By | June 25, 2018
Remove Searchvvay.com

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Searchvvay.com. המדריך להסרת Searchvvay.com עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

Searchvvay.com הוא מנוע חיפוש לא מהימן אחר המסוגל לשנות את מרכזי דפדפני אינטרנט-אינטרנט אקספלורר, מוזילה פיירפוקס, גוגל כרום ללא רשותך. לפיכך, התוכנית יש שחולקו לקטגוריות כמו החוטף דפדפן. אם Searchvvay.com קיים במערכת שלך, ייתכן שתבחין כי מנוע החיפוש שלך ברירת המחדל הוחלפה שנחשפתם לתוכן אינטרנט צד שלישי לא בטוחים.

לאחר התקנת במחשב שלך, Searchvvay.com מתחיל להציף את הצג שלך עם קישורים ממומנים רבים ומיותרים מוקפץ המודעות. הבעיה העיקרית כאן היא שזה לא קל מאוד לזהות קישורים אלה, אז אתה יכול ללחוץ עליהם במקרה ולאחר שיעבירו פגום באתרי אינטרנט עם תכנים זדוניים.

בשל העובדה כי מנועי חיפוש לא אמינים רבים אחרים עשויים להופיע במקום של הבית שלך ולחפש ספק, עליך למנוע שינויים בלתי-מורשים ולהתקין את כלי אמין antimalware במחשב הווירטואלי.

Searchvvay.com משתמשת בשיטות שונות של שחדר המערכת. לרוב, חוטפי נכנס למחשב שלך יחד עם אחרים freeware, מכיוון שהוא מספק ואולי נקודת הכניסה הקל ביותר עבורה. מסיבה זו, בכל פעם בעת התקנת תוכנה חדשה במחשב שלך, עליך לקרוא כל לתנאים ולהתניות שסופקו על-ידי אשף ההתקנה. אחרת, תוכלו לחוות בעיות הקשורות לאבטחה.

Remove Searchvvay.com

The Searchvvay.com Virus

Searchvvay.com גם להסתנן אל המחשב הווירטואלי שלך על-ידי התחזות עדכון מערכת או התוכנית מזויף. למשל, בזמן שאתה חושב כי אתם יודעים Java או Adobe Flash Player שלך, אתה למעשה נותן זיהום מסוכן במערכת. חוץ מזה, היישום פרסום יכול להשתמש קבצים מצורפים דוא ל זבל, קישורים פגומים או אתרי אינטרנט גם אמצעים אחרים של פלישה. לפיכך, יש תוכנית adware במחשב לרוב תלוי תשומת לב.

חלק מהמשתמשים המחשב חושב שאין להם להסיר Searchvvay.com מכונות וירטואליות שלהם כי מנוע החיפוש יכול לספק להם קישורים שימושיים. הבעיה העיקרית עם Searchvvay.com עם זאת, כי לעתים קרובות מציג קישורים בלתי מהימנים לאתרי אינטרנט, פרסומות כרזה פוטנציאלי לא אמין. לפיכך, הסרת מנוע החיפוש מהמחשב שלך מומלץ מאוד.

אם הפעלות הגלישה שלך הועברו לאתרי אינטרנט לא מהימנים, קבצים פרוץ, סביר מאוד כי פרסום יישומים עשויים הצליחו לחדור לתוך המחשב הווירטואלי. כתוצאה מכך, כמה זיהומים עלולים להיות מוסתרים לתוך המערכת, הם יכולים לאפשר כמה פושעי סייבר לקבל גישה למחשב שלך, לגנוב את הנתונים הרגישים שלך. במקרה כזה, הדרך היחידה למחוק לחלוטין איומים מן המערכת, להגן על הנתונים האישיים שלך נגנב, היא להשתמש תוכנית אבטחה אוטומטיים. באמצעות זה, כל זיהומים מוסתר יכול להיות ממוקם ונמחק בעת ובעונה אחת.

באפשרותך למחוק Searchvvay.com באופן ידני או אוטומטי. הוראות הסרה ידנית ניתנים להלן במאמר זה. למרות זאת, גם אם השלמת תהליך הסרה ידנית, עדיין עליך להפעיל סריקה מלאה של המחשב האישי שלך כדי לזהות את השאריות הרישום או קבצים זמניים. ניתן לעשות זאת על-ידי התקנת כלי למאבק מוניטין אשר יביא למחיקת כל האיומים הקיימים בעת ובעונה אחת, להגן על המערכת שלך מפני תוכנות זדוניות 24/ 7 ליום.

הסרת Searchvvay.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר Searchvvay.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *