By | November 2, 2017

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Upup.exe. המדריך להסרת Upup.exe עובד עבור כל הגירסאות של Windows.

האם תהית אי פעם איזה סוג של וירוס סייבר זה הכי מסוכן? . ובכן, סוגי הם שניים. סוסים טרויאניים וזיהומים ransomware. למרבה הצער, אתה תקוע עם אחד מסוגים אלה. Upup.exe הוא סוס טרויאני הרסנית אשר צריך להיות מוסר מהמערכת שלך באופן מיידי. יש סיבה מדוע חוששים סוסים טרויאניים כל-כך. לא רק הם מאוד הרסנית, אבל הם גם מאוד חשאי. הם להזין במחשב שלך בשתיקה מלאה ולאחר מכן המשך לגרום לבעיות מאחורי הגב. לפעמים ייתכן שיהיה די הרבה זמן לפני בכלל מבין שאתה נגוע.

עם זאת, העובדה כי אתם קוראים מאמר זה מראה כי אתה מודע לקיומו Upup.exe. . זה נהדר אתה יודע עם מה אתם מתמודדים, זה מאפשר לך לנקוט אמצעים נאותים. . בוא נבהיר דבר אחד Upup.exe יגרמו לך טונות של נזק אשר עשוי להיות בלתי הפיך. אז, לפעול באופן מיידי כדי להסיר אותו. אתה תקוע עם סוס טרויאני. המשפט הזה אמור להיות יותר ממספיק כדי לגרום לך לקחת את העניינים לידיים שלך, נקה את המערכת שלך של המגפה הזאת. . אז, תעשה את זה. נותן המזיק עוד פעם על הלוח תוביל כלום אבל כאבי ראש, התלונות. לא מטרידים אותי. עיכובים להוביל חרטה.

הסוס הטרויאני יתחיל לעבוד מיד לאחר הזנת האישי שלך. . כמו שאמרתי, זה עובד מתוך הצללים. אתה לא רואה את זה, אתה רק לחוות את ההשלכות אשר הכל מאוד לא נעים. לדוגמה, Upup.exe בלאגן ברישום המערכת שלך. זה מוסיף ומסיר ערכי כפי שהוא מבקש או שינוי לחלוטין נזקים בקבצי מערכת חשובים. זה מוביל אותך לא להיות מסוגל לטעון חלק מהתוכניות שלך.

בנוסף, המזיק משתמש הרבה מפלט מחשב אשר גורמת למחשב מתרסק ואז להקפיא כל הזמן. זה, בתורו, מוביל לאובדן נתונים והרבה רוגז. יש עוד, בכל זאת Upup.exe מדביק כל דפדפנים שלך. ב מזריק אותם עם מלא בספק המודעות אשר נחשף להעברת זיהומים. כבר יש לך זיהום לדאוג. . אדם מאוד מסוכן הדבר האחרון שאתה צריך זה עוד תוכנות זדוניות.

הקליקים שלך על הפרסומות גם להביא הכנסות נוכלים. הם מנצלים מנגנון תשלום לכל קליק. הם הופכים אותך מעסיקם. אתה עוזר להם להרחיב, להדביק משתמשים תמימים יותר. כאילו זה לא מספיק, חייך האישיים הוא כבר לא פרטי. סוסים טרויאניים הם מרגלים. פיקוח על הקורבנות שלה הוא מה הם בעיקר משמשים.

Upup.exe יש גישה לכל דבר. באופן אישי המאפשר זיהוי אישי ופיננסי האישורים שלך כלולים. המזיק אוספת את כל הפעולות שיכול למצוא ולאחר מכן שולח אותו האקרים שיצר אותו. מה לדעתך ש-crooks ישתמש בנתונים שלך עבור? שום דבר טוב, שאמרנו לך. . אז, אל תתנו להם את זה. להסיר הטרויאני בהקדם האפשרי. השתמש המדריך להסרת שלנו בסוף מאמר זה, להיפטר וירוס זה מגעיל לתמיד. שנקדים, כן ייטב.

איך הגעת תקוע עם Upup.exe? סוסים טרויאניים, כמו אחרים מזיקים, גם לסמוך על טקטיקה מטעה כדי להזין המכונות של הקורבנות. אחד האהובים עליי שלהם הוא הודעות דוא ל זבל. האקרים הסוס הטרויאני לצרף אימייל, להסוות את הדואר האלקטרוני כדי להראות לגיטימי. לאחר מכן, שולחים את זה ישירות לתיבת הדואר הנכנס שלך. משם, אתם עושים את השאר. אל תפתחו את הודעות משולחים לא מוכרים, אפילו אם הם נראים בטוחים.

האקרים מרבים להשתמש שמות החברות, לוגואים, בולים כדי להטעות אותך. אל תיפול למלכודת אם אתה לא יודע באופן אישי את השולח, בזהירות, אל תוריד קבצים מצורפים כלשהם. אם ההודעה טוען כי היא מחברה, להשוות הכתובת הרשמית של החברה לאחד שקיבלת את האימייל של. אם אין הם תואמים, ודאו שמדובר בהונאה. תמיד להיזהר מה נתת לתוך המחשב שלך. ופושעי אינטרנט מתפללים עבור חיפזון, הסחת דעת, רשלנות.

הסרת Upup.exe

STEP-1הפעל את מנהל המשימות על ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz ] כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-6

פתח MS Config על ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Upup.exe מהמחשב שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *