By | October 23, 2017

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Trojan.Zeussent.dns. המדריך להסרת Trojan.Zeussent.dns עובד עבור כל הגירסאות של Windows.

Trojan.Zeussent.dns הוא החבר n-ית של משפחת חשש סוס טרויאני. ליתר דיוק, Trojan.Zeussent.dns הוא סוס טרויאני DNS. משמעות הדבר היא כי הווירוס מתוכנת כדי לשנות את הגדרות מערכת שמות תחומים (DNS). ה-DNS המרות של אתרי אינטרנט כתוב באותיות לכתובות IP. מאז הזיהום שולט ה-DNS, זה שולט גם מה הדפים שבהם אתה מבקר. הוא מסוגל לנתב מחדש דפדפנים שלך בכל דף שהוא רוצה.

? את מבינה את הסכנה של זה וירוס מסוכן מאוד בלתי מחליט באילו אתרים אתה. זה לנתב אותך טונות של דפי מוצל כל הזמן. יש שפע של האלה באינטרנט – הונאה עמודים, מלא תוכנות זדוניות דפים, לחקות את הפריסה של פלטפורמות מוכרות, וכו ‘. אתה לא תוכל לדעת אם האתר היא אמיתית או לא. לדוגמה, אם אתה מבצע הרכישה באינטרנט מתוך דף כזה מזויף, crooks ירשום את השם שלך, חיוב, מספר טלפון וכתובת אי פעם את פרטי כרטיס האשראי. הם יגנבו את הכסף שלך…

קח לך. דקה כדי לעבד את מה שקראת. דבר זה מהווה סיכון ענק הבטיחות שלך. מחק את הטפיל בהקדם האפשרי. הזיהום Trojan.Zeussent.dns קובע מה כתוב בשורת הכתובת שלך, היא שולטת פעילויותיך באינטרנט המוצג על מסך המחשב שלך. לא ניתן לגלוש באינטרנט בבטחה יותר. . אתה תמיד בלחיצה אחת מן תוכנות זדוניות נוספות. להיפטר של המזיק הראשון בהזדמנות.

מה עוד עושה הטרויאני? זה מציף אותך עם פרסומות רבות. למעשה, הווירוס חוסם הפרסומות של ממתחריה ומחליף אותם עם עצמו. בדרך זו היא משתמשת מערכת שיווק לשלם לכל קליק ליצירת הכנסות עבור בעליו. בעיקרון, עבור כל מודעה, אתה לוחץ על, crooks מאחורי הרווחים רווח Trojan.Zeussent.dns. על חשבונך. אתה הופך מעסיקם באינטרנט. התנהגות כזו יכולה לבלבל לעתים קרובות עם פרסום. ובכל זאת, אתם מתמודדים עם איום מסוכן הרבה יותר. לא להתעלם.

הסוס הטרויאני לנתב אותך לאתרים מפוקפקים רבים ויציג את המודעות אינספור לשרת מטרות זדוניות של האקרים. אתה צריך לדעת, למרות, כי היחיד יסבול הוא אתה. המחשב שלך תהפוך בקרוב מארח לזיהומים רבים כל כך כי זה בסופו של דבר יתרסק למטה. הסימנים הראשונים של זה קורה מתפקדות, מפגרות, קפוא, אתחול מחדש, וכדומה

אל תתעלם אזהרות אלה. חיפוש ומחיקה של הסוס הטרויאני Trojan.Zeussent.dns לפני שיהיה מאוחר מדי. כדי לעשות זאת באופן ידני, השתמש במדריך שלנו להסרת מפורט בסוף מאמר זה. אם אינך בטוח שלך מיומנויות מחשב, להוריד תוכנית טוב נגד תוכנות זדוניות כדי לעשות את העבודה בשבילך. יש לך אפשרויות, אך אין לך זמן. מה שתחליט, לפעול מהר.

איך אתה? נדבק עם זה? הטקטיקה הנפוצה ביותר בקרב סוסים טרויאניים הוא עדיין הודעות דוא ל זבל. . כן, זה נכון. אף-על-פי שיטה זו ישנה נוכלים. עדיין משתמשים בה כפי שהוא עדיין עובד למה זה עובד? בגלל המשתמשים, כמובן. כמה פעמים שמעת את “לעשות לא לפתוח דוא ל מאנשים זרים!” אזהרה? כנראה מיליונים? אבל עדיין עושה את זה, נכון? . אבל, זה לא לגמרי אשמתך.

האקרים הפכו יותר מעשי. הם הסוו את הודעות הדוא ל כדי להראות לגיטימי ולכתוב בשם לארגונים וחברות ידועים. לא לתת לשטות בך בפעם הבאה, אל תפתח את ההודעה. ודא השולח על-ידי הזנת כתובת הדוא של מנוע החיפוש שלך על תוצאות. כמו כן, אם הדוא של חברה, ללכת לאתר הרשמי שלו ולהשוות את הכתובת הרשמית שלהם עם מה שקיבלת את האימייל של. אם אין הם תואמים, אתה יודע מה לעשות. תמיד להיות ערניים כשמדובר עסקים באינטרנט. אתה האחד אשר אחראי לשמור על המחשב שלך.

הסרת Trojan.Zeussent.dns

STEP-1הפעל את מנהל המשימות על ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz ] כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-6

פתח MS Config על ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Trojan.Zeussent.dns מהמחשב שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *