By | October 31, 2017
Remove Webstart.me

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Webstart.me. המדריך להסרת Webstart.me עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

Webstart.me נראה פלטפורמה בהישג יד. הוא מספק הרבה שירותים טובים. הפונקציה העיקרית של האתר מחפש. Webstart.me הוא מנוע חיפוש אלטרנטיביים. אם יש לך הרבה סימניות, פלטפורמת יעשה ביקור כמה אתרי האינטרנט המועדפים שלך קל יותר. ישנם כפתורי גישה מהירה עם מבחר של מקומות, כולל רשתות חברתיות, פורטלי חדשות, מדיה המארחים, לקוחות דוא ל, חנויות מקוונות, תוכנת הארכיון ואחרים. Webstart.me יש להם למיין קטגוריות עבור נגישות טובה יותר. באפשרותך לבחור קטגוריה מתוך הכרטיסיות ממוקם בחלק העליון של הדף. באותו מקום, תוכלו למצוא את לוח כניסה למשתמשים רשומים. אם יש לך עניין שימוש בשירותיהם של Webstart.me, תן לנו להפסיק אותך כאן. התחום אינה בטוחה. זה קשור החוטף. אנחנו יסביר יותר על הסכנות במהלך מאמר זה.

חוטפי מטרות דפדפן האינטרנט. זה שמטפל ההגדרות פנימי ומתמרן את תוצאות החיפוש. התוכנית חשאית יאפס את מנוע החיפוש שלך דף הבית ואת ברירת המחדל ל Webstart.me. זה עושה את זה אפשרי עבור החוטף לשנות את תוצאות החיפוש. זה יוסיף עמודים הנתמכים בין התוצאות לגיטימי את השאילתות. זה לא רק אי נוחות, אלא גם איום אבטחה פוטנציאלי. פלטפורמות בחסות מובטחים לא להיות אמין. חלק מהם יכול להיות ממש מסוכן. אין להשתמש Webstart.me לנהל את החיפושים שלך. עם זאת, החוטף לא ייתן לך בחירה. זה לא יאפשר לך לשנות את ההגדרות שלך… בכל פעם שאתה מנסה לבחור ספק חיפוש אחר של דף הבית של ברירת המחדל, חוטפי תעבור את ההגדרות שלך בחזרה.

החלק הטוב מסעי פרסום מורכב חלונות מוקפצים. החוטף Webstart.me מציג סוגים שונים של windows, המכיל הצעות הקניות השונים. זה מקיף את באנרים, freebies, קישורים ב- text, קופון תיבות, צף, interstitial, הקשרי, המעבר, מוטבעת, השוואה, מודעות וידאו. בלוח הצבעים של המוצר כולל בגדים, אביזרים, מכשירים טכנולוגיים, ציוד גינון, רהיטים, אלמנטים דקורטיביים, ציוד ספורט, משחקים, צעצועים ועוד. הכלי חמקנית יראה לכם מבצעים עבור פריטים מגוונים, אך זה מבטא על חלק מהם. זה תלוי הרגלי הגלישה שלך. אם לאחרונה רכש או הערצת מצרך מסוים, אתה יכול לצפות הצעות עבור פריטים דומים.

Remove Webstart.me

The Webstart.me Virus

המפתחים של החוטף Webstart.me להפוך את ההכנסות על ידי תמיכה תוכן של צד שלישי. כל לחיצה על קישור ממומן מצטבר סכום מסוים. טכניקה זו monetizing שכונה מערכת תשלום לכל קליק. קידום פלטפורמות צד שלישי היא פרקטיקה משפטית. ככזה, הוא כפוף בדרישות אבטחה מסוימות. היוצרים של החוטף Webstart.me לא פגשתי אותם. לפיכך, נטל סיכון האבטחה המוגדרת לחלוטין על-ידי משתמש הקצה. שכל מודעה נתון עלול להוביל אתר אינטרנט אשר לאסיפים תוכנות זדוניות. האיום אחרים הוא גניבת נתונים. התוכנית מרושע אוספת סוגים שונים של נתונים בלי לבקש רשות. הוא יכול להשיג את פרטיך האישיים, למכור להם darkweb.

ישנן שתי דרכים כדי לקבל נגוע החוטף Webstart.me. הטכניקה המועדפת עליך היא bundling. התוכנית חמקנית הוא ארוז עם עוד פיסת התוכנה קובץ הפעלה הממוזג. הלקוחות להורדה ניתן לכלול freeware, shareware ויישומים פירטית. המארח יהיה החוטף המפורטים בתנאים ובהתניות שלה בתור בונוס. אפשרות ברירת המחדל תהיה מותקנת. אם לא תשנה את ההגדרות, זה תינתן גישה למערכת שלך. אנחנו עצה לך לקרוא תמיד משתמש הקצה הסכם רשיון (למשתמש קצה EULA) במהלך ההתקנה. יתר על כן, עליך לבחור את מצב התקנה מותאמת אישית או מתקדם יש כל האפשרויות מוצגות.

הווקטור הפצת אחרים הוא דואר זבל. יש כאן מקביל כפי שהוא נוגע לארח את התוכנית מבודד. כאשר הועבר באמצעות דוא ל, החוטף Webstart.me מוסתר מאחורי מצורף. המסמך המדובר יוצגו בתור הודעה רשמית בעניין דחוף. ברוב המקרים, שולחי דואר זבל לכתוב בשם הישויות לגיטימית, כמו המשטרה, הפוסט לאומי, חברות בלדרות, בנקים, מוסדות, סניפים הממשלה, רשתות חברתיות ועוד. זה נותן לגיטימציה על ההודעה. כדי לוודא כי דואר אלקטרוני נתון באמת מגיע מ הישות המוצהרת, להגיה את פרטי איש הקשר.

הסרת Webstart.me

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Webstart.me מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *