By | March 21, 2018

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Usarewardspot.com. המדריך להסרת Usarewardspot.com עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

Usarewardspot.com הוא דף זדוני. אם אתה רואה על המסך בכל פעם אתה אפילו מגע של דפדפנים שלך, אתה בצרות. האתר נמצא שם רק בגלל זיהום adware. . כן, יש לך על פרסום על הלוח ואת ייטב לך לנקוט בצעדים נגד זה, הכי טוב. פרסום מזיקים לא יוצרים לוויה נעימה. ההיפך הוא הנכון. כל מה שהם עושים להרוס את חווית הגלישה כשפיך הרגיל שלך, להאט את המחשב.

Usarewardspot.com adware אינו חריג. אל תצפה שזה יהיה מועיל לך בדרך כלשהי. בתור חבר קלאסי של משפחה זו תוכנה זדונית, טפיל זה הוא פשוט הכי מעצבן ומסוכנים כמו אחרים. אל תתנו לו להישאר בגופך במשך זמן רב מדי. ככל שהזמן שבו מבלה על הסיפון, הבעיות עוד זה גורם. למצוא היכן הוא מסתתר, להיפטר ממנו. לפני שזה יגרום לך נזק חמור יותר.

האתר כוחות Usarewardspot.com פרסום מגעיל לך הפסקה. כפי שאמרנו, דף זה אינו אמין. זה הונאה אשר מנסה לפתות את הקורבנות לחשוף מידע רגיש. הדף מראה לך סקרים שונים, ומציין כי אם תשלים אותם, אתה תתוגמל. אם כן, עם זאת, אתה לא מקבל גמול. במקום זאת, תישאל כדי לחשוף מידע המאפשר זיהוי אישי. אל תעשי את זה בשום פנים ואופן.

האמת היא כי ההאקרים מאחורי פרסום זה את הכסף שלך, שהם מוכנים לעשות כל מה שנדרש כדי לקבל את זה. אם אתה מסגיר את פרטיך האישיים, הם עלולים לנסות לסחוט אותך. הם עשויים להשתמש בו למטרות זדוניות שלהם. הם אולי יכול לייבש את חשבון הבנק שלך. דבר אחד הוא בטוח, אבל. לא משנה מה התוצאה היא, אתה לא אוהב את זה. זה הוא למה לחסוך מעצמך את הצרות האלו, להיפטר adware בהקדם האפשרי.

מלבד מנסה לגנוב את הכסף שלך, המזיק גם הורסת את חווית הגלישה שלכם על ידי גרימת דפדפנים שלך לנתב מחדש את כל הזמן ואת להפגיז עם פרסומות. תאר לעצמך מה להפוך פעילויותיך באינטרנט. אתה לא יכול לעשות שום דבר באינטרנט כי אתה כל הזמן הופסקה ואת הופנה לאתרים מפוקפקים. מיותר לציין הקונדסים האלה לא ללכת מעיניהם של המחשב שלך. היא גם סובלת. זה כוכבים ביצועים טובים, השהיה לעיתים קרובות. זה גם התרסק, קופא מידי פעם.

חלק מהתוכניות שלך עלולה להיכשל לטעון ולעבוד כראוי, וכו ‘. כל זה בגלל adware מגעיל. למה לשמור את זה? למה להמר עם הבטיחות שלך? לעשות מה שטוב בשבילך ולהסיר את הפורץ מן המחשב האישי שלך ASAP. בסוף מאמר זה, תוכלו למצוא קל לעקוב אחרי המדריך להסרת. בצע את השלבים לפי הסדר המדויק נתון ולנקות את המחשב שלך פעם אחת ולתמיד. אל תבזבז זמן בדיונים שונים שנערכו. הזמן הוא לא חבר שלך. לפעול מהר ולשמור במחשב מן המגיפה הזו.

כיצד adware להזין את המחשב האישי שלך? האם אתה לעיתים קרובות להוריד תוכניות ללא תשלום מחוץ לאינטרנט? אם כן, אתה יכול לבחור עבור המנהג או את ההגדרות הרגילות באשף ההתקנה? אם התשובה שלכם היא התקן, לשנות את ההרגלים שלך. נוכלים לצרף לעיתים קרובות תוכנות זדוניות לתוכניות אחרות באינטרנט. לאחר מכן, בעת התקנת תוכניות אלה, התקנת התוכנה הזדונית גם כן. לפחות, אם תלך עם האפשרויות רגיל.

אם תבחר המנהג אלה, ניתן יהיה לראות כל apps בנוסף מצורפת על הצרור, כמו גם להסיר אותו לפני לחיצה על כפתור “סיום”. בטל את בחירת כל התוספות כפי שהן בדרך כלל זדוני. אם אתה באמת צריך אותם, הורדת אותם את עצמך עד עכשיו!

הסרת Usarewardspot.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה יודע כיצד לעשות זאת, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2. בבקשה, בצע את השלבים בדיוק כדי להסיר Usarewardspot.com של הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Usarewardspot.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *