By | October 26, 2017

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Terrificshoper Virus. המדריך להסרת Terrificshoper Virus עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

Terrificshoper הוא יישום של Google Chrome. הוא מבטיח לספק למשתמש עם דילים הקניות המובילים עבור כל מה שהם צריכים. הכלי יביא לך הצעות בלעדיות על סחורות שונות, כמו בגדים, מכשירים טכנולוגיים, ריהוט, אביזרים, קישוטים, ציוד גינון, ציוד ספורט, צעצועים ועוד. השירות עשוי להיראות עוזרת קניות טובה, אבל במציאות זה מטעה. מומחי אבטחה יש לנתח את אופן הפעולה של Terrificshoper, המסקנה שהם הגיעו היא מדאיגה. התוכנית מוצגים המאפיינים של החוטף דפדפן. משמעות הדבר היא כי זה מפריע הגדרות פנימיות של הדפדפן. זה תמיכה ב- ad שהופך את מבצעי הקניות מסוכן. חוץ מכל זה, המרגלים הרחבה המוצלת על הגולשים אינטרנט הפעלות.

Terrificshoper זמינה להורדה מהאתר הרשמי שלה, terrificshoper.com. יש כפתור כחול להורדה בדף הבית אשר מפנה לדף הרכישה שלה בחנות האינטרנט של Chrome. אם לא רכשת את הכלי לכל החלטה שלו, יש כבר עבדת כדי לאפשר את זה לתוך המערכת שלך. ישנם מספר תרחישים אפשריים עבור אירוע זה. נתייחס אותם בנפרד, כך שאתה יכול זוכר את הפעולות האחרונות להבין את הטעויות. ראשית, יש שיטת אריזה. תוכניות ללא רישיון, כמו freeware, shareware עותקים פיראטיים של כלי שירות בתשלום, ניתן לארח נתונה. Terrificshoper ייכללו בחישובי לתנאים ולהתניות של הלקוח להורדה בתור בונוס. אם לא תשנה את ההגדרות, האשף תתקין אותה יחד עם הכלי שלך של בחירה.

כאשר הועבר באמצעות דוא ל, Terrificshoper ימוזגו עם קובץ מצורף. השולח סביר לסלף ישות מכובד כדי להפוך את ההודעה נראה אמיתי. הוא יכול להצהיר כי הקובץ הוא חשבונית, קבלה, מכתב המומלצת, הצעת חוק, קנס, חוזה שכירות, צו או משהו אחר. כמה אמנים הונאה פיתחו את כישוריהם עד לנקודה שבה הם משכפלים את הדיווחים של גורמים מסוימים. . זה לא קשה. כל האדם חייב לעשות הוא להעתיק תבנית, להוסיף את הסמלים ואנשי הקשר של הישות המתאימים וליצור חשבון דואר אלקטרוני הדומה המקורי. כדי להבחין בין דואר זבל ואותיות לגיטימי, אתה יכול לבדוק את כתובת הדואר האלקטרוני. עיין באתר הרשמי של הארגון הנדון.

Terrificshoper מזין את המערכת שלך, זה יתחיל לשנות את הגדרותיו. התוכנית נוכלים משנה את ספק החיפוש דף הבית ואת ברירת המחדל. זה מאפשר לה לטפל שלא כדין הפעלות הגלישה של אנשים. חוטפי מוסיף תוכן הנתמכים בין התוצאות רגיל. כפי שהזכרנו קודם, מטרת התוכנית היא תמיכה ב- ad. משמעות הדבר היא כי בעליו שילמו לתת חסות אתרי צד ג’. כפי המונח מרמז, הטכניקה monetizing הראשי מציג פרסומות. התוצאות נתמכת הן רק בשיטה משלימה. כבר ציינו כי Terrificshoper מביא טיעון קניות עסקאות עבור פריטים שונים. זה רק מגרד את פני השטח, שכן ישנם הרבה פרטים ביחס אליהם.

התוכנית סמויה מפיק פרסומות בתבניות שונות, כגון תיבות קופון, באנרים, קישורי טקסט ב-, freebies, הנחות, קטעי וידאו, מוטבעת, המעבר, הקשרי, interstitial, צף וחלונות עמוד שלם. הפריטים המוקפצים פולשניות מכסה את הכרטיסיות פעיל, להפריע לעבודתך. הפעילות של יצירת אותם ייקח את מחירה על המערכת שלך, כפי שזה מפעיל כמות גבוהה של ה-CPU. המחשב שלך יהפוך לאיטי ואפילו אפשרות להשלים חלק בקשותיכם. הבעיה החמורה היא סיכון האבטחה סביב המודעות. Terrificshoper לא הוכחה האמינות של פלטפורמות שהוא מקשר. כל אחד מהם יכול להתברר זדוני. זו הסיבה מדוע אנחנו עצה שתנווט ברורה של המודעות לגמרי.

האיום הסופי סביב Terrificshoper יכול להיות הגדול ביותר. זה תלוי לצורך שלהשתמש במחשב שלך את סוגי הנתונים שתאחסן לתוך החשבונות המקוונים שלך. החוטף יכול להקליט את היסטוריית הגלישה שלך, מעקב עוגיות, הקשות, כתובת ה-IP, מיקום גיאוגרפי, מיקוד, תושבות, דוא ל, מספר טלפון, פרופיל דמוגרפי, שמות משתמש, סיסמאות. הפרטים שנאספו ארוזים בתוך קטלוגים ונמכר בשווקים דארקנט. האנשים לרכוש אותם יופעלו כדי לגשת לחשבונות האישיים שלך. אם פושעי סייבר להשיג את ידיהם על המידע הרגיש שלך, הם יכולים לשדוד אותך. יצוין כי יוצרי הסיומת, חברה של לימסול, קפריסין שנקרא האצטקית מדיה, inc., יש disclaimed אחריות עבור כל בעיות האבטחה תוצאתיים.

הסרת Terrificshoper Virus

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Terrificshoper Virus מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *