By | June 7, 2018
Remove Wbredirect.com

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Wbredirect.com. המדריך להסרת Wbredirect.com עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

Wbredirect.com היה מסווג כתחום זדונית שמטרתה העיקרית היא לקדם פרסום. אם האתר הזה קיים כבר במחשב שלך, זה יופיע בכל פעם שתנסה להשתמש בדפדפן האינטרנט שלך, המערכת שלך יוקפא עם פרסום. חוץ מזה, דף האינטרנט פולשניות להאט את מהירות האינטרנט שלך, להפריע הפעלות הגלישה שלך, לגרום התאהבות המערכת בתדירות גבוהה, ובכך להשאיר Wbredirect.com במחשב הווירטואלי שלך בהחלט לא מומלץ.

זכור כי אם אתה רואה Wbredirect.com, זה תמיד בגלל סיבה מסוימת. זה אומר כי יש תוכנות זדוניות במחשב שלך, מה שהופך אותך לראות adware, הוא מסוגל לגרום לך המון בעיות. הדרך היחידה להתמודד עם בעיות אלה היא אתר ומחק את הכלי המרושעת מאחורי האתר מיד.

זה אולי נראה מוזר, אבל ברוב המקרים משתמשי מחשב הם אלה אשר להתקין את Wbredirect.com במערכות שלהם עצמם. בדומה יישומי פרסום אחרות, Wbredirect.com הוא כל כך חכם כי זה יכול לגרום לך להוריד אותו בלי להבין את זה. לרוב, adware מזין את המחשב שלך יחד עם אחרים freeware ושומר את נוכחותה בחשאי עד הכפולה המודעות להתחיל להופיע על המסך. למעשה, זה לא יוצא דופן בכלל כי freeware בדרך כלל נוסע יחד עם תוכנות זדוניות כמו זה הגישה הקלה שלה הצבע על המערכת.

ישנם מספר דרכים אחרות זה שימושים Wbredirect.com לחדור למחשב. אלה כוללים מתחבא מאחורי קבצים מצורפים דוא ל זבל, קישורים פגומים ואתרי אינטרנט, או פשוט מתחזה מערכת מזויף או עדכון של התוכנית. למשל, רק כאשר אתה משוכנע כי אתם יודעים את Java או Adobe Flash Player, מתברר כי אתה למעשה נותן אור ירוק פרסום במקום. כך, אם אתה רוצה להימנע באי רצון התקנת תוכנות פרסום על המערכת, עליך להיות זהיר מאוד, זוכר את זה בחיפזון, נאיביות, הסחת הדעת בהחלט לא יעזור לך בכלל.

Remove Wbredirect.com

The Wbredirect.com Virus

בתוך התיק Wbredirect.com הותקן במחשב האישי שלך, דפדפן האינטרנט שלך יקבל מוצפים עם גוונים של פרסומות מסחריות חסר תועלת. שימו לב כי אם תלחץ על כל אחד מהם, תקבל בסופו של התקנת תוכנות זדוניות לא רצויות יותר במערכת. חוץ מזה, כל הפריטים המוקפצים תופיע בכל פעם שאתה מנסה לגלוש באינטרנט, הם מסוגל לגרום לך סוג אחר של בעיות. כפי שהוזכר כבר, בין נושאים אלה מאטות את מהירות האינטרנט שלך, חווה קריסות מערכת בתדירות גבוהה ולא מפריעה פעילות הגלישה שלך. לכן, הדבר הטוב ביותר שאתה יכול לעשות הוא להסיר את Wbredirect.com מהמחשב שלך באופן מיידי.

בכל מקרה, הנושא הכי גרוע תצטרכו להתמודד עם אם Wbredirect.com המחשב שלך נגוע בווירוס, הוא היכולת של adware כדי לגנוב את הנתונים האישיים שלך. ברגע Wbredirect.com נכנס למחשב האישי, זה מתחיל ניטור פעילות הגלישה שלך ואת הקטלוגים כל צעד שלך באינטרנט. ברגע adware אסף מספיק מידע עליך, היא חולקת אותו עם הצדדים השלישיים לא ידוע מי לתמוך בתוכנית, הם ישתמשו בזה למטרות זדוניות. מסיבה זו אתה צריך לא רק למחוק Wbredirect.com מן המערכת, אך גם להגן על המחשב שלך מפני תוכנות זדוניות בעתיד.

אם הפעלות הגלישה שלך הועברו לאתרי אינטרנט לא מהימנים, קבצים פרוץ, סביר מאוד כי פרסום יישומים עשויים הצליחו לחדור לתוך המחשב הווירטואלי. כתוצאה מכך, כמה זיהומים עלולים להיות מוסתרים לתוך המערכת, הם יכולים לאפשר כמה פושעי סייבר לקבל גישה למחשב שלך, לגנוב את הנתונים הרגישים שלך. במקרה כזה, הדרך היחידה למחוק לחלוטין איומים מן המערכת, להגן על הנתונים האישיים שלך נגנב, היא להשתמש תוכנית אבטחה אוטומטיים. באמצעות זה, כל זיהומים מוסתר יכול להיות ממוקם ונמחק בעת ובעונה אחת.

Wbredirect.com ניתן למחוק באופן ידני או אוטומטי. ניתנות הוראות להסרה ידנית שואג מאמר זה. למרות זאת, גם אם השלמת תהליך הסרה ידנית, עדיין עליך להפעיל סריקה מלאה של המחשב האישי שלך כדי לזהות את השאריות הרישום או קבצים זמניים. אתה יכול לעשות את זה על-ידי התקנת כלי למאבק מוניטין אשר יביא למחיקת כל האיומים הקיימים בעת ובעונה אחת, להגן על המערכת שלך מפני תוכנות זדוניות בכל עת.

הסרת Wbredirect.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים עליך לבצע כדי להסיר את החוטף מתוך הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר Wbredirect.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *