By | October 17, 2017
Remove TelevisionAce Virus

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר TelevisionAce Virus. המדריך להסרת TelevisionAce Virus עובד עבור כל הגירסאות של Windows.

TelevisionAce הוא סרגל כלים ייעודיים לטלוויזיה. הסיומת מציע שירותי הזרמת חינם, יחד עם מספר תכונות נוספות. באפשרותך להשתמש TelevisionAce כדי לצפות בחינם טלוויזיה באינטרנט ולקבל גישה בלחיצה אחת למעלה ושילם שירותים זרימה. כדי שיהיה קל יותר לבחור במה לצפות, אתה תהיה מסופק עם הצג מחדש בקבוקים, ביקורות, ראיונות, וכן את החדשות בטלוויזיה. עם גישה מיידית בלוחות שידורי הטלוויזיה, ניתן יהיה להאזין לשידורים בכל פעם שמתחשק לך. התיאור באתר הרשמי של התוכנית גורם לזה להיראות. כמו כלי נפלא שיהיה, אבל שכל הדברים הושמט שם. בתור התחלה, TelevisionAce משנה את ספק החיפוש דף הבית ואת ברירת המחדל. זה משפיע על תוצאות החיפוש. אי נוחות נוספת היא כי התוכנית נוכלים מפיק פרסומות.

TelevisionAce זמינה להורדה מהאתר הרשמי שלה, televisionace.com. ישנם כמה כפתורים להורדה ירוק ניאון. אם אתה מחליט לקבל את הסיומת, תתבקש לאשר את הסכם הרשיון למשתמש הקצה (EULA) ואת מדיניות הפרטיות. פירוט שמוצג מגלה כי התוכנית תינתן הרשאה לקרוא, לשנות את כל הנתונים על אתרי האינטרנט שבהם שאתה מבקר את היסטוריית הגלישה שלך. זה גם תורשה לניהול הורדות שלך, יישומים, תוספים ועיצובים. אתה צריך לא מתחייב לאפשר ליישום לפעול עם הפעילויות שלך או לגשת אל המידע הפרטי שלך. אם אינך זוכר רכישת TelevisionAce, בזימבבואה סביר לך גישה למערכת שלך. ישנם מספר דרכים שזה יקרה.

TelevisionAce ניתן להעביר למחשב שלך עם העזרה של תוכנית אחרת. עזרי פיראטיים, freeware ו shareware יכול לשמש כמחשב מארח בשל היעדרם של רישיון מוגן. מפתח למזג קובץ ההפעלה של הכלי ערמומי עם אשף ההתקנה של הלקוח להורדה. חוטפי יוזכרו ככלי בונוס לאורך שלבי התקנה. זה ייכלל לפי ברירת מחדל. אם אתה מקבל את ההגדרות המקוריות, תצטרך להתמודד עם ההשלכות של רשלנות שלך. משתמשי מחשב רבים נוהגים לדלג על דרך השלבים והסכמת הכל בחיפזון. זה עשוי לחסוך לכם כמה דקות, אבל הזמן מבלה בהסרת טפיל מהמחשב שלך יכול להיות הרבה יותר. זו הסיבה מדוע אנו ממליצים לאנשים תמיד לקחת את הזמן כדי לקרוא את התניות והתנאים.

Remove TelevisionAce Virus

The TelevisionAce Virus

דוא ל זבל הם חלופה נפוצה אחרת. תוכניות כמו TelevisionAce יכול להיות מוסתר מאחורי קובץ מצורף. עם העזרה של קובץ script או מאקרו, המנה של הכלי נוכלים ישודרו למחשב שלך כאשר אתה לגשת לקובץ. אם אתה יכול לזהות דואר זבל, היית מסוגל למנוע זאת. . זה לא קשה לסנן את התיבה שלך. רק לבדוק את כתובת הדואר האלקטרוני. הודעה מקורית לשלוח מחשבון הרשמי. מאז דואר זבל מוצג לעתים קרובות כמו המגיעים מוניטין חברה או ארגון, זה קל לבדוק את המקור. פתח את אתר האינטרנט הרשמי של הישות המתאימים ו להפנות לדף אנשי קשר.

כאשר TelevisionAce מקבל מותקן במערכת שלך, זה יתחיל ניצול דפדפן האינטרנט שלך. ראשון, התוכנית מרושע יעבד את ההגדרות שלך. מנוע החיפוש דף הבית ואת ברירת המחדל שלך יאופסו לאתר אינטרנט אחר, לא תוכל לחזור חזרה. חוטפי מתוכנת כדי לאכוף את ההגדרות המותאמות אישית על ידי הוספת אותם שוב כאשר המשתמש מנסה לערוך אותם. TelevisionAce תציג מודעות על המסך. הם ישתתפו עסקאות טיעון עבור מכשירים טכנולוגיים, בגדים, אביזרים, קישוטים, ריהוט, ציוד גינון, ציוד ספורט, משחקים, צעצועים, ופריטים אחרים. זה אולי נראה כאילו הכלי עובד לטובתך, אבל זה לא המקרה. המודעות לקשר בחסות אתרי אינטרנט. הבעלים של TelevisionAce משלמים כדי לתמוך בהם.

אם קראת את הסכם הרשיון על האתר הרשמי של TelevisionAce, תגלו כי הישות מאחורי התוכנה יש disclaimed אחריות על תוכן של צד שלישי. Mindspark אינטראקטיבי ברשת, inc. הוא בפומבי החברה שמאחורי בסיומת. במדיניות הפרטיות של החברה מבוסס יונקרס הצהיר כי זה אוספת נתונים על המשתמשים. זה יכול לכלול פרטים אישיים ופיננסיים אשר צריכים להישאר חסויים. הבעלים של החוטף יכול למכור את המידע שנאסף על השווקים דארקנט ללא ידיעתך או הסכמתך. TelevisionAce לא להכיל הגדרות המאפשרות למשתמשים להגביל או לאסור את פעילות מעקב. בסופו של דבר, הפתרון היחיד לבעיות בהישג יד היא להסיר את התוכנה הזדונית.

הסרת TelevisionAce Virus

STEP-1הפעל את מנהל המשימות על ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-6

פתח MS Config על ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר TelevisionAce Virus מהמחשב שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Category: PUP

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *