By | October 1, 2018

Stoppblock.net הוא כלי חופשי, אשר יכול לתת לך גישה לאתר כלשהו בעת שעקף השירותים החסומים ללא גיאו-הגבלות כפי שפורסם. במציאות, דף זה הוא רק צרות. הוא מסתמך על נאיביות שלך, נשתמש בתחבולות כדי לגרום לך ליפול למלכודת שלו. אם תעקוב אחרי ההוראות שלה, להדביק את כל הדפדפנים הקיימים במחשב שלך עם החוטף דפדפן מגעיל. ברגע תוכנה זדונית זו מחלחל המכשיר, זה תשיק התקפה על כל הדפדפנים שיש לך על המחשב – מוזילה פיירפוקס, גוגל כרום, הקצה של Microsoft, האופרה, Internet Explorer, ספארי.

אין דפדפן האינטרנט הוא חסין בפני השפעתו. ויחלו אחרי זה מבססת את עצמה על האפליקציות האלה, זה מתנגש עם הפעילות המקוונת שלך. המסך לקבל נהרו עם מודעות בצורות שונות כמו פריטים מוקפצים, ב- text, באנרים מעצבנות, מהבהב הודעות התראה. הדבר עם תוכן שקודמו כזה הוא, שאתה לא יודע איפה הם יכול לנתב מחדש את. אחרי הכל, חוטפי מתוכנת כדי להפיק מספר גדול של פרסומות, בלי לטרוח כדי לבדוק אותם. זאת הסיבה שזה מאפשר לך ל stumble upon קישור חיצוני חשוד ומסוכן אפילו עשויים פוטנציאלית להדביק את המחשב שלך עם תוכנות זדוניות

מה שאתה צריך לדעת על החוטף הזה, היא כי זה לא יכול לפרוץ למחשב שלך בכוחות עצמו. על מנת לקבל גישה למחשב שלך, היא זקוקה לאישורך. . זה פשוט, באמת זה לא תדביק את המכשיר שלך, כל עוד לא תתקין אותו במחשב שלך. הדבר הוא, תוכנות זדוניות כגון לעיתים קרובות שלובש צורה תוכנית אמין או יישום. נוכלים לסמוך גם על החיפזון שלך רשלנות, כדי להטעות אותך לתוך להתקין טפיל כזה במחשב שלך. בדרך כלל, חוטפי דפדפן ידועים תסתתר מאחורי דוא ל זבל, הורדות, עדכונים מזויפים, חבילות תוכנה, כמו גם קישורים נגועים.

אם ברצונך לשמור על המחשב ללא תוכנות זדוניות, עליך להיות זהיר. אף פעם לא אמון אקראי חלונות קופצים זה רוצה שתעקוב אחרי עדכון מוצלת קישורים או זה מבטיח לתת לך פרס חינם. אנו גם ממליצים בחירה של מצב התקנה מותאמת אישית במידת האפשר, כך שתוכלו להיות מסוגל לזהות תוכן כלשהו שוביו. אם תוכנות נוספות, תמיד תוודא לביטול הבחירה. רוב הסיכויים, הוא למעשה תוכנה זדונית בתחפושת.

חוטפי דפדפן יכול לקבל שליטה מלאה על דפדפנים שלך. התסמינים השכיחים של הנוכחות שלהם במחשב שלך הם מהירות האינטרנט איטי, מפגרות, החלפת דף הבית, מנוע החיפוש המועדף עם אתר האינטרנט של Stoppblock.net, כמו גם שינויים אחרים בהגדרות של הדפדפן. חוטפי ניתן גם להתקין אפליקציות מוצלת וסרגלי כלים על יישומי האינטרנט שלך, ללא ידיעתך או אישורך. שמירה טפיל כזה במחשב שלך יביא לך אין תוצאות חיוביות.

הנוכחות המקוונת שלך יהפוך לחוויה גיהנום. אתה מפריעים ללא הרף על ידי פרסומות פולשניות. כמו כן, זה רק עניין של זמן עד הדפדפן שלך מתחיל לחוות קושי מציג את קידומי מכירות כבד. בשלב מסוים, הוא יתחיל לקרוס ומקפיאים, עד שזה יפסיק לעבוד לחלוטין. מה עוד, יכול חוטפי דפדפן זה לחשוף את המידע האישי והפיננסי שלך, שהופך אותו לנגיש בקלות עבור האקרים אשר מבקשים לשתף מידע כזה עם אחרים למטרות רווח. הדרך היחידה שלך מחוץ לסיוט הזה, היא להסיר את הטפיל הזה מהמחשב בהקדם האפשרי!

הסרת Stoppblock.net

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר Stoppblock.net מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *