By | October 19, 2017

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Shadowsocks Virus. המדריך להסרת Shadowsocks Virus עובד עבור כל הגירסאות של Windows.

Shadowsocks הוא סוס טרויאני. הוא שייך לקטגוריה של הכורים cryptocurrency. Cryptocurrency היא יחידה כספיים דיגיטלי אשר נסחרת רק באינטרנט. המובילים בשוק כוללים ביטקוין, Ethereum, Litecoin, דש, NEM, אדווה ואחרים. ענף זה ראתה צמיחה מהירה במהלך השנים האחרונות. עליית ערך השוק באופן בלתי נמנע הוביל לשימוש לרעה. Cryptocurrencies מעורבים לעיתים קרובות במזימות הפשע הקיברנטי. אחד כזה הוא כרייה. תוכניות כמו Shadowsocks סריקה באינטרנט עבור כסף דיגיטלי, לאסוף אותו ולשלוח אותו למפתחים שלהם. מאז הטרויאני הוא תוכנית, זה דורש מכשיר פועלים. התוכנית חשאית מנצלת מערכות מחשב. יש במחשב המקושר בערכת שלו יכול להוביל לבעיות אבטחה האימתנית ביותר.

Shadowsocks קל לזהות. הסוס הטרויאני מפעיל תהליך הנקרא websock.exe. הוא רשום במנהל המשימות תחת הכרטיסיה תהליכים לכל תיאור, התוכנית הוא מסווג כמו כלי ה-CPU. זה בהחלט להיות מעורבים עם מערכת ה-CPU. התוכנית הנפשע מפעילה זיכרון מבצעית כדי לבצע את משימות מתוזמנות. זה ישקף את הביצועים של המחשב שלך. היא להפוך לאיטי, יש קושי השלמת פעולות רגילות ומספקים בקשותיכם. ההתערבויות של הסוס הטרויאני עלול לגרום הפרעות פנימיות. היא יכולה לערוך רישומים, למחוק קבצים, והיא אחרת לגרום נזק רכיבים, שמוביל קריסות ושגיאות. כדי לסכם, הסימפטומים של הנוכחות של Shadowsocks כוללים מהירות ביצועים איטיים, מקפיא, קריסות, הודעות שגיאה, את מסך כחול של מוות (BSoD).

ככל קבלנות הסוס הטרויאני, יש הרבה כדי לכסות. נתחיל המתארת את הווקטורים בהפצה. ללא רישיון תוכנה הוא פונדקאי נוח. מיזוג קובץ ההפעלה עם freeware, shareware ותוכניות פיראטיים מאפשר Shadowsocks להיות מותקן בצורה חלקה. זה יהיה כלול בתוך לתנאים ולהתניות של הלקוח להורדה כמו כלי בונוס. אם הפעלת התקנה בסיסית ותקבל את הגדרות ברירת המחדל, התוכנית נוכלים תותקן ללא ידיעתך. Shadowsocks לא להפעיל את אשף נפרד או לפתוח תיבת דו-שיח. . זה תלוי בך כדי למצוא את התוכנה מוסתרים ולמנוע את התקנת…

דוא ל זבל הם פונדקאים נפוצים עוד Shadowsocks. במקרה זה, המוביל המטען של הסוס הטרויאני הוא קובץ נתונים רגיל. השולח ממזג את התוכנית מבודד עם קובץ מצורף עם סקריפט או מאקרו. הרכיב האחרון הופך את העברת האוטומטי טרויאני. בעת פתיחת הקובץ המצורף, הווירוס יהיה להוריד, מותקן. השולח יציג את המסמך מצורף בתור הודעה חשובה בעניין דחוף. כדי לסנן דואר זבל של הודעות לגיטימיות, בדוק את כתובת הדואר האלקטרוני ואנשי הקשר הרשומים אחרים. בשיטת ההפצה הסופי שצריך לכסות היא נסיעה התקנות. ואתרי אינטרנט שנפרצו קישורים פגומים יכולים להתחיל את ההעברה של הסוס הטרויאני בעת הזנת. ישנן סכנות אורבים בכל פינה, אז לבחור בקפידה את המקורות שלך.

כאמור, התהליך העיקרי של Shadowsocks הוא websock.exe. יש משימה שניה בשם Service.exe עם taskxmr תיאור. אתה יכול למצוא את זה באותה רשימה של התהליכים במנהל המשימות. הסוס הטרויאני פועלת ברקע. אי אפשר לעצור. אם תסיים המשימות שלה, הם יופיעו באופן זמני. Shadowsocks בונה של botnet כדי לחבר בין מחשבים נגועים כולם. זה עושה את זה יותר יעיל, עמיד. מבחינה כמותית, מספר גדול של מכשירים כרייה עבור cryptocoins מגדיל את הסכום שנאסף.

המושג botnet ממורכזת סביב קישוריות. כל מכשיר הנגוע פועלת ככלי המשימה העיקרית בהישג יד, כמפיץ. במקרה זה, המטרה העיקרית היא לאסוף cryptocoins. מכונת נגוע יכול להעביר הסוס הטרויאני מערכת מחשב הממוקם בחלק כלשהו של כדור הארץ. מאז transferal יקרה דרך האינטרנט, המרחק בין שני המכשירים לא משנה. זה אותו הדבר כשמדובר שליטה ההתקנים. ההאקרים מאחורי Shadowsocks להתמודד עם פעולות מרחוק באמצעות פיקוד ובקרה (C & C) שרת. יצוין, כי יש מדינות אימצו חוקים אשר לגנות ומחדליה מפני סייבר. המשתמשים נדרשים על ידי החוק לנקוט בפעולה מיידית לשים לב הסימפטומים ועל גילוי האיום במחשב שלהם.

הסרת Shadowsocks Virus

STEP-1הפעל את מנהל המשימות על ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-6

פתח MS Config על ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Shadowsocks Virus מהמחשב שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *