By | October 16, 2017

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Trojan.kovter Virus. המדריך להסרת Trojan.kovter Virus עובד עבור כל הגירסאות של Windows.

Trojan.kovter הוא סוס טרויאני. לצד ransomware, זהו אחד של שני סוגי זיהומים המחשב הגרוע ביותר. תוכנית מיוחדת זו היא מאוד חמקני. זה אינו פועל תהליכים אשר ניתן למצוא במנהל המשימות. במקום זאת, היא פועלת על-ידי ביצוע שינויים במערכת הרישום. התוכנית חמקנית נשאר מתחת לרדאר מסתתר מאחורי קבצי מערכת. ייתכן שלא תבחין נוכחותו מיד. הסימפטומים שאתה צריך להיות על המשמר מפני כלול יורד ביצועים מהירות, קופא, קורס, והודעות שגיאה. אלו הן בעיות נפוצות כל אשר נוטים לקרות די הרבה. כאשר הם נמשכות, זה יהפוך בסופו של דבר ברור שיש כאן בעיה.

Trojan.kovter יכול לגרום נזק חמור אם לא הוסר timely. לא יהיה מודע מה הטפיל בעצם עושה. סוסים טרויאניים לעבוד על הרקע. כאשר הם מיישבים במערכת היעד, הם גם מתחילים ביצוע משימות בלתי מורשית או יצירת ערכי הרישום אשר מאפשרים להם לבצע את פעולות המיועד שלהם. יש לעשות את שניהם- כפי שציינו קודם לכן, Trojan.kovter מעדיף ניצול מערכת הרישום. התוכנית מרושע מבקשת לאסוף מידע. יש גם את המטרה של הפצת עצמה להתקנים אחרים. Trojan.kovter בונה של botnet המחבר בין מחשבים נגועים כולם אחד עם השני.

מה-Botnet הם רשת הסייבר המחבר בין מכונות אחד עם השני. יש אין מגבלת זמן ומרחב. בכל מחשב נתון הממוקם בחלק כלשהו של כדור הארץ יכול לקבל לקשר את botnet. Trojan.kovter מבצעת התקפות מרחוק בניסיון להדביק מכשירים נוספים. שוב, התקפות אלו יכולים להשפיע על מערכות מחשב ברחבי העולם. כל הקורבנות יכול לשמש כמפיץ לוירוס. על ידי הגדלת מספר התקנים נגוע, Trojan.kovter משפר את יכולת החדירה שלו. מסיבה זו, הוא מנסה להדביק כמה שיותר.

בזמן הטפיל פעיל במערכת שלך, היא מנטרים את הפעילות שלך, לאסוף נתונים על כל מה שאתה עושה באינטרנט. התוכנית סמויה כוללת את היכולת לאסוף את שהעם קלט להיכנס דפדפן האינטרנט שלהם, כמו גם את נתוני שהלקוח שלהם מאחסן לפי ברירת מחדל. האחרון מקיף את סוג ואת הגירסה של מערכת ההפעלה (OS), כמו גם דפדפן האינטרנט שלך. Trojan.kovter יתעד את היסטוריית הגלישה שלך, מעקב עוגיות הקשות, IP כתובת, דוא ל, מספר טלפון, מיקום גיאוגרפי, אזור חיוג, תושבות, פרטים דמוגרפיים, שמות משתמש, סיסמאות, אישורים כספיים. הבעלים של הסוס הטרויאני יכול להשתמש בנתונים שנאספו לפרוץ לחשבונות האישיים שלך ולגנוב מהם. הם יכולים גם מוכרים אותם בשווקים דארקנט.

סוסים טרויאניים הם באותה מידה כמו חמקמק טכניקות חדירה שלהם כפי שהם בפעולות שלהם. אתה יכול לקבל נגוע Trojan.kovter במספר דרכים. מפתח יכול לכלול את תוכנית חשאית עם יישום פיראטי או freeware כלי. להורדה הלקוח יוגדר כדי להתקין את התוכנית נוספת במקביל עם עצמו. תהיה אפשרות בתוכנות נוספות. יהיה לך לאתר את הבחירה. אם לא, זה תתאפשר לתוך המחשב שלך. הקפד לקרוא את התניות והתנאים של התוכניות בכוונתך להשתמש. דוא ל זבל עובדים בצורה דומה. הם להשתמש בקבצי כמחשב מארח. המסמך המצורף מוצג הודעה חשובה. השולח מפציר בכם לקרוא את זה מיד. במקום לעשות זאת, עליך לבדוק את הזהות של האדם. שימו לב כי שולחי דואר זבל לסלף לעיתים קרובות ישויות אמין, לכן כדאי לחפש את כתובת הדואר האלקטרוני המשמש.

נקודת הכניסה הקלה ביותר היא באמצעות התקנה של נסיעה. הזנת אתר אינטרנט פגומה או בעקבות קישור שנפרצו עלולים לגרום Trojan.kovter מועבר למחשב שלך על המקום. עליך להיות זהיר עם המקורות שלך. עושה את המחקר שלך במידת הצורך. לבסוף, יש השיטה של עדכונים מזויף. בעת קבלת בקשת עדכון, עליך לבדוק את המערכת שלך או את התוכנית המתאימה כדי לוודא שזה לגיטימי. אם במקרה אתה חוזה Trojan.kovter, לפעול בהקדם האפשרי. שימו לב כי נכשל לדווח על האיום הקיברנטי שבו באפשרותך להשתמש במחשב שלך כדי להדביק את התקנים חיצוניים נחשב רשלנות, אפשר להיות עונש החוק.

הסרת Trojan.kovter Virus

STEP-1הפעל את מנהל המשימות על ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-6

פתח MS Config על ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Trojan.kovter Virus מהמחשב שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *