By | February 1, 2018
Remove Worldonsearch.com

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Worldonsearch.com. המדריך להסרת Worldonsearch.com עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

Worldonsearch.com הוא לא דף מוגן. זה מופיע על דפדפנים שלך כי יש חוטפי דפדפן שמסתתרת מאחורי זה מכריח אותה עליך. . כן, המזיק כבר במחשב שלך, זורע הרס ואין זה התפקיד שלך כדי למחוק אותו. כפי שאתה בוודאי יודע, חוטפי לא לפצות דיירים נעימים. כל מה שהם עושים הוא לגרום לנזק עבורך ועבור המחשב שלך. קח את Worldonsearch.com אתר גדול, סימן אזהרה ניאון אשר צועק “זיהום”. ברגע אתה מבחין בכך, לקבל את העובדה שהמחשב שלך נגוע ולהתחיל לחפש דרכים לנקות פנימה

לא מטרידים אותי, אל תבזבז את הזמן. הבעיות שאתה בפנים לגדול הן מספרים וחומרת ככל שחולף הזמן. מה מגדיר את כמו הפרעות באינטרנט יוכל להתפתח במהירות כדי סיכון בטחוני ענק. למחוק החוטף המערכת שלך בזמן זה לא מאוחר מדי. מוקדם יותר. זה נעלם, כך ייטב.

המזיק מתגנב למטוס לחלוטין מאחורי הגב, אבל ברגע, אתה לא יכול לפספס את נוכחותה. בתור התחלה, המחשב שלך יתחיל ביצועים טובים, השהיה לעתים קרובות. זה עלול לאתחל מחדש ללא סיבה נראית לעין. החיבור לאינטרנט בעבר יציב הוא אי אפשר למצוא יותר מדי. בנוסף, פעילויות הגלישה שלך להפוך לסיוט. באינטרנט לפני שמפריעים לי. האתר Worldonsearch.com הוא הצל שלך באינטרנט. זה בכל מקום. זה אפילו מנוע החיפוש החדש שלך הוא מחליף את דף הבית ואת המנוע הקודם ללא רשותך. אף אחד מהשינויים וכליו חוטפי דורש את האישור שלך. . אתה כבר לא האחראי

Remove Worldonsearch.com

The Worldonsearch.com Virus

המזיק מוסיף גם תוסף מציקים דפדפנים שלך ובכך מציפים אותם עם פרסומות. קופונים, מבצעים, הצעות, המחירים הטובים ביותר, השוואות, מודעות וידאו, וכו ‘, וכו לכסות את המסך כולו בכל פעם שאתה מחליט לחפש משהו. אתה לא יכול לסגור את הפרסומות האלה. אם אתה סוגר אחד, אחרת יופיע. ההפצצות אף פעם לא מפסיק. זו הסיבה מדוע נקרא דלקת החוטף. זה באמת כיצד למנוע חטיפת דפדפנים שלך ואין שום דבר שאתה יכול לעשות לגבי זה אבל להסירו לחלוטין. זו הדרך היחידה להשיב שליטה, אתה חייב לעשות את זה מהר.

מלבד הורס את העצבים שלך, הטפיל חושף אותך גם תוכנות זדוניות והן סיכון אבטחה. דבר שזה מראה לך אמין, אתה בקלות עלול לסכן את המחשב שלך בלחיצה אחת. בנוסף, המזיק מציץ? לך, אוספת מידע אישי אשר אז היא שולחת את נוכלים. מעשה לפני מצבך מחמיר. בצע את המדריך הסרת מפורט שלנו בסוף מאמר זה, להיפטר החוטף Worldonsearch.com לתמיד. את עצמך בעתיד יהיה. תודה על זה.

איך אתה תקוע עם זה וכיצד ניתן להגן על עצמך טוב יותר בעתיד? השימוש הנפוץ ביותר של נוכלים שיטה להפצת חוטפי הוא כנראה שמגבילים את הטכניקה. זה כל כך יעיל כי רוב המשתמשים לא משלמים מספיק תשומת לב במהלך תהליכי התקנה, הם ממהרים להסכים. לחץ על כפתור הסיום. . ובכן, זה מוביל לזיהומים. קח את הזמן שלך ולקרוא מה אתה עומד מסכים. לא לדלג על שלבים. לבחור הגדרות מותאמות אישית במקום הסוגים הבסיסיים וסמנו את הצרור כולו.

בדרך כלל, נוכלים לצרף תוכנות זדוניות שלהם כמו אפליקציות נוספות, אם לא הבחנת אותם בזמן, הם הותקן יחד עם התוכנית המקורית. טריקים אחרים כוללים דוא ל זבל, מדיה חברתית הודעות, מזויפים עדכוני תוכנה, נחשף pages/ links/ טורנטים, פרסומות של צד שלישי זדוני, וכו ‘. השיטות הן רבות אבל איזה נוכלים הדרוש כדי להצליח להזנחה שלך. לא לספק את זה. אל יקל על העבודה שלהם במקום זאת, לעמוד על המשמר, לשמור על המחשב חופשי מזיהומים.

הסרת Worldonsearch.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים עליך לבצע כדי להסיר את החוטף מתוך הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Worldonsearch.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *