By | June 15, 2018
Remove Tohotweb

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Tohotweb. המדריך להסרת Tohotweb עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

Tohotweb הוא אתר המספק מנוע חיפוש ומספר תכונות שימושית ומהנה. שם הן הגדרות מתקדמות עבור תמונות, סרטונים, חדשות, משחקים ושפות. Tohotweb יש סעיף מיוחד עבור מלון וחיפושים ההזמנה. מפתחי האתר לשמור על פורום. Tohotweb מפרסם כתבות חדשות על נושאים רלוונטיים רבים ומקדם מציע קניות עבור מגוון רחב של פריטים. פלטפורמת מכוון משתמשים במדינות הבאות: ארצות הברית של אמריקה, בריטניה, גרמניה, צרפת, ספרד, מקסיקו, צ’ילה, ארגנטינה, קנדה, דרום אפריקה, ניגריה, הודו, פיליפינים, אינדונזיה, מלזיה, דרום קוריאה, אוסטרליה, פולין , איחוד האמירויות הערביות, תאילנד ו וייטנאם. Tohotweb הוא לא מה שזה נראה. התחום הוא מנוצל על ידי החוטף דפדפן למטרות זדוניות.

איזו סכנה אינה החוטף מאחורי Tohotweb לחשוף את המערכת שלי כדי?

החוטף Tohotweb מטרות דפדפן האינטרנט כי זה חלק חיוני של שגרת היומיום של המשתמשים. התוכנית חשאית תשנה את ההגדרות שלך. מנוע החיפוש שלך דף הבית ואת ברירת המחדל יאופס ל tohotweb.com. זה נותן חוטפי יכולת לזייף את תוצאות החיפוש שלך. המשימה העיקרית של התוכנית מוצלת היא לנהל מסעות פרסום. החוטף Tohotweb מקדמת את תוכן של צד שלישי בכמה דרכים. השיטה הראשונה היא חלקה. התוכנית חמקנית משנה את תוצאות החיפוש. הוא מוסיף דפים ממומן בין תוצאות השאילתות שהוזן רגיל.

Remove Tohotweb

The Tohotweb Virus

הדרך האחרת להביא את תשומת לבם של המשתמשים של אתרי אינטרנט נתמך היא בלהראות להם פרסומות. החוטף Tohotweb להפציץ את המסך שלך עם פרסומות על בסיס קבוע. אולי אתה לא מבין כי כל המודעות בא מאותו מקור, כפי שהם יובא בתבניות שונות. זה כולל קלאסי של windows מוקפץ, פופ-תחת, באנרים, קישורי טקסט ב-, קופון תיבות, freebies, הקשרית, interstitial, המעבר, צף, מוטבעת, השוואה פרסומות גדולות. כדי לקבל משתמשים מסוקרן, התוכנית סמויה מתמקד קניות עסקאות. החוטף Tohotweb יראה לך מציאה מציעה מגוון רחב של פריטים. זכור כי השידורים המוצע יכול להיות מזויף. זה לא בטוח לאן מובילה החלונות. כל אחד מהם יכול לנתב אותך מחדש אתר פגום, המכילים תוכנות זדוניות.

יש סיכון למען ביטחונכם האישי, כמו גם. דרך נוספת עבור החוטף Tohotweb להפיק רווחים פעילותה היא על ידי איסוף ומכירה של מידע על משתמשי המחשב. התוכנית חתרני רשומות היסטוריות גלישה, מעקב עוגיות, הקשות, IP כתובות, מיקומים גיאוגרפיים, מספרי טלפון, חשבונות דואר אלקטרוני, שמות משתמשים, סיסמאות ופרטים אחרים פרטיים. אנשים שקונים את הנתונים שלך יכול להשתמש בו כדי לפרוץ לחשבונות שלך ולגנוב מהם.

איך אני נדבק עם החוטף Tohotweb?

זה סביר מאוד כי מעולם לא ביקרת tohotweb.com לפני שהחלו הבעיות שלך. אם מצאת אתר האינטרנט להגדיר לדפדפן שלך עם אין הסבר הגיוני, אתה עושה טעות מראש. התוכנית חתרני כוללת דרכים של הזנת מחשבים מבלי שיבחינו. הטכניקה הראשונה שואנו הכתובת היא bundling. החוטף Tohotweb ניתן למזג קובץ ההפעלה שלה עם ההתקנה את הקובץ של תוכנית אחרת, מקבל מותקן יחד עם זה. כלים נוספים כלולים כחלק לתנאים ולהתניות של התוכנית הראשית. אתה צריך למצוא כאשר אפשרות זו רשומה ולשנות את ההגדרה.

וקטור הפצת אחר שהחוטף Tohotweb מנצל הוא דואר זבל. התפסים כלי מבודד על הקבצים המצורפים, כגון מסמכי טקסט, תמונות, ארכיונים, zip תיקיות, גליונות אלקטרוניים ואחרים. לגייס תשומת הלב של המטופל, השולח כותב הודעה משכנע. תקבלו הוראה לפתוח את הקובץ אשר יתאר האדם בתור מסמך חשוב. כך תגרום לזיהום מיידית. בעת קבלת דואר אלקטרוני בלתי צפוי, בדוק את אנשי הקשר כדי לוודא שהיא לגיטימית.

הסרת Tohotweb

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R. יחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Tohotweb מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *