By | October 23, 2017

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר WaterMiner Virus. המדריך להסרת WaterMiner Virus עובד עבור כל הגירסאות של Windows.

שמעת על cryptocurrencies? הם הופכים להיות יותר ויותר פופולרי בימינו. אחד cryptocurrencies האלה הוא Monero והוא WaterMiner תוכנות זדוניות יכול “שלי” זה. זו הסיבה מדוע תוכנה זדונית זו נקראת גם Monero כורה. תוכנית זו מציקים נכנס למחשב שלך בדממה ומתחיל להשתמש בו למטרתו. היא משתמשת הרבה משאבי המחשב לבצע את תהליך זדוניות שלו. מה יותר גרוע, הוא משתמש גם הרבה חשמל. בגלל זה המזיק, חשבון החשמל שלכם יכול כפול או אפילו משולש. לא רק זה, אבל. את יודעת מה קורה עם כל הכוח החשמלי הזה? זה מקבל הופך חום וזה רע מאוד עבור החומרה שלך.

למעשה, אם אין לך מערכת קירור עוצמתי, החומרה שלך ייפגעו. זו הסיבה נוכלים משתמש המחשב שלי Monero. תהליך הכרייה היא רק רווחי אם אינך משתמש הזדקקות משלך. ההאקרים משתמש שלך. . זה הכל על חשבונך… אל תתנו להם. העובדה כי אתם קוראים מאמר זה מראה כי ידעת WaterMiner הוא על הלוח. זה הופך אותך בר מזל. התוכנה הזדונית הוא חשאי מאוד קשה להתגלות. זה לא הופך את המחשב לא שמיש אז אתה אולי לא מבין שיש לך בעיה במשך שבועות. אבל מאחר שאת יודעת, להתמודד עם זה. למצוא היכן מסתתר WaterMiner וחותכים שהותה הקצר. אל תתנו האקרים לשימוש ועבור המחשב שלהם למטרות זדוניות.

WaterMiner לא משאיר כל ראיה במנהל המשימות שלך. זה מסתיר ועובד בצללים. . זה מאסטר המשחק מסתור. . כמו שאמרתי, אתה בר מזל שאתה יודע מה אתה מתמודד ואת לנקוט מיידית מעשה לפני המחשב שלך מתקלקלת לגמרי. בעזרת המעבד שלך על טמפרטורה גבוהה מקצרת את החיים שלה ממש מהר. ככל שעובר הזמן, תבחין כי המחשב שלך הופך לאיטי יותר, מתחיל ביצועים טובים. זה בגלל WaterMiner משתמשת המעבד שלך ועוד הרבה זיכרון וירטואלי.

לא לשבת בחיבוק ידיים בעוד המחשב מתחמם יתר על המידה ולאחר כיבוי. למחוק את התוכנה הזדונית בהקדם האפשרי. זה לא נועד להיות מועיל לך. היא נוצרה רק כדי להתגנב לספינה ולהשתמש כל recourses PC שלך. לא לשלם חשבונות חשמל ענקית רק כדי crooks יכול שלי cryptocurrencies על חשבונך. תעשה לעצמך טובה, להסיר WaterMiner מהמחשב שלך פעם אחת ולתמיד. לעניין זה, השתמש המדריך להסרת שלנו בסוף מאמר זה. מוקדם יותר לנקות את המחשב שלך, יותר טוב.

כיצד WaterMiner להזין את המחשב שלך? בעבר טריקים, כמובן. כאמור, מטרת התוכנית היא שתבנית בסיס היא הסוואה. כמה טריקים הפופולריים ביותר הם חבילות freeware, תוכנות שיתופיות, כמו גם עותקים של מוצרים. הייה זהיר בעת התקנת תוכניות את האינטרנט במיוחד אם הם בחינם. לבחור הגדרות מותאמות אישית באשף ההתקנה במקום הסוגים הבסיסיים. נוכלים לצרף יישומים זדוניים שלהם לעתים קרובות בתוכניות אחרות, תחת ההגדרות המותאמות אישית ניתן יהיה לראות את התוספות הללו, לבטל את הבחירה בהם.

אם תלך עם האפשרויות רגיל, כל התוכניות “בונוס” לקבל מותקן במחשב שלך באופן אוטומטי וזה איך גמרת עם תוכנות זדוניות. בוחרים בטיחות על רשלנות. אפילו קצת תשומת לב נוספת עובר דרך ארוכה וחוסכת לך המון צרות. לעשות בדיקת הנאותות ולשמור במחשב שלך ללא זיהום. זכור כי האקרים להתפלל להזנחה שלך. לא להעניק אותה.

הסרת WaterMiner Virus

STEP-1הפעל את מנהל המשימות על ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-6

פתח MS Config על ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר WaterMiner Virus מהמחשב שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *