By | August 30, 2018
Remove Tuniaf.com

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Tuniaf.com. המדריך להסרת Tuniaf.com עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

אתר האינטרנט של Tuniaf.com מופיע על בסיס יומי? הנוכחות של דף זה הוא סימן רע. סימן כי הדפדפן שלך נדבק בווירוס על ידי טפיל מגעיל הקשורות adware. פרסום נועד ליצור הכנסה ההאקרים מאחורי זה, כמו גם עבור הדפים בחסות שהיא תקדם. זה קורה דרך הפקת פרסומות פולשניות מרובים בצורות שונות כמו פריטים מוקפצים, ב- text, באנרים והודעות מהבהב.

המודעות יותר היא מציגה על קורבנה של מסך, הסיכויים מהם מקבל לחיצה. על מנת להיות אפילו יותר בטוח כי הפרסומות יהיה מושך ככל האפשר למשתמש, הטפיל זדוני יגנוב את הנתונים שלהם אינטרנט כגון אך לא מוגבל גלישה היסטוריה, הרגלים, שאילתות חיפוש. מידע זה יסייע adware בפעילות שלה לספק תוכן המודעה יישוב זה המשתמש יהיה נוטים יותר לחץ על. זה לא כל פרסום זה הוא מסוגל. זה ניתן גם להתקין הרחבות מפוקפק, תוספות, סרגלי כלים, יישומים אחרים על דפדפנים שלך, בלא ידיעתך או הסכמתך.

פרסום הנפוץ ביותר מופצת באמצעות הודעות דוא ל זבל, קבצים מצורפים דוא ל קבצי הפעלה, מבקשת עדכון מזויפים, חבילות תוכנה, קבצי torrent, נגוע קישורים ופרסומות. טפיל זה זדוני מסתמך על רשלנות שלך, אז היא יכולה להחליק על המחשב והיא להמיט אסון. זה נכון. פרסום לא יכול לפרוץ את דרכו במחשב סייבר לבד. היא זקוקה לאישורך כדי לעשות זאת. . וזה יכול לקרות קל משאת חושבת

Remove Tuniaf.com

The Tuniaf.com Virus

משתמשים לעתים קרובות לא לשלם קרוב לב מה הם לחצו על זמן באינטרנט. זה הסוג של התנהגות המסתמכים על האקרים. להיות חכם. להיות זהירים במיוחד כאשר אתה גולש באינטרנט. להתרחק מן כל מודעות וקישורים להסתכל בחשדנות. לעדכן את התוכנה שברשותך רק דרך מקורות רשמי המורשה, לעשות לא רק בצורה עיוורת אמון מהחלון הקופץ הראשון שמופיע על המסך, ממליצה לך ללחוץ על קישור עדכון מפוקפק.

אנו גם ממליצים לך לבחור מצב התקנה מותאמת אישית בעת התקנת התוכנה, אז שום תוכנה נוספת יכולה לעבור אותך ללא ידיעתך. אם אתה רואה התקנות אופציונליות, עדיף תמיד לבחור מהם כל, שכן רוב הסיכויים הם תוכנות זדוניות בתחפושת.

פרסום הוא המעיט לעיתים קרובות. אחרי הכל, איזה נזק יכול פרסומות לעשות? . ובכן, אתה תהיה מופתע. . אבל זה הכי טוב אם לא תגלי את יכולותיו של טפיל מגעיל כזה… יותר את מאריכה להישאר שלה, יותר גרוע תקבל התוצאות. תתחיל לחוות ירידה משמעותית את מהירות האינטרנט שלך ואת הביצועים של הדפדפן שלך. לשעבר יקבל כל כך עמוסה עם תוכן גליון ציונים, כי הוא לא יוכל לפעול בדרך כלל, וכתוצאה מכך שלה בתדירות גבוהה קריסות, קופא. בשלב מסוים, זה אולי אפילו שתפסיקי? לעבוד לחלוטין.

על ידי שמירה זו adware במחשב שלך סיכנת פרטיותך באינטרנט. לאבטח את המידע האישי והפיננסי, לפני שייפול לידיים של נוכלים אשר רוצה לגנוב את הנתונים הזה ותמכור אותו לידי גורמים מפוקפקים אחרים. להחזיר את הדפדפן שלך לתוך למצבו הנורמלי ובטוחה ללא פרסומות! לפעול נגד פרסום Tuniaf.com הזה לפני שיהיה מאוחר מדי! אם אתה צריך הדרכה, שלנו הוראות מפורטות להלן יעזור לך בהצלחה להסיר מזיקים מעצבן זה מהמחשב שלך!

הסרת Tuniaf.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה יודע כיצד לעשות זאת, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2. בבקשה, בצע את השלבים בדיוק כדי להסיר Tuniaf.com של הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר Tuniaf.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *