By | October 12, 2017

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Toothy Virus. המדריך להסרת Toothy Virus עובד עבור כל הגירסאות של Windows.

החיוך הוא השם של סיומת זדוני דפדפן. אף-על-פי שמו נשמע מצחיק, אל תטעו. אתה מתעסק עם זיהום. זה המזיק הוא חבר של משפחת גור. זה עומד על תוכניות שעשויות להיות בלתי רצויות. ובכל זאת, המילה “פוטנציאל” אינה נחוצה כאן. החיוך הוא אכן לא רצויים. הכלי ליצירת הכנסה לשלם לכל קליק על בעליו אך חושפת אותך לסכנה בתהליך. אז, ברגע תזהה הרחבה זו בדפדפנים שלך, לפעול במהירות כדי להסיר אותו.

אמון אותנו, שמירה על הגור הזה על הרצון להוביל שום דבר טוב. ההיפך הוא הנכון! הבעיות שגורם המזיק יוגברו ואפילו ככל שחולף הזמן. תעשה לעצמך טובה ענקית, להיפטר Toothy בזמן זה לא מאוחר מדי. למרבה המזל, הכלבלב קל יחסית להתמודד. האמת היא כי אתה יכול היה נגוע איום רציני הרבה יותר. האינטרנט הוא מלא ransomware חתיכות, סוסים טרויאניים, חוטפי, וכו ‘. לנצל את המצב הזה, לנקות את המחשב במהירות האפשרית. אם לא, והמצב לשמור על החמרה עם כל יום שעובר. אם נותנים מספיק זמן לפעול ללא הפרעה, התוכנית עלול גם לגרום נזק בלתי הפיך.

מה Toothy עושה אחרי להיות מצורף על דפדפנים שלך הוא להחדיר כולן פרסומות רבות. כפי שאמרנו, crooks מאחורי הכלבלב הם באמצעות מערכת השיווק לשלם לכל קליק כדי להרוויח כסף ללא מאמץ. עם כל אחד שלך הקלקה על מודעה, אתם ממלאים את הכיסים שלהם. הפרסומות אינספור. כל דף שאתה מבקר הוא כבד על באנרים, קופונים, דילים, הצעות, טקסטים, חלונות קופצים, פופ-unders, פרסומות וידאו, מבצעים נהדרים, אז על וכן הלאה. דפדפנים שלך יהיה מתחיל הקפאה עקב זה הפגזה לספירה. הם גם יתקשה להציג תוכן בצורה נכונה.

הכלבלב זקוק הקליקים שלך כדי להרוויח כסף ולכן זה מבלבל מפולת שלגים של מודעות על עצמך. זה אפילו מרגלים על הרגלי הגלישה שלך כדי ללמוד מה אוהב ולאחר מכן משתמשת במידע זה כדי הצגת פרסומות אשר ניצוץ ההתעניינות שלך. זכור כי מידע זה גם ונשלח למפתחים של הגורים. העם עם כוונות מפוקפק. את האישורים שלך באופן אישי המאפשר זיהוי אישי ופיננסי אינם בטוחים גם. תאר לך מה יקרה אם הם בסוף בידיים הלא נכונות. חוץ מזה, אתה גם תמיד לחיצה תוכנות זדוניות כמו כלום שהכלבלב יוצר מאומתת. רוב הפרסומות שתראה נחשפים לספק תוכנות זדוניות, אם תלחץ, אתה להזדהם. לסיים את כל זה עכשיו. השתמש המדריך להסרת שלנו כדי להיפטר הכלבלב החיוך, והכל יחזור לקדמותו. כדי לעשות זאת באופן ידני, בצע את המדריך להסרת שלנו למטה.

? אתה תקוע עם Toothy? ובכן, הכלבלב מופץ בעיקר באמצעות תרמית “Add Extension” ענק. אתה מקבל הופנה לאתר מפוקפקות סומא אשר מציג הודעה, וקבע כי אסור לך לעזוב ללא לחיצה על חלק מהלחצנים שסופקו. הדף מכיל קוד אשר למעשה מונע יציאה. ההודעה בעצם קורא לך להתקין יישום. הוא גם מספק לחצן “סגור” או “לעזוב”, אבל הם פגומים. לחיצה על אותם מאפשרת את מצב מסך מלא של הדפדפן.

מה שאתה צריך לעשות הוא להשתמש מנהל המשימות שלך כדי לסגור את הדפדפן שלך בהקדם האפשרי. אם תישאר, שתסיים להתקין את הסיומת מגעיל. ההאקרים מנסים לבלבל אותך. אל תתנו להם. אם אתה מוצא את עצמך במצב המתואר, לא לחץ על כלום, סגור את הדפדפן שלך באופן מיידי. אחרת, Toothy מקבל מותקן במחשב שלך, אתה כבר יודע מה זה מוביל.

הסרת Toothy Virus

STEP-1הפעל את מנהל המשימות על ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-6

פתח MS Config על ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Toothy Virus מהמחשב שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Category: PUP

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *