By | October 17, 2017
Remove TelevisionAce Virus

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר TelevisionAce Virus. המדריך להסרת TelevisionAce Virus עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

TelevisionAce הוא סרגל כלים ייעודיים לטלוויזיה. הסיומת מציע שירותי הזרמת חינם, יחד עם מספר תכונות נוספות. באפשרותך להשתמש TelevisionAce כדי לצפות בחינם טלוויזיה באינטרנט ולקבל גישה בלחיצה אחת למעלה ושילם שירותים זרימה. כדי שיהיה קל יותר לבחור במה לצפות, אתה תהיה מסופק עם הצג מחדש בקבוקים, ביקורות, ראיונות, וכן את החדשות בטלוויזיה. עם גישה מיידית בלוחות שידורי הטלוויזיה, ניתן יהיה להאזין לשידורים בכל פעם שמתחשק לך. התיאור באתר הרשמי של התוכנית גורם לזה להיראות. כמו כלי נפלא שיהיה, אבל שכל הדברים הושמט שם. בתור התחלה, TelevisionAce משנה את ספק החיפוש דף הבית ואת ברירת המחדל. זה משפיע על תוצאות החיפוש. אי נוחות נוספת היא כי התוכנית נוכלים מפיק פרסומות.

TelevisionAce זמינה להורדה מהאתר הרשמי שלה, televisionace.com. ישנם כמה כפתורים להורדה ירוק ניאון. אם אתה מחליט לקבל את הסיומת, תתבקש לאשר את הסכם הרשיון למשתמש הקצה (EULA) ואת מדיניות הפרטיות. פירוט שמוצג מגלה כי התוכנית תינתן הרשאה לקרוא, לשנות את כל הנתונים על אתרי האינטרנט שבהם שאתה מבקר את היסטוריית הגלישה שלך. זה גם תורשה לניהול הורדות שלך, יישומים, תוספים ועיצובים. אתה צריך לא מתחייב לאפשר ליישום לפעול עם הפעילויות שלך או לגשת אל המידע הפרטי שלך. אם אינך זוכר רכישת TelevisionAce, בזימבבואה סביר לך גישה למערכת שלך. ישנם מספר דרכים שזה יקרה.

TelevisionAce ניתן להעביר למחשב שלך עם העזרה של תוכנית אחרת. עזרי פיראטיים, freeware ו shareware יכול לשמש כמחשב מארח בשל היעדרם של רישיון מוגן. מפתח למזג קובץ ההפעלה של הכלי ערמומי עם אשף ההתקנה של הלקוח להורדה. חוטפי יוזכרו ככלי בונוס לאורך שלבי התקנה. זה ייכלל לפי ברירת מחדל. אם אתה מקבל את ההגדרות המקוריות, תצטרך להתמודד עם ההשלכות של רשלנות שלך. משתמשי מחשב רבים נוהגים לדלג על דרך השלבים והסכמת הכל בחיפזון. זה עשוי לחסוך לכם כמה דקות, אבל הזמן מבלה בהסרת טפיל מהמחשב שלך יכול להיות הרבה יותר. זו הסיבה מדוע אנו ממליצים לאנשים תמיד לקחת את הזמן כדי לקרוא את התניות והתנאים.

Remove TelevisionAce Virus

The TelevisionAce Virus

דוא ל זבל הם חלופה נפוצה אחרת. תוכניות כמו TelevisionAce יכול להיות מוסתר מאחורי קובץ מצורף. עם העזרה של קובץ script או מאקרו, המנה של הכלי נוכלים ישודרו למחשב שלך כאשר אתה לגשת לקובץ. אם אתה יכול לזהות דואר זבל, היית מסוגל למנוע זאת. . זה לא קשה לסנן את התיבה שלך. רק לבדוק את כתובת הדואר האלקטרוני. הודעה מקורית לשלוח מחשבון הרשמי. מאז דואר זבל מוצג לעתים קרובות כמו המגיעים מוניטין חברה או ארגון, זה קל לבדוק את המקור. פתח את אתר האינטרנט הרשמי של הישות המתאימים ו להפנות לדף אנשי קשר.

כאשר TelevisionAce מקבל מותקן במערכת שלך, זה יתחיל ניצול דפדפן האינטרנט שלך. ראשון, התוכנית מרושע יעבד את ההגדרות שלך. מנוע החיפוש דף הבית ואת ברירת המחדל שלך יאופסו לאתר אינטרנט אחר, לא תוכל לחזור חזרה. חוטפי מתוכנת כדי לאכוף את ההגדרות המותאמות אישית על ידי הוספת אותם שוב כאשר המשתמש מנסה לערוך אותם. TelevisionAce תציג מודעות על המסך. הם ישתתפו עסקאות טיעון עבור מכשירים טכנולוגיים, בגדים, אביזרים, קישוטים, ריהוט, ציוד גינון, ציוד ספורט, משחקים, צעצועים, ופריטים אחרים. זה אולי נראה כאילו הכלי עובד לטובתך, אבל זה לא המקרה. המודעות לקשר בחסות אתרי אינטרנט. הבעלים של TelevisionAce משלמים כדי לתמוך בהם.

אם קראת את הסכם הרשיון על האתר הרשמי של TelevisionAce, תגלו כי הישות מאחורי התוכנה יש disclaimed אחריות על תוכן של צד שלישי. Mindspark אינטראקטיבי ברשת, inc. הוא בפומבי החברה שמאחורי בסיומת. במדיניות הפרטיות של החברה מבוסס יונקרס הצהיר כי זה אוספת נתונים על המשתמשים. זה יכול לכלול פרטים אישיים ופיננסיים אשר צריכים להישאר חסויים. הבעלים של החוטף יכול למכור את המידע שנאסף על השווקים דארקנט ללא ידיעתך או הסכמתך. TelevisionAce לא להכיל הגדרות המאפשרות למשתמשים להגביל או לאסור את פעילות מעקב. בסופו של דבר, הפתרון היחיד לבעיות בהישג יד היא להסיר את התוכנה הזדונית.

הסרת TelevisionAce Virus

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים עליך לבצע כדי להסיר את החוטף מתוך הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר TelevisionAce Virus מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *