By | February 28, 2018
Remove Travassactechnology.com

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Travassactechnology.com. המדריך להסרת Travassactechnology.com עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

אם את כל הזמן רואה מודעות, מופעל על ידי הדף Travassactechnology.com, אתה בצרות. המראה של אתר זה היא סימן. סימן רע. הוא מציין כי המחשב שלך הוא כבר לא חופשי מזיהומים. זה בנמלים זיהום סייבר. המזיק adware, ליתר דיוק. כפי שאתה בוודאי יודע, פרסום אינה משהו שאתה הייתי נהנה על הלוח. טפיל זה מאוד מעצבן, לא מביא לך משהו טוב. ההיפך הוא הנכון. בגלל זה, שאתם סובלים האוויריות והעוולות. . אבל יש נקודת אור,

Travassactechnology.com, אינה כמו זיהומים אחרים אשר קשה מאוד להסיר. קל יחסית להתמודד. עם זאת, לך לפעול מהר. ככל שאתה לעכב את הסרתו, הבעיות עוד. זה גורם לך. אם אתה נותן את זה מספיק זמן, זה יכול אפילו לגרום לך נזק בלתי הפיך. תעשה לעצמך טובה, אל תיתן את התרחיש הזה להתגלות. ברגע תזהה את הדף Travassactechnology.com ואת המודעות שלה, להתחיל לחפש מקום מסתור של adware ולהסיר אותו במקרה שהתגלה. תסמכו עלינו, אם אתה לא לוקח שום אמצעים, אתה תתחרט על זה במוקדם או במאוחר. אל תהססו. כל שנייה קובעת.

פרסום מגעיל זו הופכת את חווית הגלישה שלכם לסיוט אמיתי אשר נעשה יותר ויותר גרוע ככל שעובר הזמן. בתור התחלה, אתה מנותב מחדש אל Travassactechnology.com כל הזמן. העמוד הוא תמיד שם. זה הופך את הצל המקוונת שלך, לא משנה מה תעשה, אתה לא יכול להיפטר ממנו. כאשר אתה פותח דפדפנים שלך, זה שם. בעת פתיחת כרטיסיה חדשה, זה גם שם. וגם המודעות רבים שלה. המסך כולו מכוסה אינספור פרסומות כל צורות של טפסים. אתה רואה באנרים, מבצעים, מבצעים, טקסטים, פרסומות מוקפצות, מודעות וידאו, קופונים, וכו ‘, ועוד. כל אחד מהם מקדם כמה מוצרים מפוקפקים. אל תלחץ על מודעות אלה. . הם לא בטוח בשבילך… נוכלים להשתמש בהם כדי ליצור הכנסה לשלם לכל קליק.

Remove Travassactechnology.com

The Travassactechnology.com Virus

בכל פעם שאתה לוחץ על מודעה, ההאקרים משלמים. הופכים את מעסיקם. זאת ועוד, גם אתה מסתכן החמרה והמצב בו זמנית. כפי שאמרנו, הפרסומות הם לא אמינים. רובם בעצם פגומים ולספק הם זיהומים. בלחיצה אחת מספיקה כדי להכניס זיהומים אלה. אל תעשה את הטעות הזאת. Adware Travassactechnology.com די והותר והיא גורמת הרבה בעיות. בגלל זה, הביצועים של המחשב שלך הוא עני. היא קורסת כל הזמן ואת המאבקים לעבוד כרגיל. חיבור האינטרנט שלך אינה יציבה. לא ניתן לגלוש באינטרנט בשלום. כל זה בזכות הטפיל. לא לסבול את זה. השתמש המדריך להסרת שלנו בסוף מאמר זה ולמחוק את הפורץ עכשיו. ברגע שאתה עושה, והכל יחזור לקדמותו.

איך adware הצליחה להיכנס? המזיק לא מופיעים לפתע פתאום. הוא הותקן! על ידי לך. בלי להתחרפן, נסביר. Adware אין באפשרותך להזין את המחשב האישי שלך ללא אישורך. כי זה לא וירוס מן המניין. צריך את האישור שלך אז זה מבקש זה. ובכל זאת, זה לא לשאול בגלוי כי זה משאיר יותר מדי מקום לדחייה. היא משתמשת טריקים כמו הודעות זבל, חבילות freeware, עדכונים מזויף, אתרים פגומים, קישורים, מודעות זדוני, וכדומה

השיטות הן רבות, אבל אף אחד מהם לא מספיק טוב לעבוד ללא שיתוף הפעולה אינו פעיל, aka חוסר הזהירות שלך. אם אתה עומד על המשמר, ניתן יהיה למנוע כל הטקטיקות האלה להצליח. אבל אם אתה זורק התראה לרוח, כל אחד מהם יעבוד. שים לב יותר כאשר אתה נמצא במצב מקוון. קצת תשומת לב נוספת יכול לחסוך לך המון צרות.

הסרת Travassactechnology.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה יודע כיצד לעשות זאת, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2. בבקשה, בצע את השלבים בדיוק כדי להסיר Travassactechnology.com של הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Travassactechnology.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *