By | September 13, 2018

Smdmfu.exe הוא קובץ הפעלה אשר שויכה adware. הקובץ הוא פותח על ידי האצטקים מדיה בע מ, לאחר התקנת במערכת, זה יציף את דפדפן האינטרנט שלך עם גוונים של פרסומות מסחריות בזמן שאתה גולש באינטרנט. זה קורה כי smdmfu.exe סיועים היישומים adware. מה שאתה צריך לעשות, במקרה הזה לכן כדי לאתר את התוכנית adware והסר אותו מהמחשב שלך מיד. אחרת, פעילות הגלישה שלך להיות מוטרד על ידי פרסומות רבות, ייתכן שתיתקל בבעיות הקשורות באבטחה רציני.

בדרך כלל, Smdmfu.exe מקבל מותקן במחשב שלך כמו אחד המרכיבים של תוכנית פרסום. על מנת לעצור את היישום שחדר המחשב שלך, עליך להיות זהיר מאוד עם האתרים שאתה מזין, תוכנות חינמיות להתקין. זכור כי יש סכנה בשבילך לגשת לאתר אינטרנט זדוני להזדהם ישירות עם כמה תוכניות לא רצויות.

חוץ מזה, כל פעם שאתה מוריד freeware מאתרי אינטרנט לא מוכרים, כמה יישומים לא מהימנים מקבל מותקן במערכת שלך לצד. מסיבה זו, עליך לוודא כי המחשב שלך הוא מוגן מפני תוכנות זדוניות כדי למנוע איומים וירטואלי.

להיות מודע כי זה קריטי למחוק את הקובץ smdmfu.exe לבין היישום שהוא שייך מהמחשב שלך כי הם באמת עלולה לאיים האבטחה המקוונת. כפי שאתם יודעים, הפרסומות המוצגות על-ידי תוכנות פרסומת לכלול ניתוב מחדש של קישורים לאתרים חשודים שפותחה על ידי פושעי סייבר להפיץ תוכנות זדוניות או לגנוב מידע רגיש משתמשי המחשב. לכן, עליך להתעלם המודעות המסופקים על ידי תוכניות אלה ולא ללחוץ עליהם גם אם הם נראים מאוד מפתה. אין שום סיכוי בשבילך כדי לוודא איזה איום מסתתר מאחורי פרסומת כי זה להיות מוסתרת במשהו מקורי.

בעיה נוספת עם פרסום, היא יכולתה לפקח התנהגותך וירטואלי, לתעד פרטים שונים, אשר יכול להוביל בעיות הקשורות פרטיות. יש לזכור עובדה זו, כמו גם כל הנ, זה יותר בטוח כי עליך למחוק smdmfu.exe ואת התוכנית האחראית על נוכחותו בהקדם האפשרי.

למרבה המזל, הסרת smdmfu.exe הוא לא כל כך קשה לעבד. באפשרותך למחוק אותו באופן ידני או אוטומטי. אם אתה צריך עזרה עם תהליך ההסרה, אפשר לעקוב ידנית ההוראות המפורטות להלן במאמר זה. למרות זאת, גם אם השלמת להסרה ידנית, עדיין יש לך לסרוק את המחשב שלך עם כלי למאבק לגיטימי כדי לוודא כי כל האיומים הקיימים הוסרו לחלוטין. כלי האבטחה לאתר, למחוק את כל תוכניות רצויות ורצון להגן על המערכת שלך מפני תוכנות זדוניות בעתיד.

הסרת Smdmfu.exe

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר Smdmfu.exe מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *