By | November 30, 2017

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Tracker.marinsm.com. המדריך להסרת Tracker.marinsm.com עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

Tracker.marinsm.com הוא דף זדוני. רואים את זה כל הזמן הוא סימן רע. האתר מזוהה עם זיהום חוטפי דפדפן. השניים הולכים יד ביד. אז, אתה מבין מה מראה קבוע של האתר אומר? זה נכון. למרבה הצער, יש לך החוטף דפדפן במערכת שלך. המזיק שכבר הספיק מתגלש על הלוח ואת התצוגה של Tracker.marinsm.com היא דרכו של שהרזת אותך פנימה

אל תיכנס לפאניקה! יהיה לך לחשוב ישר על מנת להתמודד עם אתה לא נעים המצב מהר ככל האפשר. בתור התחלה, קח את המראה של Tracker.marinsm.com כמו האזהרה שהוא אכן, לשים לב לזה. אם תזהה את הדף פעם, להיות בטוח שזה יקרה שוב. החוטף לא מחק את עצמו. זה התפקיד שלך. אתה חייב לעשות את זה מיד. זה המזיק אינה משהו שאתה הייתי נהנה במערכת שלך. שהוא מביא איתו שום דבר אבל כאבי שיניים, המבוכה. . מוטב להיפטר, ייטב גם שלך וגם הרווחה של המחשב האישי שלך. אז, לא לבזבז זמן. הזמן הוא לא חבר שלך. למצוא היכן מסתתר הפולש ומחק אותו על המקום. אתה תתחרט על זה אם לא!

החוטף Tracker.marinsm.com עושה בדיוק מה ששמו מרמז. הוא חוטף כל דפדפנים שלך. . אתה כבר לא בשליטה. קודם כל, אתה מבחין כי הבית הקודם שלך, מנוע חיפוש נעלמו והדף Tracker.marinsm.com במקומות שלהם. באופן לא מפתיע, אתה לא זוכר שאישרתי את המתג הזה. זה בגלל שלא נשאלת בכלל. החוטף לא צריך רשות ממך. כדי לבצע שינויים בהגדרות של דפדפנים שלך. מעכשיו, זה שמחליט מה שמופיע על המסך. אתה מקבל מנותב אל חשודים דפים בכל פעם כל כך הרבה כמו מגע באחד הדפדפנים בעבר אמין שלך. אתה לא יכול למצוא מה שאתה מחפש גם. . זה סיוט… זה נהיה יותר ויותר גרוע עם כל יום שעובר.

החוטף מגעיל גם bombards אותך עם טונות של מעצבן, אפשרי-כדי-קבל-נפטר-של מודעות. המסך כולו מכוסה פרסומות כל צורות של טפסים. אינך יכול להשתמש במחשב שלך בתנאים כאלה. זה בלתי אפשרי. הזיהום גורם לך להימנע במחשב שלך. אם מדברים על המחשב שלך, הוא סובל גם בשל מעשי קונדס של החוטף. זה לא לבצע בדרך כלל. זה מאבקים לפעול. זה איטי, זה החינוך נשארה כל הזמן.

מחשבים ישנים מסוימים אפילו עלולים לחוות קריסות מערכת רגילה. תוכניות לקחת לנצח כדי לטעון. דפדפנים שלך להקפיא כל הזמן. אפילו את חיבור האינטרנט שלך הופך להיות לא יציב. אבל כאילו זה לא מספיק, החוטף גם חושף את תוכנות זדוניות סיכון. שום דבר שאתם רואים על המסך הוא אמין. סינגל לחץ על הדף רע ad/ link/ (יש הרבה כאלה), אתה יכול להוריד עוד תוכנות זדוניות במחשב שכבר נפגעה. אתה רואה למה החוטף צריך להיות מוסר בהקדם האפשרי? זה לא נועד להיות מועיל לך בדרך כלשהי. אל תהססו. השתמש מדריך שלנו להלן ומחק אותו פעם אחת ולתמיד.

איך החוטף להיכנס? ישנן מספר טכניקות אפשריות שהמזיק ייתכן שהשתמשת. למשל, קישורים פגומים, דפים שלא אומתו, חבילות freeware, זיוף עדכונים, פרסומות של צד שלישי, וכו ‘. אם אתה כדי להגן על המחשב שלך, עליך להיות זהיר יותר. . תיזהר עם מה אתה לוחץ לפעמים, בלחיצה אחת מספיקה כדי להידבק. הימנע מוצלות. השתמש רק מקורות מהימנים. פשוט להיות ערניים יותר. כל זיהומים להתפלל עבור חוסר הזהירות שלך. הם לא יכולים להצליח בלעדיה. לא להעניק אותה. אל יקל על נוכלים עבודה על ידי זריקת התראה לרוח לעשות בדיקת הנאותות במקום. . אתה אחראי הבטיחות של המחשב האישי שלך. . אל תשכח זאת

הסרת Tracker.marinsm.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. סוג msconfigוהקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Tracker.marinsm.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *