By | December 13, 2017

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר TRACKSTREAMS.COM. המדריך להסרת TRACKSTREAMS.COM עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

TRACKSTREAMS.COM היא זיהום adware. . למעשה, זה דף שמציין את קיומו של adware במערכת שלך, לא adware עצמה. השניים הולכים יד ביד. אם אתה רואה את הדף, יש לך adware וזו עובדה. למרבה המזל בשבילך, מזיקים אלה נחשבים הרבה פחות מזיק וקל יחסית להתמודד. אם היו נגוע סוס טרויאני הרסנית או ransomware חמדן, המצב שלך היה הרבה יותר גרוע. עם זאת, אין זה אומר כי adware אינו מזיק. זה לא.

לא נתקלנו עדיין זיהום לא מזיק, רוב הסיכויים שגם את לא סיפרת. יש דבר כזה כמו טפיל סייבר אשר לא להזיק למערכת בדרך כלשהי. . לכולם יש כל המזיק בסופו של דבר יצא. מכלל שליטה וגורם נזק בלתי הפיך. פרסום זה כולל. . תפסיק לפני זה יצליח ברגע תזהה את האתר TRACKSTREAMS.COM, לקבל את זה כאות אזהרה זה הוא. ולהתחיל לחפש adware. כשתמצא אותו, למחוק אותו בהקדם האפשרי. אין שום מקום עבור תוכנות זדוניות על המערכת שלך. כך, לעשות את הדבר הנכון, להיפטר הזה לפני שיהיה מאוחר מדי. לפעול עכשיו! עיכובים להוביל חרטה.

פרסום זה bombards אותך עם פרסומות. זה מתחיל עושה אז מרגע זה נכנס. אתה רואה פרסומות “מאת TRACKSTREAMS.COM” כל הזמן. המסך שלך מכוסה לגמרי. אפילו את העמודים שהייתה בעבר ללא פרסומות הן קשת כבד על כרזות. ניתן לראות גם קופונים, הצעות, עסקאות, חלונות קופצים, מודעות וידאו, טקסטים, היפר-קישורים, פחות או יותר כל מה שתוכל לחשוב על. תגיד, אתה רואה את זה. מודעות רבים לאינספור. אתה לא יכול להכריח אחד להעביר באינטרנט מבלי לראות טונות מהם של כל עמוד שטעינה. אתה יודע למה אתה רואה אותם, אבל? ודא כי הם לא שם כדי לשפר את חווית הקניות באינטרנט. כמובן שלא. Crooks להשתמש בהם כדי להרוויח הכנסה לשלם לכל קליק. אם תלחץ על מודעה, הם משלמים. זה נקרא מערכת שיווק לשלם לכל קליק. הקליקים שלך למלא את כיסיהם.

מה יותר גרוע, הוא כי הקליקים שלך גם לסכן את הבטיחות של המחשב שלך. הפרסומות האלה אינם בטוחים. הם נוצרים על-ידי זיהום אשר באופן אוטומטי גורם להם להיות מסוכנים. לא כולם אבל רובם. ואתה לא יכול להגיד אילו פרסומות בטוח, אשר נפגמו ללא לחיצה. ובכל זאת, אם תלחץ על הבחור הלא נכון, אתה מקבל לזיהומים יותר על הלוח. להחמיר את המצב הקשה בכוחות עצמך.

הבעיה הגדולה היא המודעות. אל תלכו לשום מקום. הם אפילו הופכים יותר ויותר עם כל יום כך הימנעות אינו פתרון קבוע גם. הדרך היחידה להיפטר מהם היא להיפטר adware לגמרי. זה בדיוק מה עליך לעשות. זה המזיק אינו מועיל לך. ההיפך הוא הנכון. זה הרס את החוויה המקוונת שלך וחושף את תוכנות זדוניות סיכון. להסיר אותו בהקדם האפשרי ולהרוויח את הכרת התודה של עצמך העתידי.

איך adware להיכנס למערכת שלך בלעדיך מימוש? כמו adware זה עדיין תוכנית, היא זקוקה לאישורך כדי להיות מותקן. ושואל אותה על זה. עם זאת, הוא עושה זאת בדרכים שקטים ועלוקות אפשרי כי אחרת, תמנעי זאת גישה. היא משתמשת טריקים כמו עדכוני תוכנה מזויפת, freeware, דואר זבל, הקישורים פגום, וכו ‘. היא שוכנת לפנים שלך, אם אתה מוסחת מדי, כבר דיברנו על זה. קח למשל את העדכונים. אולי אתה חושב שאתה מעדכן Java בעוד, למעשה, התקנת תוכנות זדוניות. קרא בעיון את התנאים ואת הרישיון Conditions/ לפני קבלת אותם. השתמש רק לאמת את מקורות. אם משהו נראה חשוד, לבטל את ההתקנה באופן מיידי.

הסרת TRACKSTREAMS.COM

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה יודע כיצד לעשות זאת, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2. בבקשה, בצע את השלבים בדיוק כדי להסיר TRACKSTREAMS.COM של הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר TRACKSTREAMS.COM מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *