By | November 1, 2017

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Trojan.script.agent.gen. המדריך להסרת Trojan.script.agent.gen עובד עבור כל הגירסאות של Windows.

Trojan.script.agent.gen הוא סוס טרויאני טיפוסי. התוכנית חשאית נכנס מחשבים, באמצעות טכניקות ערמומי ומעוות אותו. זה לעיבוד הגדרות פנימיות של המערכת שלך, לגנוב את המידע הפרטי שלך, להפוך את המחשב שלך לתוך זומבי. ניצול המחשב, Trojan.script.agent.gen יחדור מרחוק התקני. זה בעצם יגרום לך קורבן והן לעבירה. יכולה להיות ישירה פשרות להשפיע על הביטחון האישי שלך ובעיות תוצאתי בשל מעורבותם של המחשב שלך בערכת.

Trojan.script.agent.gen מופץ באמצעות דפוסי כהה. הווקטור הפצת רוב הוא דואר זבל. טכניקה זו מסתמכת על קבצים רגילים. המנה של הסוס הטרויאני מתמזג עם קובץ מצורף החפים מפשע מתואר מסמך לגיטימית. כדי לשכנע אותך שזה מקורי, נוכל אכתוב אותו מטעם בעלי מוניטין חברה או ארגון, כמו הפוסט לאומי, חברת שליחים, בנק, מוסד, ענף ממשלתי, רשת המדיה החברתית, פלטפורמה הקניות או המשטרה המקומית המחלקה. באפשרותך לדעת אם ההודעה מגיעה ממקור מכובד על ידי התאמת את אנשי הקשר. פתח את האתר הרשמי של הישות המתאימים ו להתייעץ עם דף יצירת הקשר לעיון.

דרך מהירה העברה Trojan.script.agent.gen היא באמצעות התקנה של נסיעה. משמעות הדבר היא כי הורד והתקן של התוכנית מרושע להיות conduced על-ידי אתר אינטרנט. כל מה שצריך כדי להפעיל את התהליך מיועד להזין את התחום. אתה צריך להיות זהיר על המקומות שתבקר ב- web. ישנם הרבה מוקשים נסתרים, לכן ודא העם אתה בוטח ואת המקורות שנבחרו באופן אישי שלך אמינים. רק לסמוך על אנשים שזהותם מסוימים על ואתה עושה את המחקר שלך באתרי אינטרנט לא מוכרים. אלטרנטיבה אחרת היא צרור הסוס הטרויאני עם תוכנית אחרת, כמו freeware, shareware או כלי פירטית. המארח תפרט את הוירוס ככלי בונוס בתנאים ובהתניות שלה. אם הוצע לך יישום נוסף, סרב.

Trojan.script.agent.gen פועלת בקנה מידה גדול. כל ההתקנים נגוע לקחת חלק בתהליכים שלה. התוכנית הנפשע יוצרת של botnet לפיו יש קשר בינהם. המערכות מקבלים פקודות מרוחקות מן המפתחים של הסוס הטרויאני. ההאקרים כל הזמן לשגר התקפות להדביק מכשירים נוספים ולהוסיף להם botnet. מספר המכונות נפרץ חיוני להשגת האפקטיביות של הנגיף. כל התקן מבצעת את אותן פעולות. כאשר יש יותר תוך botnet זהה, ההתקפות מסוגלים להגיע למספר רב יותר של מכשירים. Trojan.script.agent.gen הופך את ערכי הרישום ומשנה הגדרות פנימיות של המערכת כדי להיות מסוגל לנצל אפשרות זו במלואה.

הסוס הטרויאני extorts מידע ממכשירים נגוע ומוכרת אותו בשווקים דארקנט. זה יכול להקליט כל מיני נתונים. כדי להתחיל עם, התוכנית המרושעת ייגש את היסטוריית הגלישה שלך, מעקב עוגיות, הקשות, IP כתובת, מיקום גיאוגרפי, מערכת מפרטים. נתונים אלה מאוחסנים לתוך המערכת לפי ברירת מחדל. שאר הפרטים שאתה לחשוף באמצעות פעילות שלך תוקלט. אם לך להיכנס לתוך מקוון החשבונות שלך, Trojan.script.agent.gen יהיה להשיג את שמות משתמשים וסיסמאות. זה יאפשר ההאקרים לחדור אותם ולגנוב כל פרטים נוספים הנכללים בהן. פושעי סייבר יכולה להשיג את ידיהם על שמך המלא, פרטי מזהה, כתובת פיזית, מספר טלפון, פקס, אישורים כספיים, קלט רגיש אחר.

האנשים מאחורי Trojan.script.agent.gen לנסות לגנוב את כספם ואת זהותם. הם למשוך את הכספים החשבונות הפיננסיים שלך, רישום חשבונות מזויפים תחת השם שלך, אם יש להם מספיק מידע עבור המטרה. דבר נוסף שהם יכולים לעשות הוא למכור את המידע שאספו עלייך-darkweb. האנשים לרכוש אותו עשוי להיות גנבים סייבר עצמם. גילוי הנוכחות של סוס טרויאני הוא קשה, אך זיהוי זה הרבה יותר קל. אם המחשב התחיל להפגין בנוגע לתסמינים, בדוק את מנהל המשימות שלך עבור תהליך חשוד או לערוך סריקה באמצעות כלי אנטי-וירוס. חשוב לפעול מהר ככל האפשר. ככל הנגיף נשאר במחשב שלך, יותר נזק זה יכול לגרום.

הסרת Trojan.script.agent.gen

STEP-1הפעל את מנהל המשימות על ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-6

פתח MS Config על ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Trojan.script.agent.gen מהמחשב שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *