By | September 11, 2018
Remove Supportmessage.com

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Supportmessage.com. המדריך להסרת Supportmessage.com עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

אם פתאום התחלת לראות פרסומות מוקפצות Supportmessage.com על מסך המחשב שלך, אתה יכול להיות בטוח כי המידע שהם מספקים לך בו, הוא מזויף. זה כל כך, כי מודעות אלה מוצגות על-ידי תוכנית פרסום ראשוני שמטרתו להרוויח רווח עבור הצדדים השלישיים מסתתר מאחורי זה. חוץ מזה, adware ברצינות יאיים הביטחון האישי שלך. מסיבה זו, צריך לאתר ולמחוק את היישום adware אשר מפיק פרסומות מרובים בלי שום היסוס.

התחום Supportmessage.com הוא בחסות eNom, inc. זה חברה אשר מבוססת בוושינגטון, זרם ישר, המציע רישום שם דומיין ומכירת מוצרים שונים הקשורים לשמות התחום. בשל העובדה כי חלק קבוצות המחשבים המארחים החברה נחשבים אינה מהימנה ולנצל המפתחים בדרך כלל את שירותיו, eNom, inc. אין מוניטין טוב בקרב הלקוחות. עם זאת, מה אתה צריך לדעת, האם זה Supportmessage.com לא הגיעה במחשב שלך בעצמך.

Remove Supportmessage.com

The Supportmessage.com Virus

למעשה, ככל הנראה אתה האחד מי הכניס adware. זה קורה בדרך כלל כאשר משתמשי מחשב להתקין freeware חדש במחשבים וירטואליים שלהם ולהתעלם לתנאים ולהתניות שסופקו על-ידי אשף ההתקנה של התוכנית. הם הסכימו הכול ממהר לקבל את הרשאת המשתמשים adware, מתגנב לתוך המערכת לא מורגש. לאחר מכן, זה מתחיל להציף את הדפדפן עם פרסומות רבות אשר המשתמשים לא צריכים, הדרך היחידה שיש לסיימו היא להסיר את התוכנית adware אשר מציג אותם.

כאמור לעיל, כאשר תיתקל כמה פרסומות מוקפצות Supportmessage.com על המסך שלך, זה סימן שהמחשב שלכם נושא adware, תוכנות ריגול או זיהומים זדוניים אחרים. לאחר הצגת פרסומת, מומלץ לקרוא מספר טלפון מסוימים כדי לקבל תמיכה טכנית מומחה על איך להתמודד עם הבעיות במערכת שלך. להיות מודע, לא לעשות זאת. כי האדם מתחבא מאחורי פרסום זה ינסה לשכנע אתכם כי יש הרבה וירוסים זדוני במחשב האישי שלך, ואחרי זה יבקש ממך לשלם סכום מסוים של כסף אם אתה רוצה לקבל את הבעיות מיינו.

עם זאת, אם אתה משלם את הסכום הנדרש של כסף, תצא הנתונים הרגישים שלך בידיו של חשוד שלישיים מי יכול להשתמש בו למטרות זדוניות מסוימות. לכן, הוא הדבר הטוב ביותר. אתה יכול אם אתה מוצא כי המערכת שלך נגוע על ידי Supportmessage.com, הוא למחוק את תוכנית פרסום מודעות שלה, מהר ככל שאתה יכול.

החדשות הטובות הן כי הסרת Supportmessage.com אינה תהליך קשה. באפשרותך למחוק את התוכנית יחד עם הפרסומות באופן ידני או אוטומטי. הוראות הסרה ידנית ניתנים להלן במאמר זה. למרות זאת, גם אם השלמת תהליך הסרה ידנית, עדיין עליך להפעיל סריקה מלאה של המחשב האישי שלך כדי לזהות את השאריות הרישום או קבצים זמניים. ניתן לעשות זאת על-ידי התקנת כלי למאבק מוניטין אשר יביא למחיקת כל האיומים הקיימים בעת ובעונה אחת, להגן על המערכת שלך מפני תוכנות זדוניות 24/ 7 ליום.

הסרת Supportmessage.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה יודע כיצד לעשות זאת, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2. בבקשה, בצע את השלבים בדיוק כדי להסיר Supportmessage.com של הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר Supportmessage.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *