By | February 19, 2018

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Trojan.Bitcoinminer. המדריך להסרת Trojan.Bitcoinminer עובד עבור כל הגירסאות של Windows.

באופן לא מפתיע, Trojan.Bitcoinminer הוא חבר של משפחת סוס טרויאני. עם זאת, זה אחד סוג מסוים של סוס טרויאני – כורה מטבע. אם אתה מוצא את הוירוס במערכת שלך, אתה בצרה גדולה. Trojan.Bitcoinminer משתמש במחשב שלך כדי לעזור המפתחים שלה. במילים אחרות, המחשב שלך הוא משמש פלטפורמה מטבע סייבר, בתמורה, זה מקבל תגמול עם שברים של המטבע. עם זאת, אין זאת שמקבלת את המטבעות. הם הולכים ישר לידיו של ופושעי אינטרנט מאחורי Trojan.Bitcoinminer.

תהליך זה נקרא הכרייה, למרבה הצער, יש הרבה השלכות. השלכות רעות שבו אתה סובל. לעשות את המיטב כדי להסיר הטרויאני מהמכשיר שלך. ככל שזה נשאר, והמצב מחמיר. בסוף מאמר זה, תוכלו למצוא מדריך להסרת מפורט. ובכל זאת, אתה צריך לדעת כי הנגיף Trojan.Bitcoinminer היא מאוד מתוחכמת, וכך הוא להסרת שלו. זה דורש מיומנויות מחשב מתקדם, אם אין לך אותם, אתה תיכשל להסיר הטרויאני כראוי. במקרה זה, אנו ממליצים להשתמש בכלי רב עוצמה נגד תוכנות זדוניות כדי לעזור לכם לנקות את המחשב. הדבר החשוב הוא לפעול מהר. כל שנייה קובעת.

. עכשיו, בוא נדבר על תופעות הלוואי של המחשב בשימוש לשלי מטבעות. הם אינם נעים, אתה צריך לדעת. בתור התחלה, Trojan.Bitcoinminer משתמש שלך ה-CPU ו GPU-ליכולתם אשר להוביל ביצועי המחשב המסכן ואיטי מאוד. המחשב מתחיל להתרסק, הקפאת ו אתחול מחדש מעת לעת. לא חושב שזה לאחר אתחול מחדש, Trojan.Bitcoinminer מפסיק לפעול. . הו, לא. המזיק טוען יחד עם מערכת ההפעלה שלך, מה שהופך את זה כל כך קשה להסרה. בנוסף, החיבור לאינטרנט הופך איטי מאוד לא יציב. תהליך הכרייה אשר פועל ברקע היא לצרוך אותו.

בעיקרון, הסוס הטרויאני משתמשת כל המשאבים של המחשב האישי שלך, המחשב שלך הופך כמעט בלתי שמיש למשהו אחר. תהליך הכרייה היא קשה. זה דורש הרבה כוח חשמלי מדי. אל תהיה מופתע אם חשבון החשמל שלכם הכפיל את עצמו או אף שולש. זה אפשרות ממשית. זו הסיבה ההאקרים לא להשתמש במכונות משלהם. תהליך הכרייה המטבע היא רק רווחי אם אינך משתמש במחשב שלך. אלה ופושעי אינטרנט משתמש שלך. הם מתעשרים ואת מי משלם על הכל. כמו כן, זה הרבה החשמל מייצר הרבה חום. ייתכן ההודעות במחשב שלך ישרף לעיתים קרובות. אבל זה לא יעצור crooks כדי להשתמש בו.

Trojan.Bitcoinminer ממשיך להשתמש המעבד שלך בטמפרטורות גבוהות מאוד. אם אין לך מערכת קירור יעיל, החומרה שלך עלולים לסבול נזק בלתי הפיך. זה, בתורו, מוביל לאובדן נתונים, מסך כחול של מוות, או אפילו התמוטטות מוחלטת של המחשב. לא בחיבוק פורצי מחשבים משתמשים? בך כדי להתעשר. כדי לא להיות ספונסר של העסק שלהם. מחק את Trojan.Bitcoinminer בהקדם האפשרי. אם לא, זה לא יהיה ארוך לפני שתתחרט על כך.

איך Trojan.Bitcoinminer להדביק אותך? כמו חבר קלאסי של משפחת סוס טרויאני, Trojan.Bitcoinminer מסתמך גם על הישן, אבל האמצעים זהב של חדירה כמו זבל להודעות דואר אלקטרוני, קישורים זדונית, אתרים למבוגרים פגומים, פרסומות של צד שלישי, מזויף תוכנית או עדכוני מערכת, חבילות תוכנה חופשית או shareware, וכו ‘. אם אתה לא משלם תשומת לב מה אתה לוחץ על, מה אתה מסכים, אתה תהיה מטרה קלה. אתה צריך להיות יותר עירניים. לעשות בדיקת הנאותות כאשר אתה גולש באינטרנט. הדבר היחיד האקרים לא יכול להצליח. מבלי הוא להזנחה שלך. אינם מעניקים אותו. להיות תמיד על המשמר. אחרת, אתה לעשות את העבודה שלהם קל יותר.

הסרת Trojan.Bitcoinminer

STEP-1הפעל את מנהל המשימות על ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-6

פתח MS Config על ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Trojan.Bitcoinminer מהמחשב שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *