By | October 30, 2017

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Smokeloader Virus. המדריך להסרת Smokeloader Virus עובד עבור כל הגירסאות של Windows.

Smokeloader נופל לתוך הקטגוריה של סוסים טרויאניים. המשפט הזה הוא יותר ממספיק כדי לגרום לך לנקוט מיידית מפני האיום. סוסים טרויאניים הם הנורא. יש סיבה שאנשים מחשיבים אותם הסוג המסוכן ביותר של וירוסים. זה נכון. אי אפשר לדעת מה בדיוק סוס טרויאני מתוכנת לעשות. הכל תלוי מה נוכלים צריך באותו הרגע. זו הסיבה טפילים אלו הם כל כך מסוכנים. הם יכולים לגרום לך טונות של בעיות שונות, כל אחת מהן יותר גרוע ממה שהיה הקודם. אז, לפעול באופן מיידי. אתה אולי אתה בר מזל כי אתה מודע מה אתה מתעסק

לפעמים סוסים טרויאניים נשארים בלי שירגישו מהמשתמש במשך שבועות. לעשות את המזיק כדי להיפטר הזיהום, ברגע שאתה מבין. זה על הלוח. Smokeloader יהפכו יותר ויותר אגרסיביים ככל שעובר הזמן. זה בשוק השחור מאז 2011, האקרים לא הפסיקו לעבוד על זה, משדרג את זה. הקפד שלהסיר אותו מהמערכת לפני שיהיה מאוחר מדי. ברגע וירוס זה יוצא משליטה, אין דרך חזרה. למצוא איפה Smokeloader אורב במחשב שלך ולהסיר אותו לתמיד. אל תבזבז את הזמן שלך. עיכובים להוביל חרטה.

כפי שהסברנו, Smokeloader יש רשימה ארוכה של תכונות מזיקות. למשל, המזיק מתעסק עם רישום המערכת שלך. זה מוסיף ומסיר ערכי, זה משנה או נזקים לחלוטין קבצים אשר בעקבותיו של היישומים שלך עשויות להפסיק לפעול כראוי. כל זה ללא אישור כלשהו שלך, כמובן. . אתה כבר לא שולט בהגדרות של המחשב שלך. כנ ל לגבי ההגדרות של דפדפנים שלך. Smokeloader משנה אותם גם כן. הוא מזריק דפדפנים אמין שלך עם טונות של המודעות פגום וקישורים וגורם להם לנתב מחדש את חלקות מוצלות כל הזמן. גלישה באינטרנט היא לא כיף ולא בטוח יותר. לא, אבל זה

מה סוסים טרויאניים הם בעיקר משמש הוא מרגל על הקורבנות שלהם. . ויש להם גישה לכל דבר, הנתונים האישי והפיננסי שלך כלולים. מה יותר גרוע, Smokeloader מניות גם כל מה שהוא מוצא עלייך עם crooks אשר יצרה אותו. . זה איך אנשים מסוימים עם כוונות בספק להשיג את ידיהם על הפרטיות שלך. לדעתך, האם זה בטוח? תחשוב על מה הם יכולים לעשות עם סוג זה של מידע.

גניבת זהות הונאות פיננסי הם קודם כדי לבוא דעתך. כאילו זה לא מספיק, Smokeloader משמש גם דלת אחורית כדי תוכנות זדוניות נוספות. זה יכול להתקין לזיהומים יותר במחשב שכבר נפגעה. אם זה קורה, כמה זמן אתה חושב שהמחשב יוכלו להחזיק מעמד. לפני בפניך המסך הכחול על מוות? . לא הרבה זמן, להיות בטוח. אל תתנו שתרחיש לגולל. להסיר הטרויאני עכשיו. לשם כך, השתמש שלנו מדריך להסרת להלן.

כיצד Smokeloader להזין את המחשב מבלי להתגלות? האמת היא, המזיק שולל. זה הפך הישן אבל שיטת דוא ל זבל זהב לעלות על הסיפון. האם אתם נוטים לפתוח הודעות מאנשים זרים? . זאת טעות ענקית טקטיקה זו היא עדיין כל כך יעיל כי למשתמשים להמשיך לפתוח הודעות דואר אלקטרוני משולחים לא מוכרים ללא אימות כתובת המייל. תפסיק לעשות את זה כבר! הם בעיקרון מדביק במחשב שלך בגלל רשלנות שלך. אל! החל התראה. אל תפתח כל הודעה שאתה מקבל. במיוחד אם אתה לא יודע מי שלח את זה. האקרים מתפללים על הסחת הדעת שלך ואת בחיפזון. בלעדיהם, הם לא יכולים להצליח. כך, תפסיק לעשות את העבודה שלהם קל יותר, להתמקד לשמור על המחשב חופשי מזיהומים. הדרך היחידה לעשות זאת היא על-ידי ביצוע הנאותות.

הסרת Smokeloader Virus

STEP-1הפעל את מנהל המשימות על ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-6

פתח MS Config על ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Smokeloader Virus מהמחשב שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *