By | December 11, 2017

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Shiltirs.com. המדריך להסרת Shiltirs.com עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

התצוגה קבוע של הדף Shiltirs.com הוא סימן ברור של צרות. לראות האתר כל הזמן אומר שיש לך זיהום adware במחשב שלך. המזיק שכבר הספיק להזין את המערכת ואת Shiltirs.com היא דרכו של שהרזת לך. היא משתמשת באתר ככיסוי תסתתר מאחורי. בשבילך, אולם, המראה של הדף הזה הוא תמרור אזהרה גדול, ניאון. פעם אחת. אתה זה משתלט על דפדפנים שלך, את הרמז. ידוע כי אתה נגוע של המזיק adware לנקוט אמצעים נאותים.

זיהומים פרסומת מעצבנת מאוד אך הם גם מסוכנים. שומר אחד על הלוח יהיו השלכות לא נעימות. לכן חיוני להיפטר של טפיל הראשון ההזדמנות. ברגע שאתה רואה באתר של Shiltirs.com, להתחיל לחפש המסתור של adware במקום, כשתמצא אותו, למחוק אותו בלי לחשוב פעמיים על זה. להיות בטוח כי שום דבר טוב לא יצא שלא לשמור על זיהום זה. היא מביאה רק צרות וכאבי ראש. . אז, תעשה לעצמך טובה, למחוק אותו לפני זה יש את ההזדמנות כדי לגרום לנזק בלתי הפיך. אל תבזבז את הזמן בדיונים שונים שנערכו הכרחי. Adware יש ללכת. בהקדם האפשרי!

לאחר המזיק מגעיל מזין את המחשב שלך, הגלישה שלך באינטרנט הרגיל משתנה באופן משמעותי. בכל פעם שאתה כל כך הרבה כמו מגע באחד הדפדפנים בעבר אמין שלך, אתה סובל מהפרעות. Adware הפניות אתה כל הזמן. הוא נפתח כרטיסיות נוספות. זה משהה את קטעי וידאו באינטרנט עבור מעברי מסחרי. זה bombards אותך עם אינספור פרסומות על בסיס יומי. זה אפילו מזריק באנרים וקופונים על הדפים שהייתה בעבר ללא פרסומות. . זה מאוד מעצבן. דמיינו מצליחים בתנאים כאלה. אבל זה לא הכל. זה יכול להיות מתואר טרדה שולית.

Adware יש יותר עבורך. הוא פלטפורמה פרסומית, האקרים להשתמש בו כדי לקבל הכנסה לשלם לכל קליק ולהפיץ תוכן זדוני באינטרנט. בכל לחיצה על פרסומת פגום, נוכלים משלמים, אתה מסתכן הורדת לזיהומים יותר במחשב האישי שלך. שאולי יש פרסומות בטוח לחלוטין על המסך אבל אתה לא יכול לזהות איזה ללא לחיצה. לחיצה על זאת, יותר מדי סיכון גדול. Adware אינה מעידה על המשתמשים שלה, מה להיות מפורסם באמצעות שירותיה, נוכלים לנצל זאת. בלחיצה על הפרסומת הלא נכון, הם הופכים עשירה יותר, הקשה של המחשב האישי שלך מחמיר.

לא להיות ספונסר של ופושעי אינטרנט. לא ללחוץ על כלום עד שתסיר את הפרסום לחלוטין. אבל תעשה את זה מהר. המודעות יקבל יותר ויותר עם כל יום שעובר ותלחץ אם אתה לא עושה כלום כדי להסיר אותם, במוקדם או במאוחר. אל תיתן לזה לקרות. בסוף מאמר זה, תוכלו למצוא מדריך להסרת אשר יעזור לך להיפטר דלקות לתמיד. בצע את השלבים בזהירות, להיפטר הפולש פעם אחת ולתמיד.

איך אתה? נדבק עם זה? אנחנו די בטוחים. לא להוריד את זה בכוונה. ובכל זאת, עשית משהו אחר כדי להקל את הדרך שלה. . היית חסר זהירות. Adware היה כנראה ארוזות לתוכנית אחרת והצליח בעת התקנת תוכנית זו, זה מתגלש ב גם כן. זאת משום היו רשלנים ואתה לא שם לב. בפעם הבאה שתתקין את היישומים, לבחור הגדרות מותאמות אישית באשף ההתקנה במקום הסוגים הבסיסיים. הם מאפשרים לקחת שליטה על הפרק, למנוע כל התוספות נוספים, לא רצויים מלהיכנס פנימה. כל שעליך לעשות הוא לבטל את הבחירה בכל “בונוסים” לפני סיום ההתקנה.

הסרת Shiltirs.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים עליך לבצע כדי להסיר את החוטף מתוך הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Shiltirs.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *