחיצה אתה גם סיכון הורדת יותר תוכנות זדוניות במחשב שלך כבר נגוע, יתארחו. בלחיצה אחת. זה כל מה שדרוש כדי להחמיר את המצב הקשה. זכור כי זה פרסום יעיל לבד הרס את חווית הגלישה שלך וגרם המחשב לביצועים איטיים. תאר לעצמך מה יקרה אם תזמין מזיקים יותר על הלוח. מחק adware לפני תרחיש זה מתגלה. כדי לעשות זאת באופן ידני, השתמש המדריך להסרת שלנו בסוף מאמר זה, לנקות את המחשב פעם אחת ולתמיד.

איך הגיע adware? באופן לא מפתיע, adware משתמש בטקטיקה ערמומית כדי להזין המכונות של הקורבנות. אחת מהטכניקות הפופולרי ביותר ונמצאים בשימוש נפוץ נקרא freeware bundling. האקרים לצרף את התוכנה הזדונית לתוכנית אחרת באינטרנט, אם אתה לא משלם תשומת לב בעת התקנת תוכנית זו, התקנת התוכנה הזדונית גם כן. למרבה המזל, יש דרך למנוע את זה. כל שעליך לעשות הוא להקדיש יותר תשומת לב.

תמיד לקרוא את התנאים וההתניות לפני קבלת אותם. אל תאיץ את התהליך. לבחור ההגדרות המתקדמות באשף ההתקנה בכך שהם מאפשרים לך לראות כל האפליקציה המצורפת בנוסף ולהסיר אותו לפני סיום ההתקנה. אם תבחר ההגדרות הרגילות, כל התוספות הותקן באופן אוטומטי. זכור בפעם הבאה להוריד תוכניות מתוך האינטרנט.

הסרת www.Xvidvideocodecs.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה יודע כיצד לעשות זאת, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2. בבקשה, בצע את השלבים בדיוק כדי להסיר www.Xvidvideocodecs.com של הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר www.Xvidvideocodecs.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *