By | December 8, 2017

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Slove.exe Virus. המדריך להסרת Slove.exe Virus עובד עבור כל הגירסאות של Windows.

Slove.exe הוא סוס טרויאני. . להיות ברורה יותר, זה תהליך זדוניות מתחיל לרוץ לאחר הפלישה של הסוס הטרויאני. זכור כי המחשב בנמלים של טפיל מסוכנים מאוד. סוסים טרויאניים נחשבים הסוג המסוכן ביותר של זיהומים, ויש לכך סיבה מוצקה. הווירוס תשמיד את המחשב לחלוטין אם ניתנה מספיק זמן לנתח. חשוב שתיקח פעולות מיידיות נגד זה.

ברגע אתה מבין ש-slove.exe היא על הסיפון, להתחיל לחפש את מקום המחבוא שלו ולהסיר אותו במקרה שהתגלה. זהו המסלול הטוב ביותר של פעולה שבאפשרותך לנקוט. אם לא תיקח אותה, להכין את עצמך חוויה איומה. הסוס הטרויאני תערוכות רבות תכונות זדוני, אתה עומד לחוות את כולם. ככל המזיק יישאר במערכת שלך, כאבי הראש יותר, נושאים ובעיות בפניך. אין שום ספק כי האיום אפילו יגרום לך נזק בלתי הפיך. אל תתנו לזה. למצוא איפה זה אורב, להסיר אותו בהקדם האפשרי. לא בחיבוק ידיים בעוד הוירוס הזה הורסת את המחשב שלך. אם לא תגן על עצמך ועל המחשב שלך, אף אחד לא יעשה זה לא מטרידים אותי. עיכובים להוביל חרטה.

ברגע Slove.exe מזין את המחשב שלך, הוא מתחיל להשחית את זה. וזה דופק לך את הגדרות ברירת המחדל שלך מאחורי הגב. זה reedits ברישום המערכת שלך. זה מודעות או להסיר ערכים ממנו. זה משנה או לחלוטין נזקים מסוימים בקבצי מערכת חשובים, היישומים שלך לא יפעל כראוי. . זה ממש סיוט… אינך יכול להשתמש במחשב ללא הפרעה מתמדת המזיק. זה אפילו גורם דפדפנים שלך כדי לנתב מחדש את כל הזמן, כדי להציף אותך טונות של פרסומות. הסיכון הגדול ביותר שזה סוסים טרויאניים חושף לך זאת, אבטחה אחד.

המטרה של Slove.exe היא שגנבת את האישורים המאפשר זיהוי אישי ופיננסי שלך רק כדי. ואז לשלוח אותו האקרים פרסמו את זה מלכתחילה. שום דבר מעבר להגיע שלו. יש לו גישה IPs שלך, כתובת דואר אלקטרוני, שמות משתמשים, סיסמאות, השם האמיתי, כתובת לחיוב, פרטי כרטיס האשראי, נתוני גלישה הקשורים, וכדומה

תאר לך מה יקרה אם אישורים אלה בסוף בידיו של נוכלים. המצב שלך תקבל הרבה יותר גרוע. . הצילי את עצמך המון בעיות ולמחוק הטרויאני אתה עדיין יש זמן. כל שנייה שתבזבז, המזיק משתמשת כדי לגרום נזק. אל תיתן לזה. בסוף מאמר זה, תוכלו למצוא מדריך להסרת מפורט שלב אחר שלב. זה יעזור לך להיפטר הפולש באופן ידני. אם אתה, עם זאת, לא מרגיש בטוח במיומנויות המחשב שלך, באפשרותך להשתמש תמיד תוכנית אנטי-וירוס אמין כדי לעשות את העבודה בשבילך. יש לך אפשרויות, אך אין לך זמן. אז, איזו מהן תבחר, תעשה את זה מהר. והמצב מדרדר מרגע לרגע. אל תבזבז את זמנך ב וויכוחים מיותרים. להסיר הטרויאני עכשיו! מוקדם יותר. זה נעלם, ייטב גם לך וגם במחשב שלך.

כיצד Slove.exe להזין את המערכת שלך? זה מסתמך על אמצעי ישן אבל זהב של חדירה כמו חבילות freeware, דפים פגום, פרסומות זדוניות, הודעות דוא ל זבל, עדכוני תוכנה מזויפת, וכו ‘. אם ברצונך לשמור על המחשב חופשי מזיהומים, להיות זהיר יותר מה אתה לוחץ על, מה אמרת. כן. למשל, אם אינך מקבל דואר אלקטרוני משולח לא ידוע, להמשיך עם ואזהרות זה יכול להיות וירוס, אם תלחץ על זה פתוח אתה נדבק.

כמו כן, לרסן את עצמך מפני ביקור באתרי אינטרנט שלא אומתו. לפעמים בלחיצה אחת היא כל מה שדרוש לך להזמין טפילים על הלוח. לא להיות רשלני. לעשות בדיקת הנאותות. מאת להיות זהיר, אתה רק עוזר האקרים.

הסרת Slove.exe Virus

STEP-1הפעל את מנהל המשימות על ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-6

פתח MS Config על ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Slove.exe Virus מהמחשב שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *