By | November 3, 2017

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Sensearch Virus. המדריך להסרת Sensearch Virus עובד עבור כל הגירסאות של Windows.

Sensearch היא תוכנית אילו הבטחות כדי לשפר את הגלישה הכללית לחוות. הכלי צריך לשפר את תוצאות החיפוש, להקל על מציאת מידע באינטרנט נוחה יותר. אם אתם מחפשים דרך להגביר את היעילות הגלישה שלך, מומלץ לא להסתמך על Sensearch כדי לסייע לך למטרה זו. הכלי שחולקו לקטגוריות כתוכנית שעשויות להיות בלתי רצויות (גור) על ידי מומחי אבטחה. הסיבה לכך היא מבצעת משימות בלתי מורשית על הרקע. לא רק הם משובש, אלא הם גם מסוכנים. הכלבלב תחשוף אותך לסיכוני אבטחה מבלי שידע על כך. לא להזניח את חומרת המצב. תוכניות נוכלים כמו Sensearch יכול לגרום יותר נזק ממה שאתה מצפה.

Sensearch מציגה פרסומות בכמויות נהדר. זה יציף את המסך עם באנרים, קופון תיבות, קישור טקסט ב-, freebies, המעבר, interstitial, צף, הקשרי, מוטבעת, המודעות השוואה ווידאו. כדי לייצר אותם, הכלבלב מפעילה משאבי מערכת. זה ישקף להשפיע לרעה על הביצועים של המחשב שלך. היא להפוך לאיטי, לעיתים קרובות להקפיא. המראה שלהם עשוי להפריע לך כל הזמן. אי הנוחות הן יותר מכל דבר, סימן שיש איום המשמש כבסיס. Sensearch היא תוכנית מטעה. הוא מנסה להסיח את האנשים ולגרום להם להאמין כי הפרסומות מובאים כשירות. זה אינו המקרה.

מבחינת התוכן, המודעות מכילים מציע קניות. מבצעי המפורטים הם זולים. והנחות בלעדיות אחרים לעיתים קרובות מאורגנת. בלוח הצבעים של המוצר כולל בגדים, אביזרים, רהיטים, קישוטים, מכשירים טכנולוגיים, ציוד גינון, ציוד ספורט, משחקים, צעצועים, פריטים אחרים. יש פה מילכוד. Sensearch אינה סורקת באינטרנט כדי למצוא רישומים הקניות. המודעות מובילים לאתרי אינטרנט מסוימים אשר מפתחים לשלם על התוכן שלהם מובלט. הבעלים של הכלי מוצל מקבלים עמלות עבור שירות קידום מכירות. הם משלמים עבור כל לחיצה רשומים. שיטה זו נקראת מערכת תשלום לכל קליק. הבעיה היא כי הכלבלב אינה סורקת את אתרי מקורות לפני שמכניסים אותם למשתמש הקצה. אנשים נחשפים ובכך סיכון אבטחה.

מלבד המובן מאליו, Sensearch מבצעת משימה ברקע. כלי חשאית צגים הגולשים גלישה הפעלות, אוספת סוגים שונים של מידע מלקוח הגלישה שלהם. זה מקיף את שלהם ההיסטוריה, עוגיות, הקשות, IP כתובת, מיקום גיאוגרפי, פרטים דמוגרפיים, חשבון דואר אלקטרוני, מספר טלפון, פקס, שמות משתמש, סיסמאות ואישורים פיננסיים. הבעלים של הכלבלב למכור את הקלט שנאספו בשווקים דארקנט. הם לא שואלים אנשים לצורך אישור כדי לעקוב אחר הפעילות המקוונת שלהם ולאסוף מידע עליהם. הדרך היחידה למנוע Sensearch מרגלת אחריך היא להסיר את התקנתה מהמחשב שלך.

חשוב לדעת כיצד מתפשטים זיהומים. לדעת איך תוכנית כמו Sensearch נכנסה המערכת שלך יכול לעזור לך לנקוט בצעדים נגד התקפות עתידיות. הדרך הנפוצה ביותר להעביר תוכנית מבודד היא דרך עוד פיסת תוכנה. המחשב המארח יכול להיות תוכנית ללא רישיון, כמו freeware, shareware או עותק פיראטי של כלי שירות בתשלום. קובץ ההתקנה שלו יכיל את ההפעלה של הכלבלב. בעת הפעלת האשף, תהיה לך האפשרות לקבל את כלי נוסף או הבחירה. האפשרות עבור תוכנית נוספת ייכללו בהסכם הרשיון למשתמש הקצה (EULA). עם זאת, זה עשוי להופיע רק במצב מתקדם או מותאם אישית. הקפד שלבחור במצב זה.

טכניקת ההפצה הנפוץ ביותר הבאה היא דוא ל זבל. Sensearch ניתן להעביר קובץ בעזרת מאקרו של התסריט. השולח יתאר את הקובץ המצורף בתור מסמך חשוב של ישות מכובד, כמו הפוסט לאומי, המשטרה המקומית, חברת שליחים, בנק, מוסד, ענף ממשלתי, רשת חברתית או חנות וירטואלית. אתה יכול לבדוק אם דואר אלקטרוני נתון הוא מקורי על-ידי בדיקת הקשר הזמינים. הווקטור הפצת האחרון שאנחנו. צריכים להתייחס הוא נסיעה התקנות. אתר אינטרנט באפשרותך להעביר הגורים למערכת שלך בעת הזנת. אתה צריך להיות זהירים לגבי המקורות שאתה בוטח ב- web. עושה את המחקר שלך במידת הצורך.

הסרת Sensearch Virus

STEP-1הפעל את מנהל המשימות על ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-6

פתח MS Config על ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Sensearch Virus מהמחשב שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Category: PUP

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *