By | November 30, 2017

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Trojan.Sofacy!g1 Virus. המדריך להסרת Trojan.Sofacy!g1 Virus עובד עבור כל הגירסאות של Windows.

Trojan.Sofacy!g1 הוא וירוס בלתי מסוכן ביותר, מזיקים. זה סוס טרויאני, למען הדיוק, וזה כפי שאתה ודאי יודע, סוסים טרויאניים, נחשבת בין סוגי זיהומים מסוכנים ביותר בהחלט. יש סיבה לכך. המוניטין של סוסים טרויאניים הוא היטב הגיע. הם מסוגלים לגרום לכל מיני נזקים ועבור המחשב שלך. לא חושב Trojan.Sofacy!g1 הוא שונה. זה לא. . זה פשוט מסוכן כמו שאר חברי המשפחה הזאת.

גם, המזיק הוא מאוד חשאי. היא נכנסת המערכת שלך מאחורי הגב, ממשיך לעבוד מתוך הצללים. לפעמים אפילו אני הגנתי עלייך כי אתה נגוע די הרבה זמן. אם אתה מודע לכך, אבל אתה בר מזל לדעת מה. אתה מתמודד הוא באמת לטובתך. אתה יכול לקחת פעולות מיידיות נגד הנגיף. זהו למעשה חובה. להיפטר הסוס הטרויאני אמור להיות העדיפות מספר אחת שלך. המזיק לא אהסס לעשות בלאגן שלם של המערכת או אולי אפילו לגרום זה לשבור לחלוטין. לכן פעולות בשורת מכריעים. ברגע אתה מבין ש-trojan.sofacy!g1 היא במערכת שלך, למצוא ולהסיר אותו במקרה שהתגלה. תוכל להרוויח את הכרת התודה של עצמך העתידי.

Trojan.Sofacy!g1 תערוכות רבות תכונות זדוני. בתור התחלה, זה reedits ברישום המערכת שלך ללא רשותך. זה המודעות and/ או מסיר ערכים ממנו הגורמת חלק את התכנית שלך לא יפעלו כהלכה. בנוסף, הסוס הטרויאני כיצד למנוע חטיפת דפדפנים שלך, מפנה לדפי חשד כל הזמן. זה bombards אותך עם המודעות רבים גם כן. עם זאת, מה סוסים טרויאניים הם בעיקר ידוע הוא היכולת שלהם לרגל למשתמשים ולגנוב מידע אישי. כל מה שאתה עושה באינטרנט מקבל פיקוח, שהוקלט על ידי המזיק. אם אתה משתמש במחשב שלך כדי לשלם את החשבונות באינטרנט או לרכישות און-ליין, עלול הנגיף אפילו לגנוב את שמך האמיתי, חיוב כתובת, פרטי כרטיס האשראי, וכו ‘. מה שהכי גרוע זה היא העובדה Trojan.Sofacy!g1 שולח הכל שזה אוסף לעם שיצר אותו.

המזיק מתקשר עם פקודה, שרת הבקרה, מה שאומר כי crooks יש גישה לכל, הסוס הטרויאני יש גישה. אין צורך להסביר למה זה מאוד מסוכן, האם יש? האקרים הם האנשים האחרונה צריכה להיות אחיזה של פרטיך האישיים. הם יכולים, יוכל להשתמש בהם רק למטרות זדוניות שלהם. יש עוד, בכל זאת סוסים טרויאניים לעיתים קרובות לשמש דלת אחורית לזיהומים אחרים. אם הוא מחליט, Trojan.Sofacy!g1 באפשרותך להתקין יותר תוכנות זדוניות במחשב שלך. Ransomware כלול. זכרו כי אם נפרש את התרחיש הזה, המחשב שלך לא יוכלו להחזיק יותר מדי זמן, זה יהיה לשבור לחלוטין. . אז, תעשה לעצמך טובה, להסיר את הזיהום בהקדם האפשרי. באפשרותך להשתמש המדריך להסרת שלנו למטה, אבל אם אתה לא בטוח במיומנויות המחשב שלך, אתה תמיד יכול להשתמש פתרון אוטומטי. רק לפעול מהר. . אין לך זמן מטרידים אותי.

איך Trojan.Sofacy!g1? להיכנס למערכת שלך ללא מימוש. השימוש הנפוץ ביותר חדירת טכניקות טרויאני זה הודעות דוא ל זבל. האקרים לצרף הסוס הטרויאני דואר אלקטרוני חוקיות לכאורה, תעשה את השאר על-ידי פתיחת דוא ל אמר מבלי לחשוב פעמיים על זה. תפסיק את זה אם תקבל הודעה משולח לא ידוע, המשיכו בזהירות. עשוי להיות נגוע. לא למהר לפתוח אותו, לא להוריד קבצים מצורפים שלה. אתה מסתכן להכניס טפיל אכזרי. לעשות בדיקת הנאותות. רשלנות, חיפזון הסחת דעת הן מה מתפללים כל זיהומים. אף אחת משיטות מסובך שלהם הוא מספיק טוב כדי לעבוד בלעדיהם. . אז, אל תעניק להם כל כך בקלילות. בחר זהירות במקום זאת. זה שומר עליך. רשלנות מזמין טפילים פנימה

הסרת Trojan.Sofacy!g1 Virus

STEP-1הפעל את מנהל המשימות על ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-6

פתח MS Config על ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Trojan.Sofacy!g1 Virus מהמחשב שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *