By | November 10, 2017
Remove Thisclickisforyou.com

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Thisclickisforyou.com. המדריך להסרת Thisclickisforyou.com עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

המראה של Thisclickisforyou.com היא סימן לצרות לבוא. האתר הוא הוכחה לכך שאין זיהום adware איפשהו במחשב שלך. זה הצליח להשיג על מעיניהם, זה כיום גורם צרות מהצללים. לא לשבת בחיבוק ידיים בעוד adware גורם בלגן. מזיקים אלה מהווים מטרד. . מגיפה הם עושים עבור הדיירים נורא אז אל תיתן הזה נשאר עוד הרבה זמן מעבר לזיהוי. קח את הדף Thisclickisforyou.com כאות אזהרה, לשים לב לזה. ברגע אתה מבחין את הדף משתלטים על דפדפנים שלך, לקבל את העובדה האישי שלך הוא כבר לא חופשי מזיהומים ולהתחיל לחפש פתרון לבעיה. הפתרון היחיד הוא הסרת.

Adware יש להסיר בהקדם האפשרי. יותר זמן זה מבלה, יותר בעיות בפניך. בעיות מכל הסוגים. גלישה הפרעות ביצועי המחשב איטיים, פיגר אחריו, קריסות, הפגזה לספירה, ניתובים מחדש קבועים, אפילו סיכון אבטחה. לא לחכות מספיק זמן כדי לחוות את כל אלה. . כי אתה תהיה. חתך בדרך של המזיק קצרה, להציל את עצמך המון בעיות. אם לא, זה בסופו של דבר יוצאים מכלל שליטה, ואז זה יהיה הרבה יותר קשה לך להתמודד עם זה. כך אתה מתנהג נגד זה, כך ייטב.

הכל מתחיל עם הגלישה שלך. ברגע adware נכנסת, זה לא לבזבז את הזמן. זה מוסיף סיומת מציקים של דפדפנים שלך, כל זה מזריק אותם המודעות רבים. כל דף שאתה מבקר הוא כבד על באנרים, קופונים, דילים, טקסטים, המחירים הטובים ביותר, השוואות, הצעות, מודעות וידאו, פריטים מוקפצים המודעות, וכו ‘. אפילו את האתרים אשר נהגה להיות ללא פרסומות עכשיו מכוסים לגמרי. לא, אבל זה כרטיסיות חדשות פתח כל הזמן, אתה כל הזמן לקבל מנותב אל דפים חשודים עם Thisclickisforyou.com של העזרה. פעילויותיך באינטרנט להפוך לסיוט. שום דבר לא אותו דבר יותר.

Remove Thisclickisforyou.com

The Thisclickisforyou.com Virus

אתה לא יכול למצוא מה שאתה מחפש באינטרנט. דפדפנים שלך נאבק להציג תוכן בצורה נכונה. אתה נאלץ לבקר באתרים מפוקפקים ולהתמודד עם המודעות רבים אשר לחסום תוכן הדפים. זו חוויה מאוד מעצבן ובלתי נעימים. כל זה, כמובן, להשפיע על הביצועים של המחשב שלך גם. הוא הופך לאיטי ואפילו מאוד לא מגיבה. מחשבים ישנים מסוימים עשוי להתחיל אפילו להתרסק מדי פעם. וכל זה בגלל מגעיל adware אשר גם מסכנת את הפרטיות שלך על-ידי לרגל שלך ואיסוף נתונים רגישים. למה אתה לנקוט המזיק הזה? שהוא מביא איתו שום דבר מלבד כאבי ראש. הסר אותו באופן מיידי. ברגע שאתה עושה, והכל יחזור לקדמותו. . אז, תעשה את זה. להשתמש במדריך שלנו להסרת להלן, להיפטר הפולש לתמיד.

Adware מוזנים למערכת מאחורי הגב שלך, אתה אפילו לא. איך הוא עשה את זה? ללא רשותך טוב, אני אטפל בזה. כן, מותר לך את המזיק כדי להיכנס פשוט לא הבנת מה אתה נתת אור ירוק בזמנו. בזימבבואה. זיהומים כאלה להסתמך על שיטות ערמומי שמעטרות את קורבנותיהם. למשל, הסתר מאחורי הודעות דוא ל זבל, קישורים פגומים, אתרים, פרסומות של צד שלישי, וכו ‘. הם יכולים גם לתפוס טרמפ עם freeware/ חבילות shareware או מתיימר להיות עדכוני מערכת program/. אתם עשויים לחשוב כי אתה מעדכן Java בעוד, למעשה, אתה נותן טפיל. בגלל זה הוא מכריע.

הטכניקות הנ ל לא מספיק טוב כדי לעבוד בלעדיך מתן שלך רשלנות, חיפזון, הסחת דעת- אז, לא מספקים אותם. בחר עירנות וזהירות במקום זאת. מאת להיות רשלן ולא ממהר אתה עושה את העבודה של crooks קל יותר. אתה תהיה מטרה קלה. אל. להגן על עצמך ועל המחשב שלך. הדרך היחידה לעשות זאת היא לעשות בדיקת הנאותות.

הסרת Thisclickisforyou.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים עליך לבצע כדי להסיר את החוטף מתוך הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. סוג msconfigוהקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Thisclickisforyou.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *