By | January 23, 2018

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Spggguolds.exe. המדריך להסרת Spggguolds.exe עובד עבור כל הגירסאות של Windows.

Spggguolds.exe הוא סוס טרויאני. זהו הסוג החמקמק ביותר של זיהום המחשב לאחד המזיקים ביותר. התוכנית חתרני לנצל משאבי המערכת ולהשתמש בו כדי לשגר התקפות מרחוק בהתקנים אחרים. זה יכול לקחת לך זמן לשים לב הנוכחות של Spggguolds.exe במחשב שלך. הסימפטומים הם הבסיסיות מטרדים אשר נוטים לקרות מעת לעת. הפעילות של הסוס הטרויאני מאיטה את מערכת ההפעלה (OS) כדי זחילה. המחשב שלך יהפוך לאיטי. היא לעיתים קרובות להקפיא, לקרוס. זה כל מה ניתן לייחס עומס רגעית. אחרי כמה זמן, זה יהפוך ברור כי התנהגות יוצאת דופן היא לא צירוף מקרים.

זיהוי איום כמו Spggguolds.exe יכולה להיות משימה מרתיעה. הרבה טפילים להפגין סימפטומים בסיסי בלבד, כפי שתואר לעיל. החדשות הטובות הן כי יש דרך קלה זהות סוס טרויאני זה. השם שלה הוא למעשה השם של התהליך שהוא פועל. אתה יכול למצוא שזה מופיע במנהל המשימות שלך. . זה איפה אתה צריך לבדוק בעת הפעלת מערכת שלך מתנהג מאוד מוזר. חפשו תהליכים לא מוכר. זיהום הוא עלול להפעיל הרבה זיכרון RAM ו- CPU. אם אתה לא מומחה זה וטכנולוגיה, באפשרותך לחפש פעילויות חשודות ברשת האינטרנט.

טפילים Spggguolds.exe נעוץ התגנבות, ממועצת קורבנות מוטעית. המקורות של הסוס הטרויאני כוללים חבילות תוכנה, דוא ל זבל, אתרי אינטרנט פגומה וקישורים פרוץ. הטכניקה הפצה הדומיננטית היא bundling. התוכנית חמקנית לתפוס טרמפ עם כלים ללא רישיון, כמו freeware, shareware עותקים פיראטיים של כלי שירות בתשלום. הלקוח להורדה יציע את התוכנית לא רצויות בתור בונוס חינם. אם תבחר להיות זה מותקן או הצטרפות. כדי למנוע תוכנות זדוניות להשיג גישה למחשב שלך, לקרוא את התניות והתנאים של התוכניות בכוונתך להשתמש.

דואר זבל מיילים העברת וירוסים כמו Spggguolds.exe עם העזרה של קבצים רגילים. האשם מכתב, מופיע בתור חלק חשוב של תיעוד. מאמתת את קיומה יכול להציג את עצמו כנציג של חברה לגיטימית או ארגון, כמו הפוסט לאומי, המשטרה המקומית, חברת שליחים, בנק, מוסד, ענף ממשלתי, רשת חברתית או פלטפורמה הקניות. כדי לסנן הודעות מזויפות של מקוריות, בדוק את הקשר הזמינים. הסימן הטוב ביותר לגבי האמינות של הודעה היא חשבון הדואר האלקטרוני שנשלח. ההורדה נסיעה היא הדרך הקלה ביותר כדי לשדר תוכנית למחשב. מזין המכיל את התחום באופן אוטומטי להנחות את ההורדה של התקנת התוכנה מבודד.

Spggguolds.exe יוצר של botnet. זוהי מזימה מתוחכמת. התוכנית נוכלים שמטרתו לאסוף מידע אודות משתמשי מחשב. לעניין זה, זה צריך להדביק מכונות מרובות מחלקים שונים של העולם. הסוס הטרויאני מבצעת בקנה מידה גדול פיגועים שמטרתם לחדור מספר רב של מכשירים. המטרה היא לאסוף נתונים מכונות יישוב. התוכנית חשאית עובד כמו keylogger. היא מתעדת סוגים שונים של קלט, כולל גלישה היסטוריה, מעקב עוגיות, דואר אלקטרוני, כתובת ה-IP, למפרטי המערכת, מספר טלפון, פקס, מיקום גיאוגרפי, אזור חיוג, פרטים דמוגרפיים, תושבות, שמות משתמשים, סיסמאות, ופיננסיים אישורים.

Spggguolds.exe יכול לסחוט מידע מתוך אלפי מחשבים בכל פעם. המכשירים של botnet מיועדים למטרה זו, כמו גם. פושעי סייבר מאחורי הטרויאני תקבל את ידיהם על כל המידע האישי והפיננסי שתאחסן לתוך החשבונות המקוונים שלך. על ידי קבלת אישורי הכניסה שלך, הם יהיו מסוגלים לפרוץ את החשבונות המקוונים שלך. ולגנוב מהם. זה יהיה גורלו של כל המשתמשים שבמחשב להזדהם עם Spggguolds.exe. לא רק אתה תהיה מתמודד עם איומי אבטחה אישית, אבל אתה יכול גם להיות מואשמת הזנחה. בכמה מדינות הקימו חוקי לשימוש באינטרנט הוגן. כשל לנקוט בצעדים נגד וירוס בזמן נאותה ינחית לך קנס. בנוסף, הרשויות יכול להחרים את המחשב שלך לאורך כל החקירה.

הסרת Spggguolds.exe

STEP-1הפעל את מנהל המשימות על ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-6

פתח MS Config על ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Spggguolds.exe מהמחשב שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *