By | September 5, 2018

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Tityx.com. המדריך להסרת Tityx.com עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

קיומו של אתר האינטרנט של Tityx.com הוא סימן רע. סימן כי כבר הסתננו במחשב שלך על-ידי פרסום. ברגע הטפיל חודר, זה מבזבז זמן. הוא מדביק דפדפנים כלשהו הזמין במחשב – מוזילה פיירפוקס, גוגל כרום, הקצה של Microsoft, Internet Explorer, אופרה, ספארי. אין תוכנית הוא מחוסן. זמן קצר לאחר הסיומת זדוני יוצר עצמה, זה ימשיך עם דפדפנים שלך הופכת הצגת המודעה כלים. . זה פשוט פרסומי נוסף שהוא מחולל, הסיכויים לרווח באמצעות ערכת לשלם לכל קליק.

כדי להבטיח כי המשתמש ילחץ על התוכן ממומן, הטפיל ילך רחוק כמו לגנוב נתוני אינטרנט פרטיים כמו גלישה היסטוריה, הרגלי שאילתות חיפוש. בזכות מידע כזה, תוכנה זדונית זו ניתן כדאי להתאים אישית את מודעות, כך שהם נראים אטרקטיבי יותר עבור המשתמשים, שהופך אותם נוטים יותר לחץ. האפקט של Adware במחשב שלך לא מפסיק עם מספר גדול של מודעות. קורבנות של תוכנה זדונית זו יכולים גם לחוות מהירות האינטרנט איטי, מפגרות, קריסות בדפדפן, וכו ‘. פרסום יכול בקלות להפוך הגלישה שלך אחרת רגיל לחוויה גיהנום.

פרסום הוא מסתתר דוא ל זבל, קבצים מצורפים דוא ל, עדכוני מזויפים, חבילות תוכנה, טורנטים, נגוע קישורים, מודעות, וכו ‘. אם אתה רוצה לשמור על המחשב מוגן, אתה חייב להיות זהיר, תחשוב פעמיים. לפני לחיצה על משהו שאתה רואה באינטרנט. לעיתים קרובות, כאשר המשתמש רואה מודעה זה נראה יותר מדי טוב מכדי להיות אמיתי, מתברר להיות מזויפים. תוכנות זדוניות משתמש לעיתים קרובות מודעות לקדם עסקה בלעדית, מבצעים או הנחות חד פעמית, כדי לפתות את קורבנותיו במלכודת.

לאחר שתלחץ על הקישור ממומן, אין שום דרך לדעת. איפה אתה עלול לקבל מנותב אל. אתה עשוי להיות הובילה מקור הנגוע המבקשת להפעיל תוכנות זדוניות במחשב שלך או לפתוח דלת אחורית עבור האקרים רוצה לגנוב את המידע האישי והפיננסי שלך. כמו כן, מומלץ מאוד להתקין תוכנות רק תחת אשף ההתקנה המותאמת אישית Advanced/. בעשותם כך, אתה תהיה מסוגל לזהות תוכן מוסתר. תוכנות זדוניות ידועה להסתיר כמו תוכנות נוספות, אם אתה מבחין התקנות אופציונליות, זה הכי טוב אם תסמנו אותם.

היכולות של פרסום הם אין לזלזל. תוכנה זדונית זו עלולה להיות מזיקה ביותר לדפדפן שלך. התסמינים השכיחים ביותר של זיהום פרסום כולל אך אינו מוגבל קריסות בדפדפן, פיגר אחריו, מהירות האינטרנט איטי, וצמצום איטי, מקסום של חלון הדפדפן, התקנות יישום דפדפן מוצלת קרה ללא ידיעתך ו הרשאה. מה עוד, כמות המודעות שנוצר על ידי הטפיל חריג להמשיך לקטוע את הגלישה, גם כאשר אתה צופה וידאו מקוון.

לא משנה איזה דף שאתה מבקר בו, אתה להיות נהרו עם פרסומות בצורות שונות כמו פריטים מוקפצים, בתוך טקסט, הודעות התראה מהבהב או באנרים. תוכל לרכוש אין תוצאות חיוביות על ידי שמירה על תוכנות זדוניות זה במחשב האישי שלך. הפעם יותר שתאפשר לה להישאר, הבעיה יותר זה יהיו מסוגלים לגרום. קיומו של Adware מעמיד מקוון האבטחה והפרטיות שלך בסכנה. אם אתה רוצה להגן על המידע האישי והפיננסי שלך, כמו גם חזרה חוויה גלישה רגילה, ללא פרסומות, אתה צריך להסיר פרסום מגעיל זה מהמחשב שלך בהקדם האפשרי!

הסרת Tityx.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים עליך לבצע כדי להסיר את החוטף מתוך הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר Tityx.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *