By | December 8, 2017

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר TextToTalk Virus. המדריך להסרת TextToTalk Virus עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

TextToTalk מפורסם כמו תוכנית קורא טקסט מתוך קובץ טקסט ולאחר מכן מבטא את הטקסט מהרמקולים של המחשב. אבל זה לא הכל. TextToTalk היא דלקת adware. זה זדוני, כל מה שהיא עושה על הצד היא רק לגרום לך לשמור אותו במחשב שלך. אל תתנו נוכלים להטעות אותך. Adware מסוכן. . כן, זה נכון שזה לא מסוכנת באותה מידה כמו איומים אחרים כמו סוסים טרויאניים, זיהומים ransomware, אבל זה עדיין חושף אותך לסיכון. . אל תמעיט את הסיכון הזה.

כל טפיל בסופו של דבר יצא. מכלל שליטה וגורם לנזק בלתי הפיך. TextToTalk אינה חריגה. בעיות הפנים ימשיך להצטבר. עם כל יום שעובר ועל עוד תמתין, קשה יותר הוא הופך עבורך להסיר את המזיק. אז אל תבזבז את הזמן בדיונים שונים שנערכו. TextToTalk אינה מועילה. . זה מסוכן ברגע את מזהה את זה במערכת שלך, לבצע פעולות מיידית נגד זה. אם לא, אתה תתחרט על זה במוקדם או במאוחר TextToTalk לא יהיה לך לעזר. זה רק מועיל עבור המפתחים. להיפטר ממנו ולהרוויח את הכרת התודה של עצמך העתידי.

פרסום זה הופך את החוויה המקוונת שלך לסיוט. אתה תשנא את זה. בכל פעם שאתה מחליט לגלוש באינטרנט, אתה תסבול פריצות. ניתובים מחדש קבועים לדפים מוצלת ימנע את מבקר האתרים המועדפים שלך. קטעי וידאו באינטרנט לקבל להשהות עבור מעברי מסחרי. כל דף זה מנסים לפתוח יכוסו עם מודעות של כל צורות ותבניות. תוכלו לראות כרזות, קופונים, מבצעים, טקסטים, חלונות קופצים, פופ-unders, פרסומות וידאו, המחירים הטובים ביותר, השוואות, וכו ‘, ועוד. לדמיין איך זה נראה. הפרסומות האלה הן פולשניות מאוד ולהיות יותר עם כל יום שעובר. . למה? ההאקרים מאחורי adware להשתמש בהם כדי להרוויח הכנסה לשלם לכל קליק.

עבור כל לחיצה על מודעה, משלמים נוכלים. הם גם משלמים עבור כל אתר חשוד שאתה מקבל מנותב אל. . זה מה adware. היא מסייעת ופושעי אינטרנט לעשות רווחים ללא מאמץ תוך השמדת פעילויותיך באינטרנט בו זמנית. האם ברצונך להיות חלק ערכה זו? רוצה להיות ספונסר של נוכלים ולסייע להם להרחיב את “העסק” ולהדביק משתמשים תמימים יותר? אנחנו בספק. אבל אתה עוזר להם רק על ידי שמירה על TextToTalk על הלוח. אם adware שם. לחץ.

הדרך היחידה למנוע כל המודעות של ניתובים מחדש היא להסיר adware לגמרי. רק כאשר הוא נעלם הכל לקבל בחזרה למצב נורמלי. המודעות ייעלמו, יהיו לא הפניות נוסף, ניתן יהיה לגלוש באינטרנט בדרך כלל ולחיות בשלום. אם תתני לו להישאר, מצד שני, במוקדם או במאוחר תלחץ, לך להחמיר את המצב שלך. אל תיתן לזה לקרות. השתמש המדריך להסרת שלנו בסוף מאמר זה, להיפטר דלקות לתמיד.

כיצד adware להזין? המזיק כנראה הגיע מצורפות לתוכנית אחרת אשר שהורדת את האינטרנט. כאשר אתה מתקין אפליקציות, לך לבחור עבור ההגדרות המתקדמות או עבור הסוגים הבסיסיים? אם אתה תשובה שונה מאפשרויות מתקדמות, עליך לשנות את ההרגלים שלך. תחת הגדרות אלה, אתה יכול לראות אם ישנם כל apps בנוסף המצורף לתוכנית המקורית אשר עומד להיכנס המכונה שלך. אם כן, הסר את כולם. תוספות כאלה הם בדרך כלל זדוני, אתה לא צריך אותם על הסיפון. הם זיהומים, המחוברים על ידי האקרים. . אל תיתן להם לנצח אותך לעמוד על המשמר, לקחת את הזמן כדי לראות מה המאפשר מנסה להיכנס למערכת שלך.

הסרת TextToTalk Virus

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים עליך לבצע כדי להסיר את החוטף מתוך הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר TextToTalk Virus מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *