By | September 17, 2018

פרסומות ברדיו סופר מופקים על ידי הכלים סופר רדיו אשר תואם לדפדפני האינטרנט הגדולות – אינטרנט אקספלורר, מוזילה פיירפוקס, גוגל כרום. הפונקציות בסרגל הכלים כמו משהו בין נגן מוסיקה תחנת רדיו, נותן לך את ההזדמנות כדי לחפש את השירים האהובים עליכם ואמנים, לאסוף את תחנת רדיו אינטרנט מתוך הרשימה שמספקת.

עם זאת, שמירה סופר רדיו על המחשב האישי שלך בהחלט אינה מומלצת מאחר הכלים נחשב הכי לא אמינים בגלל הקשרים שלה לצדדים שלישיים מפוקפק. אז, אם סופר רדיו כבר קיים במערכת שלך, כדאי שתמחק אותו מיד.

שלא כמו תוכנות פרסומת רבים, סופר רדיו סרגל הכלים ניתן להוריד באתר הרשמי שלה – superradio.myradiotoolbar.com. למרות זאת, לפעמים סרגל הכלים רדיו סופר מקבל מותקן במערכת שלך ללא הרשאה. בדרך כלל, זה קורה תוך כדי הורדת תוכנה חופשית מתוך אתרי אינטרנט לשיתוף קבצים בלתי מורשה או בעת לחיצה על מודעות אקראי אשר לקדם תוכנה שימושית לכאורה. מסיבה זו, חשוב מאוד להיות קשוב מאוד בעת גלישה באינטרנט, במיוחד בעת הורדת תוכנה חדשה.

סרגל הכלים רדיו סופר הוא טען להיות שפותחה על ידי ClientConnect בע מ, אשר במדיניות הפרטיות של התוכנית בשם Trovi. משמעות הדבר היא כי סופר רדיו הוא אחד סרגלי כלים רבים אשר קשורה קשר הדוק חוטפי דפדפן trovi.com. . אז, זה לא פלא כי המסך מוצף עם כל כך הרבה פרסומות בזמן גלישה באינטרנט.

כמו כן, אם תחליט להשתמש במנועי החיפוש שהוצעה על ידי הכלים, ייתכן יינתן עם המפרסמים השונים. הפרסומות האלה תקדם תוכן של צד שלישי אשר סופר רדיו אינו מפקח או לוקח אחריות. תוכן חיצוני זה עשוי לכלול מספר זיהומים המחשב שבו אתה לא רוצה במחשב שלך. לפיכך, הדרך היחידה להגן על המערכת שלך מפני תוכניות לא רצויות היא למחוק את סרגל הכלים רדיו סופר מיד.

למרבה המזל, הסרת רדיו סופר הוא לא תהליך קשה. באפשרותך למחוק את התוכנית באופן ידני או אוטומטי. הוראות הסרה ידנית ניתנים להלן במאמר זה. למרות זאת, גם אם השלמת תהליך הסרה ידנית, עדיין עליך להפעיל סריקה מלאה של המחשב האישי שלך כדי לזהות את השאריות הרישום או קבצים זמניים. ניתן לעשות זאת על-ידי התקנת כלי למאבק מוניטין אשר יביא למחיקת כל האיומים הקיימים בעת ובעונה אחת, להגן על המערכת שלך מפני תוכנות זדוניות 24/ 7 ליום.

הסרת Super Radio Ads

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים עליך לבצע כדי להסיר את החוטף מתוך הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר Super Radio Ads מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *