By | November 16, 2017
Remove Sowin8.com

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Sowin8.com. המדריך להסרת Sowin8.com עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

Sowin8.com הוא החוטף דפדפן. . למעשה, זה לא החוטף עצמה אבל את האתר אשר המזיק אמיתי מכריח אותך ברגע זה פולש המערכת שלך. . זה נכון, שהדף הוא סימן של סכנה. אזהרה. אם אתה רואה את זה בכל פעם שתעבור למצב מקוון, אין שום ספק. שם הוא החוטף איפשהו במערכת שלך, אורב ולגרום צרות. לא להתעלם מאזהרה זו. חוטפי מהווים מטרד, האחד שאתה תקוע עם אינו חריג. זה עושה בלגן שלם של פעילויות הגלישה שלך ואת הבלגן הזה ממשיך להיות גדול וגדל ככל שחולף הזמן. כל הסוגיות האחרות שאתה בפנים גם להחמיר עם הזמן.

להיות חכם. ברגע אתם מבינים שיש טפיל על הסיפון, למצוא אותו, למחוק אותו. לא מטרידים אותי. והמצב לא ישתפר מעצמו. עליך לנקוט בצעדים. אחרת, אתה לשמור שוקע עמוק יותר לתוך בעיות. לקבל התצוגה של הדף Sowin8.com האזהרה שהוא אכן, לשים לב לזה. אינם מעניקים חוטפי מספיק זמן כדי לגרום לך לנזק בלתי הפיך. כי זה יכול וזה יגיע. חותכים שהותה הקצר. למחוק אותו לפני זה לא מאוחר מדי. זהו המסלול הטוב ביותר של פעולה שבאפשרותך לנקוט. קח את זה!

Sowin8.com הוא מגפה. החוטף הוא גם מגיפה. ברגע זה פולש, הכל משתנה באופן משמעותי, ולא לטובה. בתור התחלה, פעילויותיך באינטרנט יהרס ביעילות. הזיהום מחליף את דף הבית ו מנועי חיפוש באתר של Sowin8.com, בכל פעם שאתה מחליט לעבור למצב מקוון, אתה נאלץ להשתמש בעמוד. . זה עכשיו את מנוע החיפוש החדש שלך אך הוא אינו מספק את התוצאות בטוחים ומדויקים אחד תקוות. מה זה בעיקר מספק גישה מהירה תוכנות זדוניות. אל תבטח את הקישורים המופיעים על המסך אפילו לשנייה. אם יקרה לך לפתוח את הלא נכונה, אתה להוריד לזיהומים יותר. Crooks השתמש בקישורים אלה כדי לקבל הכנסה לשלם לכל קליק. המשפט הזה צריך להיות מספיק כדי לשכנע אותך כי הם אמין במיוחד. לא רק להם.

Remove Sowin8.com

The Sowin8.com Virus

ניתן לראות גם המון פרסומות פשוט ראויים לאמון אשר מכסים את המסך שלך, 24/ 7. הם משמשים לאותה מטרה מדויק כמו הקישורים שאתה רואה. להימנע לחיצה על כלום בעוד החוטף על הלוח. . זה לא בטוח… הדברה גורם לך להימנע משימוש במחשב שלך. לא רק אתה כל הזמן חשופים לסיכון תוכנות זדוניות, אבל אתה גם מאוד מוטרד. המחשב מאבקים לבצע בדרך כלל. הוא הופך להיות איטית מאוד ולא מגיבים. זה החינוך נשארה כל הזמן. זה קורס לעתים קרובות. . זה מלחיץ. אז, לשים קץ לזה. הסר את הפולש הזה מהמערכת. זה גם מסכנת את הפרטיות שלך. יש להסירו בהקדם האפשרי. אל תתמהמה להסרת שלו. עיכובים להוביל חרטה. השתמש מדריך מפורט שלנו להלן ולנקות את המחשב שלך לתמיד. שמקדימים תעשה אז, כך ייטב.

איך החוטף להיכנס? האתר Sowin8.com הופיע כי החוטף עשה את זה אבל איך הזיהום עצמו נכנס? היא גרמה לך השירי. זה לא יכול מתגלש ב ללא רשותך. . עליך לתת לו אור ירוק. אחרת, זה יכול להיכנס. לכן המזיק פונה טריקים וטקטיקות מטעה. כמו מזויף תוכנית עדכונים, למשל. בזמן שאתה חושב שאתה מעדכן Adobe, עשוי להיות למעשה להתקין תוכנה זדונית. הייה זהיר מה אתה מסכים, מה אתה לוחץ לפעמים שלך לחץ שווה את הסכמתך. . לעמוד על המשמר תמיד לקחת את הזמן כדי לקרוא את תנאי הסכם הרישיון Conditions/ לפני שאתה מקבל אותם. להיות זהיר ולא ממהרים רק גורם לך מטרה קלה. זהירות שומר עליך.

הסרת Sowin8.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Sowin8.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *